Mr Young: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
→Wersja polska: O, tu też brak źródła |
|||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
'''Udział wzięli''': | '''Udział wzięli''': | ||
* [[Mateusz Narloch]] – '''Adam Young''' | * [[Mateusz Narloch]] – '''Adam Young''' | ||
* [[Krzysztof Królak]] – '''Derby''' | * [[Krzysztof Królak]] – '''Derby''' <small>(odc. 1-14, 16-26)</small> | ||
* [[Adam Pluciński]] – '''Derby''' <small>(odc. 29, 40)</small> | |||
* [[Grzegorz Drojewski]] – '''Jordan „Slab” Slabinski''' | * [[Grzegorz Drojewski]] – '''Jordan „Slab” Slabinski''' | ||
* [[Aleksandra Kowalicka]] – '''Echo''' | * [[Aleksandra Kowalicka]] – '''Echo''' | ||
| Linia 24: | Linia 25: | ||
* [[Robert Kuraś]] – '''ARTUR''' <small>(odc. 3)</small> | * [[Robert Kuraś]] – '''ARTUR''' <small>(odc. 3)</small> | ||
* [[Tomasz Robaczewski]] <small>(odc. 3)</small> | * [[Tomasz Robaczewski]] <small>(odc. 3)</small> | ||
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Preston Pickles''' <small>(odc. 6, | * [[Waldemar Barwiński]] – '''Preston Pickles''' <small>(odc. 6, 22)</small> | ||
* [[Artur Kaczmarski]] – '''Sergio''' <small>(odc. 8)</small> | * [[Artur Kaczmarski]] – '''Sergio''' <small>(odc. 8)</small> | ||
* [[Marek Robaczewski]] – '''zmieniony głos Echo''' <small>(odc. 8)</small> | * [[Marek Robaczewski]] – '''zmieniony głos Echo''' <small>(odc. 8)</small> | ||
| Linia 30: | Linia 31: | ||
* [[Michał Podsiadło]] –<!-- | * [[Michał Podsiadło]] –<!-- | ||
** '''Fortran''' <small>(odc. 1)</small>, | ** '''Fortran''' <small>(odc. 1)</small>, | ||
**!--> '''Toby''' <small>(odc. | **!--> '''Toby''' <small>(odc. 16)</small> | ||
* [[Franciszek Dziduch]] – '''Józef''' <small>(odc. | * [[Franciszek Dziduch]] – | ||
** '''Józef''' <small>(odc. 23)</small>, | |||
** '''Rawindra''' <small>(odc. 40)</small><!-- | |||
* [[Tomasz Robaczewski]] – '''Hutch'''!--> | * [[Tomasz Robaczewski]] – '''Hutch'''!--> | ||
* [[Paweł Szczesny]] – '''dyrektor cyrku''' <small>(odc. | * [[Paweł Szczesny]] – '''dyrektor cyrku''' <small>(odc. 25)</small> | ||
* [[Kamil Kula]] – '''Dark Demon''' <small>(odc. 40)</small> | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 147: | Linia 151: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|14 | | bgcolor="#DCD0FF"|14 | ||
| ''Mr. Marvelous'' | | ''Mr. Marvelous'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Dog'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.02.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 06.02.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|15 | | bgcolor="#DCD0FF"|15 | ||
| ''Mr. Picture Day'' | | ''Mr. Picture Day'' | ||
| Linia 158: | Linia 169: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.02.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 07.02.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|16 | | bgcolor="#DCD0FF"|16 | ||
| ''Mr. School Song'' | | ''Mr. School Song'' | ||
| Linia 165: | Linia 176: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.02.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.02.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|17 | | bgcolor="#DCD0FF"|17 | ||
| ''Mr. Tickleschmootz'' | | ''Mr. Tickleschmootz'' | ||
| Linia 172: | Linia 183: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.02.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 09.02.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|18 | | bgcolor="#DCD0FF"|18 | ||
| ''Mr. Elderman'' | | ''Mr. Elderman'' | ||
| Linia 179: | Linia 190: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | | bgcolor="#DFEFFF"| <small>''brak danych''</small> | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|22 | | bgcolor="#DCD0FF"|22 | ||
| ''Mr. Mummy'' | | ''Mr. Mummy'' | ||
| Linia 186: | Linia 197: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.02.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 10.02.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|19 | | bgcolor="#DCD0FF"|19 | ||
| ''Mr. Servant'' | | ''Mr. Servant'' | ||
| Linia 193: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.02.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.02.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|20 | | bgcolor="#DCD0FF"|20 | ||
| ''Mr. Masterpiece'' | | ''Mr. Masterpiece'' | ||
| Linia 200: | Linia 211: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|21 | | bgcolor="#DCD0FF"|21 | ||
| ''Mr. Brain'' | | ''Mr. Brain'' | ||
| Linia 207: | Linia 218: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.07.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 28.07.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|23 | | bgcolor="#DCD0FF"|23 | ||
| ''Mr. Moth'' | | ''Mr. Moth'' | ||
| Linia 214: | Linia 225: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.08.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.08.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|24 | | bgcolor="#DCD0FF"|24 | ||
| rowspan=2 |''Mr. Space'' | | rowspan=2 |''Mr. Space'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.08.2012 | | bgcolor="#DFEFFF"| 18.08.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|25 | | bgcolor="#DCD0FF"|25 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 238: | Linia 242: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Sleep'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 245: | Linia 249: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. TV'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 251: | Linia 255: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"|27 | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Matchmaker'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 259: | Linia 263: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Claus'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 266: | Linia 270: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Discovery'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 273: | Linia 277: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Pickles'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 280: | Linia 284: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Witness'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 287: | Linia 291: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Candidate'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 294: | Linia 298: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Roboto 2.0'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 301: | Linia 305: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Film Festival'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 308: | Linia 312: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. Elephant'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | | bgcolor="#DFEEEF"|38 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. Pixel'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 318: | Linia 325: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Student'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"|26 | |||
| ''Mr. Rock Star'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. College'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Cyclops'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Dance'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Switch'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Scooter'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. Airplane'' | | ''Mr. Airplane'' | ||
| Linia 324: | Linia 380: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|47 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Poet'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mr. Invisible'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. | | ''Mr. Alligator'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|50 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Mr. 1812'' | | ''Mr. 1812'' | ||
| Linia 338: | Linia 408: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|51 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| rowspan=2|''Mr. Spring Break'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
|- | |||
| colspan=4 |<!-- | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 345: | Linia 528: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|68 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 352: | Linia 535: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|69 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 359: | Linia 542: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|70 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 366: | Linia 549: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|71 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 373: | Linia 556: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|72 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 380: | Linia 563: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|73 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 387: | Linia 570: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|74 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 394: | Linia 577: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|75 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 401: | Linia 584: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|76 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 408: | Linia 591: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|77 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|78 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 |!--> | |||
|} | |} | ||
Wersja z 13:39, 11 lis 2012
Mr Young (2010-??) – kanadyjski serial komediowy, wyprodukowany na zlecenie YTV Studios. Stworzony przez Dana Signera, twórcę serialu Suite Life: Nie ma to jak statek.
W Polsce emitowany od 3 grudnia 2011 roku na kanale Disney XD.
Fabuła
Wybitnie uzdolniony Adam Young mając czternaście lat skończył uniwersytet. Pracę proponowano mu m.in. w NASA i wielkich koncernach farmaceutycznych, on jednak postanowił zostać nauczycielem. Jako wykładowca przedmiotów ścisłych trafia do liceum, a wśród jego uczniów, rówieśników, są m.in kolega z dzieciństwa Derby, koleżanka Echo, w której Adam się podkochuje, oraz szkolny łobuz Slab.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-617132
Wersja polska
Udział wzięli:
- Mateusz Narloch – Adam Young
- Krzysztof Królak – Derby (odc. 1-14, 16-26)
- Adam Pluciński – Derby (odc. 29, 40)
- Grzegorz Drojewski – Jordan „Slab” Slabinski
- Aleksandra Kowalicka – Echo
- Tomasz Steciuk – dyrektor Tatar
- Grzegorz Kwiecień – Dang
- Izabela Dąbrowska – pani Byrne
- Agnieszka Kunikowska – Rachel Young
- Julia Kołakowska – Sydney Finkelbaum (odc. 2)
- Robert Kuraś – ARTUR (odc. 3)
- Tomasz Robaczewski (odc. 3)
- Waldemar Barwiński – Preston Pickles (odc. 6, 22)
- Artur Kaczmarski – Sergio (odc. 8)
- Marek Robaczewski – zmieniony głos Echo (odc. 8)
- Kacper Cybiński – Jimmy (odc. 14)
- Michał Podsiadło – Toby (odc. 16)
- Franciszek Dziduch –
- Józef (odc. 23),
- Rawindra (odc. 40)
- Paweł Szczesny – dyrektor cyrku (odc. 25)
- Kamil Kula – Dark Demon (odc. 40)
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 03.12.2011 | 01 | 01 | Mr. Young |
| 07.12.2011 | 02 | 05 | Mr. Younger Man |
| 03.12.2011 | 03 | 02 | Mr. Roboto |
| 05.12.2011 | 04 | 03 | Mr. Detention |
| 08.12.2011 | 05 | 06 | Mr. DNA |
| 06.12.2011 | 06 | 04 | Mr. Inventor |
| 09.12.2011 | 07 | 07 | Mr. Honest |
| 13.12.2011 | 08 | 09 | Mr. Talent |
| 12.12.2011 | 09 | 08 | Mr. Ballerina |
| 14.12.2011 | 10 | 10 | Mr. Big Brother |
| 15.12.2011 | 11 | 11 | Mr. Shakespeare |
| 16.12.2011 | 12 | 12 | Mr. Meteor |
| 20.01.2012 | 13 | 13 | Mr. Impossible |
| 23.01.2012 | 14 | 14 | Mr. Marvelous |
| 15 | Mr. Dog | ||
| 06.02.2012 | 16 | 15 | Mr. Picture Day |
| 07.02.2012 | 17 | 16 | Mr. School Song |
| 08.02.2012 | 18 | 17 | Mr. Tickleschmootz |
| 09.02.2012 | 19 | 18 | Mr. Elderman |
| brak danych | 20 | 22 | Mr. Mummy |
| 10.02.2012 | 21 | 19 | Mr. Servant |
| 13.02.2012 | 22 | 20 | Mr. Masterpiece |
| 29.04.2012 | 23 | 21 | Mr. Brain |
| 28.07.2012 | 24 | 23 | Mr. Moth |
| 11.08.2012 | 25 | 24 | Mr. Space |
| 18.08.2012 | 26 | 25 | |
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | Mr. Sleep | ||
| 28 | Mr. TV | ||
| 29 | 27 | Mr. Matchmaker | |
| 30 | Mr. Claus | ||
| 31 | Mr. Discovery | ||
| 32 | Mr. Pickles | ||
| 33 | Mr. Witness | ||
| 34 | Mr. Candidate | ||
| 35 | Mr. Roboto 2.0 | ||
| 36 | Mr. Film Festival | ||
| 37 | Mr. Elephant | ||
| 38 | Mr. Pixel | ||
| 39 | Mr. Student | ||
| 40 | 26 | Mr. Rock Star | |
| 41 | Mr. College | ||
| 42 | Mr. Cyclops | ||
| 43 | Mr. Dance | ||
| 44 | Mr. Switch | ||
| 45 | Mr. Scooter | ||
| 46 | Mr. Airplane | ||
| 47 | Mr. Poet | ||
| 48 | Mr. Invisible | ||
| 49 | Mr. Alligator | ||
| 50 | Mr. 1812 | ||
| 51 | Mr. Spring Break | ||
| 52 | |||
Legenda
- N/o 1 – numer odcinka według produkcji.
- N/o 2 – numer odcinka według emisji w Disney XD.
Linki zewnętrzne
- Mr Young w polskiej Wikipedii
