Monchhichi: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji= 2017 | |lata produkcji= 2017 | ||
|data premiery= 9 kwietnia [[2018]] | |data premiery= 9 kwietnia [[2018]] | ||
|sezony= | |sezony= 2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki= 53 z 65 | ||
}} | }} | ||
'''Monchhichi''' (fr. ''La tribu Monchhichi'', 2017) – francuski serial animowany. | '''Monchhichi''' (fr. ''La tribu Monchhichi'', 2017) – francuski serial animowany. | ||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie <!--platformy nc+ <small>(odc. 1-52)</small> / -->platformy CANAL+ <small>(odc. 53-65)</small> – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br /> | |||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Janusz Wituch]] – '''Sylvus''' | * [[Janusz Wituch]] – '''Sylvus''' | ||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
* [[Grzegorz Kwiecień]] | * [[Grzegorz Kwiecień]] | ||
* [[Magdalena Wasylik]] | * [[Magdalena Wasylik]] | ||
* [[Justyna Kowalska]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 307: | Linia 308: | ||
| ''Ulubiony kolor Szpiegożuczka'' | | ''Ulubiony kolor Szpiegożuczka'' | ||
| ''Spybeedoo’s favorite color'' | | ''Spybeedoo’s favorite color'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.12.2019 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| ''Lisoskoczek, część pierwsza'' | |||
| ''Funny Tumblekins Part 1'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 21:17, 23 gru 2019
| Tytuł | Monchhichi |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | La tribu Monchhichi |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Francja |
| Język oryginału | francuski |
| Stacja telewizyjna | MiniMini+, Puls 2 |
| Lata produkcji | 2017 |
| Data premiery dubbingu | 9 kwietnia 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 53 z 65 |
Monchhichi (fr. La tribu Monchhichi, 2017) – francuski serial animowany.
Serial animowany emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 9 kwietnia 2018 roku.
Fabuła
Każdego dnia po zapadnięciu zmroku wszystkie dzieci tulą się do snu, który pochodzi z tajemniczej magicznej fabryki. Właśnie tam spełniają się wszystkie senne marzenia. Dzielne i niezwykle urocze Monchhichi są stróżami i twórcami snów. Stworzenia zapraszają do poznania ich niezwykłego świata, pełnego magii i uroczego wdzięku. Udowodnią, że tworzenie snów to o wiele cięższa praca niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1739329
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie platformy CANAL+ (odc. 53-65) – START INTERNATIONAL POLSKA
Wystąpili:
- Janusz Wituch – Sylvus
- Beata Jankowska-Tzimas – Pollinia
- Kamil Pruban – Aikor
- Natalia Jankiewicz – Hanae
- Ewa Prus – Willow
- Bartosz Wesołowski – Kauri
- Robert Tondera – Fildo
- Otar Saralidze – Capix
- Grzegorz Kwiecień
- Magdalena Wasylik
- Justyna Kowalska
i inni
Lektor: Paweł Bukrewicz
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 09.04.2018 | 01 | Chore drzewo | Leaf Fever |
| 10.04.2018 | 02 | Willow przeciw światu | Willow against the World |
| 11.04.2018 | 03 | Roślina sekretów | The secrecy plant |
| 12.04.2018 | 04 | Mały Monchhirobalek | Cute little Monchhibug |
| 13.04.2018 | 05 | Zostać Monchhichi | A Monchhichi for a day |
| 16.04.2018 | 06 | Doroczne wypieki Monchhichi | The Monchhichi-Pastry of the year |
| 17.04.2018 | 07 | Tsuru żartownisie | The Joking Tsurus |
| 18.04.2018 | 08 | Uratować Bellę | Save Bella! |
| 19.04.2018 | 09 | Herbatka dla Sylvusa | A tea for Sylvus |
| 20.04.2018 | 10 | Skacząca czkawka | Hopping hiccups |
| 23.04.2018 | 11 | Pollinia traci słuch | Pollinia loses her hearing |
| 24.04.2018 | 12 | Zaczarowane owady | The Muddled Monchhibugs |
| 25.04.2018 | 13 | Artus najważniejszy | Artus at all costs |
| 26.04.2018 | 14 | Na drzewie jest jaszczur | There’s a lizard in the tree! |
| 27.04.2018 | 15 | Willow bohater | Willow the hero |
| 30.04.2018 | 16 | Siła współpracy | Three of a kind |
| 01.05.2018 | 17 | Poszukiwanie straconej pamięci | Looking for lost memories |
| 02.05.2018 | 18 | Hanae kręci się w głowie | Hanae gets dizzy |
| 03.05.2018 | 19 | W pogoni za Monchhi-niespodziankami | The Monchhisurprise treasure hunt |
| 04.05.2018 | 20 | Kauri, Monchhi-owad | Kauri, the Monchhibug |
| 07.05.2018 | 21 | Kamień Monchhi-owadów | Te Monchhibug stone |
| 08.05.2018 | 22 | Dokąd poszedł Willow? | Where did Willow go? |
| 09.05.2018 | 23 | Konkurs żartów | The prank contest |
| 10.05.2018 | 24 | Złe nasiono | The bad seed |
| 11.05.2018 | 25 | Złapać złodzieja | Stop thief! |
| 14.05.2018 | 26 | Sylvus jest zły | Sylvus sees red |
| 22.10.2018 | 27 | Super Willow | Super Willow |
| 22.10.2018 | 28 | Ciastko na sen | The drowsy cake |
| 22.10.2018 | 29 | Sztuczka magiczna | A magic act |
| 23.10.2018 | 30 | Nowy Capix | A New Capix |
| 23.10.2018 | 31 | Niewidzialni złodzieje | Ihe invisible thieves |
| 23.10.2018 | 32 | Długa podróż, część pierwsza | The long journey Part 1 |
| 24.10.2018 | 33 | Długa podróż, część druga | The long journey Part 2 |
| 24.10.2018 | 34 | Wielki Monchhichi | The great Monchhichi |
| 24.10.2018 | 35 | Zagrożony sen, część pierwsza | The endangered dream Part 1 |
| 25.10.2018 | 36 | Zostawcie Monchhiauto | Hands of the Monchhicar! |
| 25.10.2018 | 37 | Najlepszy przyjaciel Aikor | My best friend Aikor |
| 25.10.2018 | 38 | Zagrożony sen, część druga | The endangered dream Part 2 |
| 26.10.2018 | 39 | Bańka Aikora | Aikor’s bubble |
| 26.10.2018 | 40 | Noc błyszczących Monchhiowadów | The night of the sparkling Monchhibugs |
| 26.10.2018 | 41 | Noc z gwiazdami | Starry nights |
| 27.10.2018 | 42 | Zatrzymany obraz | The petrifix painting |
| 27.10.2018 | 43 | Zaczarowane Monchhiauto | Monchhicar gone wild |
| 28.10.2018 | 44 | Tajemniczy list | The secret letter |
| 28.10.2018 | 45 | Magiczne przejście | The magic passageway |
| 29.10.2018 | 46 | Różowy na zawsze | Irresistible Twig |
| 29.10.2018 | 47 | Król Willow | King Willow |
| 29.10.2018 | 48 | Małe drzewo snów | The dream tree’s son |
| 30.10.2018 | 49 | Inwazja żądlaków | The invasion of the stingaroos |
| 30.10.2018 | 50 | Mądry jaszczur | The wise lizard |
| 30.10.2018 | 51 | Misja z kaktusem | Cactus mission |
| 31.10.2018 | 52 | Ulubiony kolor Szpiegożuczka | Spybeedoo’s favorite color |
| SERIA DRUGA | |||
| 23.12.2019 | 53 | Lisoskoczek, część pierwsza | Funny Tumblekins Part 1 |
| 54 | ' | ' | |
| 55 | ' | ' | |
| 56 | ' | ' | |
| 57 | ' | ' | |
| 58 | ' | ' | |
| 59 | ' | ' | |
| 60 | ' | ' | |
| 61 | ' | ' | |
| 62 | ' | ' | |
| 63 | ' | ' | |
| 64 | ' | ' | |
| 65 | ' | ' | |
