Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery=20 czerwca [[2022]] | |data premiery=20 czerwca [[2022]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=8 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście''' (ang. ''Strawberry Shortcake: Berry in the Big City'', 2021-) – kanadyjski serial animowany. | '''Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście''' (ang. ''Strawberry Shortcake: Berry in the Big City'', 2021-) – kanadyjski serial animowany. | ||
| Linia 103: | Linia 103: | ||
|- | |- | ||
| ''Czekając na Genuenkę'' | | ''Czekając na Genuenkę'' | ||
| ''Waiting for Genoise'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29.06.2022 | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Świąteczna melodia'' | |||
| ''Berry Merry Melody'' | | ''Berry Merry Melody'' | ||
|- | |- | ||
| ''Przemowa Cytryny'' | |||
| '''' | |||
| ''Lemon’s Name in Lights'' | | ''Lemon’s Name in Lights'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
Wersja z 14:21, 29 cze 2022
| Tytuł | Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Strawberry Shortcake: Berry in the Big City |
| Gatunek | animowany, krótkometrażowy |
| Kraj produkcji | Kanada |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | teleTOON+ |
| Lata produkcji | 2021 |
| Data premiery dubbingu | 20 czerwca 2022 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 8 z 20 |
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście (ang. Strawberry Shortcake: Berry in the Big City, 2021-) – kanadyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale teleTOON+ od 20 czerwca 2022 roku.
Wersja polska
Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie CANAL+ – HIVENTY POLAND
Wystąpili:
- Katarzyna Domalewska – Truskawkowe Ciastko
- Anna Wodzyńska – Ciocia Pralinka
- Magdalena Herman-Urbańska – Cytrynka
- Małgorzata Prochera – Kwitnąca Pomarańcza
- Anna Szpaczyńska
- Paulina Grochowska
- Paulina Łaba – Tarta Malinowa
- Sebastian Machalski – Placek Borówkowy
W pozostałych rolach:
- Jakub Szyperski – Budyń Chlebowy
- Marta Dobecka
- Mateusz Kwiecień
- Marta Dylewska
- Bożena Furczyk
i inni
Piosenki śpiewali: Sebastian Machalski i inni
Lektor: Mateusz Kwiecień
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 20.06.2022 | 01 | Wielkie Jabłko, część pierwsza | Berry In The Big City: Part One |
| Wielkie Jabłko, część druga | Berry In The Big City: Part Two | ||
| 21.06.2022 | 02 | Problem z kuchenką | Lemons Explosive Oven |
| Legenda łyżki | Legend Of The Spoon | ||
| 22.06.2022 | 03 | Niezwykła Truskawka | No Ordinary Berry |
| Zła Malina | Mean Berries | ||
| 23.06.2022 | 04 | Duch babeczel | Ghost of Cupcakes Past |
| Strasz-jesień | Fright Fall | ||
| 24.06.2022 | 05 | Przyjęcie urodzinowe | It’s My Purr-ty |
| W pogoni za agrestem | The Great Gooseberry Chase | ||
| 27.06.2022 | 06 | Bankiet obfitości, część pierwsza | Berry Bounty Banquet: Part One |
| Bankiet obfitości, część druga | Berry Bounty Banquet: Part Two | ||
| 28.06.2022 | 07 | Poznajcie Placek Borówkowy | Meet Huckleberry Pie |
| Czekając na Genuenkę | Waiting for Genoise | ||
| 29.06.2022 | 08 | Świąteczna melodia | Berry Merry Melody |
| Przemowa Cytryny | Lemon’s Name in Lights | ||
| 09 | ' | New Years Wish | |
| ' | Will You Be My Lemontine | ||
| 10 | ' | A Berryworks Mystery | |
| ' | Be Your Berry Best | ||
| 11 | ' | Robot Strawberry | |
| ' | Blueberry is Frozen | ||
| 12 | ' | Who Stole the Pies | |
| ' | The Golden Berry Competition | ||
| 13 | ' | And the Golden Smoothie Goes To… | |
| ' | Mint-Interesting | ||
| 14 | ' | Keylime Time | |
| ' | Strawberry is Sick | ||
| 15 | ' | Working out with Orange Blossom | |
| ' | Huck’s New Job | ||
| 16 | ' | Dreamy Dessert | |
| ' | Spring Cleaning | ||
| 17 | ' | Lucky Berry | |
| ' | Johnnycake Cobbler's Sensational Sweetening Spritz | ||
| 18 | ' | Strawberry Surprise | |
| ' | Bread Pudding’s New BFF | ||
| 19 | ' | Ice Cream Trouble | |
| ' | Beat The Heat | ||
| 20 | ' | Bake Off: Part One | |
| ' | Bake Off: Part Two | ||
