Apple TV+: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 48: | Linia 48: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 05.02.2021 | | 05.02.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|005 | |||
| ''[[Jedziemy z Otisem]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 08.10.2021 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 83: | Linia 88: | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 25.06.2021 | | 25.06.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|006 | |||
| ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.10.2021 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|007 | |||
| ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 08.10.2021 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:36, 8 paź 2021
Apple TV+ – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie filmów i seriali poprzez media strumieniowe, dostępna między innymi w Polsce od 1 listopada 2019 roku. Firma zleca dubbingi studiu Start International Polska.
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Apple TV+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Pomagadła | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.11.2019 |
| 002 | Pomagadła ci pomogą | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.06.2020 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Apple TV+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Snoopy w kosmosie | START INTERNATIONAL POLSKA | 21.07.2020 |
| 002 | Doug wyciąga wtyczkę | START INTERNATIONAL POLSKA | 13.11.2020 |
| 003 | Panda Tafla | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.12.2020 |
| 004 | Snoopy i jego show | START INTERNATIONAL POLSKA | 05.02.2021 |
| 005 | Jedziemy z Otisem | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.10.2021 |
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Apple TV+ |
|---|---|---|---|
| 001 | Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia | START INTERNATIONAL POLSKA | 17.05.2020 |
| 002 | Gwiazdka Charliego Browna | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.12.2020 |
| 003 | Walentynka dla Charliego Browna | START INTERNATIONAL POLSKA | 05.02.2021 |
| 004 | Wesołego jajka, Charlie Brownie! | START INTERNATIONAL POLSKA | 26.03.2021 |
| 005 | Kim jesteś, Charlie Brownie? | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.06.2021 |
| 006 | Wspaniałe Halloween Charliego Browna | START INTERNATIONAL POLSKA | 01.10.2021 |
| 007 | Dzień Dziękczynienia Charliego Browna | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.10.2021 |
Linki zewnętrzne
- Apple TV+ w polskiej Wikipedii
