Powodzenia, Charlie!: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 226: | Linia 226: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 17.09.2011 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| ''Let’s Potty'' | | ''Let’s Potty'' | ||
| Linia 232: | Linia 232: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 01.10.2011 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| ''Charlie is 2!'' | | ''Charlie is 2!'' | ||
| Linia 238: | Linia 238: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.10.2011 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| ''Something’s Fishy'' | | ''Something’s Fishy'' | ||
| Linia 264: | Linia 264: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| '' | | ''Charlie Shakes it Up'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.11.2011 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''Appy Days'' | | ''Appy Days'' | ||
| Linia 303: | Linia 303: | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.10.2011 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| ''Scary Had a Little Lamb'' | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 21:30, 5 lis 2011
Powodzenia Charlie! (org. Good Luck Charlie, 2010-??) – amerykański sitcom wchodzący w skład kanonu Disney Channel Original Series. Opowiada o rodzeństwie, które musi się opiekować 9-miesięcznym dzieckiem, po tym jak rodzice muszą niestety wrócić do pracy. PJ, Teddy i Gabe muszą pilnować Charlie (najmniejszą córkę państwa Duncanów) przed kłopotami. W tym samym czasie Teddy nagrywa dla swojej małej siostry wideo-pamiętnik nastoletniej dziewczyny, aby pomóc Charlie "dorosnąć" do bycia prawdziwą kobietą.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Channel od 5 czerwca 2010 roku.
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Marek Robaczewski
Dialogi:
W wersji polskiej udział wzięli:
- Marta Dobecka – Teddy
- Maciek Więckowski – PJ
- Jan Piotrowski – Gabriel "Gabe"
- Anna Gajewska – Amy
- Julia Kołakowska – Charlie
- Jacek Jarzyna – Bob
- Tomasz Steciuk – Emmett
- Piotr Bajtlik – Spencer
- Monika Węgiel – Ivy
- Anna Apostolakis-Gluzińska – pani Dabney
- Joanna Pach –
- Emma (odc. 2)
- Skyler (odc. 17, 19)
- Robert Tondera –
- Wujek Mel (odc. 3),
- Hugo (odc. 7)
- Karol Wróblewski – Walter – fotograf (odc. 3)
- Agnieszka Fajlhauer – Alice (odc. 7)
- Paweł Szczesny
- Cezary Kwieciński
- Jakub Szydłowski
- Zbigniew Konopka – Francis (odc. 10)
- Justyna Bojczuk
- Barbara Zielińska – Wściekły Pies (odc. 10)
- Katarzyna Kozak
- Joanna Borer
- Julia Chatys
- Kamil Kula – Mężczyzna w poczekalni (odc. 10)
- Olga Omeljaniec – Pielęgniarka (odc. 10)
- Waldemar Barwiński – Doktor Sing (odc. 10)
- Wit Apostolakis-Gluziński
- Krzysztof Zakrzewski – Mitch (odc. 16)
- Tomasz Robaczewski
- Marcin Wortmann
- Katarzyna Łaska
- Beniamin Lewandowski
- Joanna Węgrzynowska – Wróżka (odc. 21)
- Marek Robaczewski – Marvin (odc. 21)
- Wojciech Paszkowski – Gość kurortu (odc. 21)
- Kajetan Lewandowski – Brandon (odc. 21-22)
- Michał Podsiadło – Justin (odc. 21-22)
- Artur Kaczmarski – Pracownik kurortu prowadzący konkursy (odc. 22)
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 05.06.2010 | 01 | Study Date |
| 19.06.2010 | 02 | Baby Come Back |
| 17.07.2010 | 03 | Take Mel Out to the Ball Game |
| 26.06.2010 | 04 | Double Whammy |
| 31.07.2010 | 05 | Up a Tree |
| 24.07.2010 | 06 | The Curious Case of Mr. Dabney |
| 07.08.2010 | 07 | Charlie Did It |
| 15.01.2011 | 08 | Dance Off |
| 20.11.2010 | 09 | Boys meet Girls |
| 01.01.2011 | 10 | Charlie is 1 |
| 04.12.2010 | 11 | Kit and Kadooble |
| 25.12.2010 | 12 | Teddy’s Little Helper |
| 08.01.2011 | 13 | Blankie Go Bye-Bye |
| 15.01.2011 | 14 | Charlie goes Viral |
| 22.01.2011 | 15 | Duncan’s got Talent |
| 05.02.2011 | 16 | Kwikki Chirck |
| 13.11.2010 | 17 | Girl Bites Dog |
| 13.12.2010 | 18 | Butt Dialing Duncans |
| 08.02.2011 | 19 | Teddy’s Broken Hearts Club Band |
| 22.02.2011 | 20 | Teddy Rebounds |
| 14.05.2011 | 21 | Snow Show |
| 14.05.2011 | 22 | |
| 05.03.2011 | 23 | Charlie in Charge |
| 19.03.2011 | 24 | Pushing Buttons |
| 12.03.2011 | 25 | Sleepless in Denver |
| 29.05.2011 | 26 | Driving Mrs. Dabney |
| SERIA DRUGA | ||
| 17.09.2011 | 27 | Let’s Potty |
| 01.10.2011 | 28 | Charlie is 2! |
| 05.10.2011 | 29 | Something’s Fishy |
| 10.09.2011 | 30 | Duncan vs. Duncan |
| 10.09.2011 | 31 | The Singin’ Dancin’ Duncans |
| 32 | A L.A.R.P. in the Park | |
| 33 | Charlie Shakes it Up | |
| 05.11.2011 | 34 | Appy Days |
| 35 | Battle of the Bands | |
| 36 | Teddy’s Bear | |
| 37 | Meet the Parents | |
| 38 | Gabe’s 12-½ Birthday | |
| 39 | The Break Up | |
| 29.10.2011 | 40 | Scary Had a Little Lamb |
Linki zewnętrzne
- Powodzenia, Charlie! w polskiej Wikipedii
