Kubuś i ja: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2024 | |lata produkcji=2024 | ||
|data premiery=18 stycznia [[2024]] | |data premiery=18 stycznia [[2024]] | ||
|sezony=1 z | |sezony=1 z 2 | ||
|odcinki=15 z | |odcinki=15 z 31 | ||
}} | }} | ||
'''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | '''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | ||
| Linia 43: | Linia 43: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Poznajcie Kubusia Puchatka'' | | ''Poznajcie Kubusia Puchatka'' | ||
| ''Meet Winnie the Pooh'' | | ''Meet Winnie the Pooh'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Poznajcie Tygrysa'' | | ''Poznajcie Tygrysa'' | ||
| ''Meet Tigger'' | | ''Meet Tigger'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Poznajcie Prosiaczka'' | | ''Poznajcie Prosiaczka'' | ||
| ''Meet Piglet'' | | ''Meet Piglet'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Domek na drzewie'' | | ''Domek na drzewie'' | ||
| ''Treehouse Tour'' | | ''Treehouse Tour'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Sprzątanie z Puchatkiem'' | | ''Sprzątanie z Puchatkiem'' | ||
| ''Cleaning Up with Pooh Bear'' | | ''Cleaning Up with Pooh Bear'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Kukiełki w deszczowy dzień'' | | ''Kukiełki w deszczowy dzień'' | ||
| ''Rainy Day Puppet Show'' | | ''Rainy Day Puppet Show'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Tygrys chce się ciągle bawić'' | | ''Tygrys chce się ciągle bawić'' | ||
| ''Tigger Wants to Play All Day'' | | ''Tigger Wants to Play All Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Poranne zwyczaje Puchatka'' | | ''Poranne zwyczaje Puchatka'' | ||
| ''Pooh Bear’s Morning Routine'' | | ''Pooh Bear’s Morning Routine'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Poznajcie Kłapouchego'' | | ''Poznajcie Kłapouchego'' | ||
| ''Meet Eeyore'' | | ''Meet Eeyore'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Zagubiony szalik Prosiaczka'' | | ''Zagubiony szalik Prosiaczka'' | ||
| ''Piglet’s Missing Scarf'' | | ''Piglet’s Missing Scarf'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Malowanie w deszczowy dzień'' | | ''Malowanie w deszczowy dzień'' | ||
| ''Rainy Day Rainbow Painting'' | | ''Rainy Day Rainbow Painting'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Zabawa w chowanego'' | | ''Zabawa w chowanego'' | ||
| ''Pooh Bear Plays Hide-and-Seek'' | | ''Pooh Bear Plays Hide-and-Seek'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Prosiaczek nie może zasnąć'' | | ''Prosiaczek nie może zasnąć'' | ||
| ''Help Piglet Go Back to Sleep'' | | ''Help Piglet Go Back to Sleep'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Ku-ku-kubuś'' | | ''Ku-ku-kubuś'' | ||
| ''Pooh Bear’s Boo Boo'' | | ''Pooh Bear’s Boo Boo'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Balonowy bukiet'' | | ''Balonowy bukiet'' | ||
| ''Balloon Bouquet'' | | ''Balloon Bouquet'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Birthday Surprise'' | | ''Birthday Surprise'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Eeyore’s Morning Affirmations'' | | ''Eeyore’s Morning Affirmations'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Meet Kanga'' | | ''Meet Kanga'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Piglet Talks About Feelings'' | | ''Piglet Talks About Feelings'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Pooh Bear Has the Hiccups'' | | ''Pooh Bear Has the Hiccups'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Tigger’s Leaf Collection'' | | ''Tigger’s Leaf Collection'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Pooh Bear’s Poem for Nature'' | | ''Pooh Bear’s Poem for Nature'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Cloud Shapes and Bug Names'' | | ''Cloud Shapes and Bug Names'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Eeyore and Tigger Meditate'' | | ''Eeyore and Tigger Meditate'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Fixing Tigger’s Torn Drawing'' | | ''Fixing Tigger’s Torn Drawing'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''Winnie the Pooh Makes Music with You'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Piglet Takes A Quiet Break In Nature'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''Meet Rabbit'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbit Paints A Pumpkin'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''Meet Bea'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Kubuś Puchatek}} | {{Kubuś Puchatek}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 16:15, 16 wrz 2024
| Tytuł | Kubuś i ja |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Me & Winnie the Pooh |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 18 stycznia 2024 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 15 z 31 |
Kubuś i ja (ang. Me & Winnie the Pooh) – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
Serial emitowany na kanale Disney Junior (premiera: 18 stycznia 2024 roku).
Fabuła
Kubuś Puchatek z przyjaciółmi bawią się, malują, wykonują rękodzieło, skaczą i zbierają ciekawe rzeczy w Stumilowym Lesie. Niektóre dni są pełne radości, inne są smutne, lecz przyjaciele ze Stumilowego Lasu są razem bez względu na wszystko.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Nagranie dialogów: Magdalena Więsław
W wersji polskiej udział wzięli:
- Wiktor Waglowski – Kubuś Puchatek
- Adam Pająk – Tygrys
- Kazimierz Dobrogowski – Prosiaczek
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 18.01.2024 | 01 | Poznajcie Kubusia Puchatka | Meet Winnie the Pooh |
| 18.01.2024 | 02 | Poznajcie Tygrysa | Meet Tigger |
| 18.01.2024 | 03 | Poznajcie Prosiaczka | Meet Piglet |
| 18.01.2024 | 04 | Domek na drzewie | Treehouse Tour |
| 18.01.2024 | 05 | Sprzątanie z Puchatkiem | Cleaning Up with Pooh Bear |
| 24.06.2024 | 06 | Kukiełki w deszczowy dzień | Rainy Day Puppet Show |
| 25.06.2024 | 07 | Tygrys chce się ciągle bawić | Tigger Wants to Play All Day |
| 26.06.2024 | 08 | Poranne zwyczaje Puchatka | Pooh Bear’s Morning Routine |
| 27.06.2024 | 09 | Poznajcie Kłapouchego | Meet Eeyore |
| 28.06.2024 | 10 | Zagubiony szalik Prosiaczka | Piglet’s Missing Scarf |
| 09.09.2024 | 11 | Malowanie w deszczowy dzień | Rainy Day Rainbow Painting |
| 10.09.2024 | 12 | Zabawa w chowanego | Pooh Bear Plays Hide-and-Seek |
| 11.09.2024 | 13 | Prosiaczek nie może zasnąć | Help Piglet Go Back to Sleep |
| 12.09.2024 | 14 | Ku-ku-kubuś | Pooh Bear’s Boo Boo |
| 13.09.2024 | 15 | Balonowy bukiet | Balloon Bouquet |
| 16 | ' | Birthday Surprise | |
| 17 | ' | Eeyore’s Morning Affirmations | |
| 18 | ' | Meet Kanga | |
| 19 | ' | Piglet Talks About Feelings | |
| 20 | ' | Pooh Bear Has the Hiccups | |
| 21 | ' | Tigger’s Leaf Collection | |
| 22 | ' | Pooh Bear’s Poem for Nature | |
| 23 | ' | Cloud Shapes and Bug Names | |
| 24 | ' | Eeyore and Tigger Meditate | |
| 25 | ' | Fixing Tigger’s Torn Drawing | |
| SERIA DRUGA | |||
| 26 | ' | Winnie the Pooh Makes Music with You | |
| 27 | ' | Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet! | |
| 28 | ' | Piglet Takes A Quiet Break In Nature | |
| 29 | ' | Meet Rabbit | |
| 30 | ' | Rabbit Paints A Pumpkin | |
| 31 | ' | Meet Bea | |
