Tut Tut Autka w Pagórkowie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 56: | Linia 56: | ||
!width="45%"|Tytuł angielski | !width="45%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' (Premiera: 04.01.2020) | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| Linia 85: | Linia 85: | ||
| ''Limity prędkości'' | | ''Limity prędkości'' | ||
| ''Speed Limits'' | | ''Speed Limits'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' (Premiera: 01.03.2020) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Papugowanie'' | |||
| ''Copy Car'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Rocznica ślubu'' | |||
| ''Happy Anniversary'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''U Mike’a'' | |||
| ''Mike's Carcade'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Tymek złapał gumę'' | |||
| ''Flat Tire'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Nowy pokój Tymka'' | |||
| ''Cory's New Bedroom'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''Największy skarb dziadka'' | |||
| ''Grandpa's Treasure'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Lody'' | |||
| ''Ice Cream Truck'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | |||
* {{netflix|80237347}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 10:54, 1 mar 2020
| Tytuł | Tut Tut Autka w Pagórkowie |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Go! Go! Cory Carson |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data premiery dubbingu | 4 stycznia 2020 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 14 z 14 |
Tut Tut Autka w Pagórkowie (ang. Go! Go! Cory Carson) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 4 stycznia 2020 roku.
Fabuła
Tymek Klakson zaprasza na wycieczkę po krętych drogach Pagórkowa. Z tym ciekawskim samochodzikiem, który ciągle szuka nowych przygód, nigdy nie będziecie się nudzić.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: M.R. Sound Studio
Reżyseria: Michał Podsiadło
Dialogi: Kaja Sikorska
Dźwięk i montaż: Patrick Multan
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Nowosad
Produkcja: Voice & Script International
Wystąpili:
- Jakub Strach –
- Tymek Klakson,
- Franek (sezon 1)
- Paulina Sobiś – Purple
- Anna Wodzyńska – Mama Klakson
- Marek Ciunel – Tata Klakson
- Teresa Zdanowska – Tosia
- Krzysztof Tymiński – Franek (sezon 2)
W pozostałych rolach:
- Katarzyna Wincza – Frannie Fenderson
- Helena Butkiewicz
- Mikołaj Ciunel
- Sebastian Cybulski
- Mikołaj Gajowy
- Magdalena Herman-Urbańska
- Tomasz Kozłowicz
- Małgorzata Lalowska
- Michał Podsiadło
- Aleksandra Radwan
- Julia Rybarczyk
- Ignacy Szczerbiński
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA (Premiera: 04.01.2020) | ||
| 01 | Pierwszy dzień Tymka | Cory’s First Day |
| 02 | Najlepszy przyjaciel Tosi | Chrissy’s Best Friend |
| 03 | Śmieciarka jedzie! | Garbage Day |
| 04 | Wizyta w remizie | Firehouse |
| 05 | Wyciek | Oil Spill |
| 06 | Nocowanko | Sleepover |
| 07 | Limity prędkości | Speed Limits |
| SERIA PIERWSZA (Premiera: 01.03.2020) | ||
| 08 | Papugowanie | Copy Car |
| 09 | Rocznica ślubu | Happy Anniversary |
| 10 | U Mike’a | Mike's Carcade |
| 11 | Tymek złapał gumę | Flat Tire |
| 12 | Nowy pokój Tymka | Cory's New Bedroom |
| 13 | Największy skarb dziadka | Grandpa's Treasure |
| 14 | Lody | Ice Cream Truck |
Linki zewnętrzne
- Tut Tut Autka w Pagórkowie w bazie Netflix
