Kubuś i ja: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 9: Linia 9:
|lata produkcji=2024
|lata produkcji=2024
|data premiery=18 stycznia [[2024]]
|data premiery=18 stycznia [[2024]]
|sezony=1 z 2
|sezony=2 z 2
|odcinki=15 z 31
|odcinki=30 z 43
}}
}}
'''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
'''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
Linia 36: Linia 36:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="10%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="42%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="42%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024
Linia 120: Linia 120:
| ''Balloon Bouquet''
| ''Balloon Bouquet''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''''
| ''Urodzinowa niespodzianka''
| ''Birthday Surprise''
| ''Birthday Surprise''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''''
| ''Poranne afirmacje Kłapouchego''
| ''Eeyore’s Morning Affirmations''
| ''Eeyore’s Morning Affirmations''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''''
| ''Poznaj Kangurzycę''
| ''Meet Kanga''
| ''Meet Kanga''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''''
| ''Prosiaczek opowiada o uczuciach''
| ''Piglet Talks About Feelings''
| ''Piglet Talks About Feelings''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''''
| ''Kubusiowe sposoby na czkawkę''
| ''Pooh Bear Has the Hiccups''
| ''Pooh Bear Has the Hiccups''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''''
| ''Kolekcja liści Tygrysa''
| ''Tigger’s Leaf Collection''
| ''Tigger’s Leaf Collection''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''''
| ''Kubusiowy wiersz''
| ''Pooh Bear’s Poem for Nature''
| ''Pooh Bear’s Poem for Nature''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''''
| ''Kształty chmur, imiona owadów''
| ''Cloud Shapes and Bug Names''
| ''Cloud Shapes and Bug Names''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''''
| ''Kłapouchy i Tygrys medytują''
| ''Eeyore and Tigger Meditate''
| ''Eeyore and Tigger Meditate''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''''
| ''Podarty rysunek przyjaciół''
| ''Fixing Tigger’s Torn Drawing''
| ''Fixing Tigger’s Torn Drawing''
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|03.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''''
| ''Wspólne muzykowanie z Kubusiem''
| ''Winnie the Pooh Makes Music with You''
| ''Winnie the Pooh Makes Music with You''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|04.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''''
| ''Kubuś, Prosiaczek i kosz piknikowy''
| ''Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet!''
| ''Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|05.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''''
| ''Cicha przerwa Prosiaczka''
| ''Piglet Takes A Quiet Break In Nature''
| ''Piglet Takes A Quiet Break In Nature''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''''
| ''Ogródek Królika''
| ''Meet Rabbit''
| ''Meet Rabbit''
|-
|-
Linia 195: Linia 195:
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''''
| ''''
| ''Meet Bea''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''Królik i malowana dynia''
| ''Rabbit Paints A Pumpkin''
| ''Rabbit Paints A Pumpkin''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''''
| ''Kanga Makes Christmas Ornaments''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''''
| ''Winnie the Pooh Floats On A Balloon''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''''
| ''Let’s Go Sledding with Eeyore''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''''
| ''Winnie the Pooh’s Snow Day''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''''
| ''Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''''
| ''Bea’s Morning Routine''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''''
| ''One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''''
| ''Piglet Saves His Kite''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| ''''
| ''Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| ''''
| ''The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| ''''
| ''Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| ''''
| ''''
| ''Meet Bea''
| ''Pooh Bear and Kanga Play Simon Says''
|-
|-
|}
|}
{{Kubuś Puchatek}}
{{Kubuś Puchatek}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 20:45, 27 lut 2025

Tytuł Kubuś i ja
Tytuł oryginalny Me & Winnie the Pooh
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Junior
Lata produkcji 2024
Data premiery dubbingu 18 stycznia 2024
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 30 z 43

Kubuś i ja (ang. Me & Winnie the Pooh) – amerykański krótkometrażowy serial animowany.

Serial emitowany na kanale Disney Junior (premiera: 18 stycznia 2024 roku).

Fabuła

Kubuś Puchatek z przyjaciółmi bawią się, malują, wykonują rękodzieło, skaczą i zbierają ciekawe rzeczy w Stumilowym Lesie. Niektóre dni są pełne radości, inne są smutne, lecz przyjaciele ze Stumilowego Lasu są razem bez względu na wszystko.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Nagranie dialogów: Magdalena Więsław
W wersji polskiej udział wzięli:

i inni

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
18.01.2024 01 Poznajcie Kubusia Puchatka Meet Winnie the Pooh
18.01.2024 02 Poznajcie Tygrysa Meet Tigger
18.01.2024 03 Poznajcie Prosiaczka Meet Piglet
18.01.2024 04 Domek na drzewie Treehouse Tour
18.01.2024 05 Sprzątanie z Puchatkiem Cleaning Up with Pooh Bear
24.06.2024 06 Kukiełki w deszczowy dzień Rainy Day Puppet Show
25.06.2024 07 Tygrys chce się ciągle bawić Tigger Wants to Play All Day
26.06.2024 08 Poranne zwyczaje Puchatka Pooh Bear’s Morning Routine
27.06.2024 09 Poznajcie Kłapouchego Meet Eeyore
28.06.2024 10 Zagubiony szalik Prosiaczka Piglet’s Missing Scarf
09.09.2024 11 Malowanie w deszczowy dzień Rainy Day Rainbow Painting
10.09.2024 12 Zabawa w chowanego Pooh Bear Plays Hide-and-Seek
11.09.2024 13 Prosiaczek nie może zasnąć Help Piglet Go Back to Sleep
12.09.2024 14 Ku-ku-kubuś Pooh Bear’s Boo Boo
13.09.2024 15 Balonowy bukiet Balloon Bouquet
18.01.2025 16 Urodzinowa niespodzianka Birthday Surprise
18.01.2025 17 Poranne afirmacje Kłapouchego Eeyore’s Morning Affirmations
18.01.2025 18 Poznaj Kangurzycę Meet Kanga
18.01.2025 19 Prosiaczek opowiada o uczuciach Piglet Talks About Feelings
18.01.2025 20 Kubusiowe sposoby na czkawkę Pooh Bear Has the Hiccups
18.01.2025 21 Kolekcja liści Tygrysa Tigger’s Leaf Collection
18.01.2025 22 Kubusiowy wiersz Pooh Bear’s Poem for Nature
18.01.2025 23 Kształty chmur, imiona owadów Cloud Shapes and Bug Names
18.01.2025 24 Kłapouchy i Tygrys medytują Eeyore and Tigger Meditate
18.01.2025 25 Podarty rysunek przyjaciół Fixing Tigger’s Torn Drawing
SERIA DRUGA
03.02.2025 26 Wspólne muzykowanie z Kubusiem Winnie the Pooh Makes Music with You
04.02.2025 27 Kubuś, Prosiaczek i kosz piknikowy Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet!
05.02.2025 28 Cicha przerwa Prosiaczka Piglet Takes A Quiet Break In Nature
06.02.2025 29 Ogródek Królika Meet Rabbit
30 ' Meet Bea
07.02.2025 31 Królik i malowana dynia Rabbit Paints A Pumpkin
32 ' Kanga Makes Christmas Ornaments
33 ' Winnie the Pooh Floats On A Balloon
34 ' Let’s Go Sledding with Eeyore
35 ' Winnie the Pooh’s Snow Day
36 ' Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards
37 ' Bea’s Morning Routine
38 ' One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me
39 ' Piglet Saves His Kite
40 ' Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends
41 ' The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea
42 ' Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger
43 ' Pooh Bear and Kanga Play Simon Says
Kubuś Puchatek
Seriale Nowe przygody Kubusia PuchatkaKubusiowe opowieściMoi przyjaciele – Tygrys i KubuśKubusiowe przygódkiKubusiowe opowieści o przyjaźniZabawy z KubusiemKubuś i ja
Filmy Przygody Kubusia PuchatkaNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaTygrys i przyjacielePuchatkowego Nowego RokuProsiaczek i przyjacieleMaleństwo i przyjacieleKubuś i HefalumpyKubuś i pogromcy goblunówKubuś i przyjacieleKrzysiu, gdzie jesteś?
Odcinki specjalne Kubuś odkrywa pory rokuPuchatkowa gwiazdkaBuu! Buu, PuchatkuKubuś Puchatek: Czas prezentówTajemnica zaginionej skarbonkiNajlepsze z najlepszych: Święta z DisneyemKubuś i przyjaciele odwołują Walentynki, Trzy małe świnkiKlinika dla pluszaków: Do Stuwiekowego Lasu
Gry Kubusiowe przedszkoleZabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe przyjęcieProsiaczek i przyjacieleUrodzinowe przygody KubusiaKubuś i przyjaciele
Słuchowiska Kubuś PuchatekChatka Puchatka