Kubuś i ja: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=18 stycznia [[2024]]
|data premiery=18 stycznia [[2024]]
|sezony=2 z 2
|sezony=2 z 2
|odcinki=30 z 43
|odcinki=38 z 47
}}
}}
'''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
'''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
Linia 192: Linia 192:
| ''Meet Rabbit''
| ''Meet Rabbit''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|21.04.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''''
| ''Poznaj Brusię, nową przyjaciółkę Kubusia''
| ''Meet Bea''
| ''Meet Bea''
|-
|-
Linia 205: Linia 205:
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''''
| ''''
| ''Kanga Makes Christmas Ornaments''
| ''Piglet Saves His Kite''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''''
| ''Kubusiowy lot balonikiem''
| ''Winnie the Pooh Floats On A Balloon''
| ''Winnie the Pooh Floats On A Balloon''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|12.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''''
| ''Kangurzyca szykuje świąteczne ozdoby''
| ''Let’s Go Sledding with Eeyore''
| ''Kanga Makes Christmas Ornaments''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''''
| ''Z górki na pazurki z Kłapouchym''
| ''Winnie the Pooh’s Snow Day''
| ''Let’s Go Sledding with Eeyore''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''''
| ''Śnieżny dzień Kubusia''
| ''Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards''
| ''Winnie the Pooh’s Snow Day''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|23.04.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''''
| ''Poranek Brusi''
| ''Bea’s Morning Routine''
| ''Bea’s Morning Routine''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|24.04.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''''
| ''Raz i dwa, Kubuś i ja''
| ''One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me''
| ''One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''''
| ''Kubuś i kartki walentynkowe''
| ''Piglet Saves His Kite''
| ''Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| ''''
| ''''
| ''Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends''
| ''Tigger Takes a Nap''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| ''''
| ''''
| ''The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea''
| ''Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| ''''
| ''''
| ''Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger''
| ''Puzzle Time with Kanga''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| ''''
| ''The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|44
| ''''
| ''''
| ''Pooh Bear and Kanga Play Simon Says''
| ''Pooh Bear and Kanga Play Simon Says''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|45
| ''''
| ''Moon Rises with Eeyore''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|46
| ''''
| ''Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|47
| ''''
| ''Tigger the Magician''
|-
|-
|}
|}
{{Kubuś Puchatek}}
{{Kubuś Puchatek}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 16:29, 18 lip 2025

Tytuł Kubuś i ja
Tytuł oryginalny Me & Winnie the Pooh
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Junior
Lata produkcji 2024
Data premiery dubbingu 18 stycznia 2024
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 38 z 47

Kubuś i ja (ang. Me & Winnie the Pooh) – amerykański krótkometrażowy serial animowany.

Serial emitowany na kanale Disney Junior (premiera: 18 stycznia 2024 roku).

Fabuła

Kubuś Puchatek z przyjaciółmi bawią się, malują, wykonują rękodzieło, skaczą i zbierają ciekawe rzeczy w Stumilowym Lesie. Niektóre dni są pełne radości, inne są smutne, lecz przyjaciele ze Stumilowego Lasu są razem bez względu na wszystko.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Nagranie dialogów: Magdalena Więsław
W wersji polskiej udział wzięli:

i inni

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
18.01.2024 01 Poznajcie Kubusia Puchatka Meet Winnie the Pooh
18.01.2024 02 Poznajcie Tygrysa Meet Tigger
18.01.2024 03 Poznajcie Prosiaczka Meet Piglet
18.01.2024 04 Domek na drzewie Treehouse Tour
18.01.2024 05 Sprzątanie z Puchatkiem Cleaning Up with Pooh Bear
24.06.2024 06 Kukiełki w deszczowy dzień Rainy Day Puppet Show
25.06.2024 07 Tygrys chce się ciągle bawić Tigger Wants to Play All Day
26.06.2024 08 Poranne zwyczaje Puchatka Pooh Bear’s Morning Routine
27.06.2024 09 Poznajcie Kłapouchego Meet Eeyore
28.06.2024 10 Zagubiony szalik Prosiaczka Piglet’s Missing Scarf
09.09.2024 11 Malowanie w deszczowy dzień Rainy Day Rainbow Painting
10.09.2024 12 Zabawa w chowanego Pooh Bear Plays Hide-and-Seek
11.09.2024 13 Prosiaczek nie może zasnąć Help Piglet Go Back to Sleep
12.09.2024 14 Ku-ku-kubuś Pooh Bear’s Boo Boo
13.09.2024 15 Balonowy bukiet Balloon Bouquet
18.01.2025 16 Urodzinowa niespodzianka Birthday Surprise
18.01.2025 17 Poranne afirmacje Kłapouchego Eeyore’s Morning Affirmations
18.01.2025 18 Poznaj Kangurzycę Meet Kanga
18.01.2025 19 Prosiaczek opowiada o uczuciach Piglet Talks About Feelings
18.01.2025 20 Kubusiowe sposoby na czkawkę Pooh Bear Has the Hiccups
18.01.2025 21 Kolekcja liści Tygrysa Tigger’s Leaf Collection
18.01.2025 22 Kubusiowy wiersz Pooh Bear’s Poem for Nature
18.01.2025 23 Kształty chmur, imiona owadów Cloud Shapes and Bug Names
18.01.2025 24 Kłapouchy i Tygrys medytują Eeyore and Tigger Meditate
18.01.2025 25 Podarty rysunek przyjaciół Fixing Tigger’s Torn Drawing
SERIA DRUGA
03.02.2025 26 Wspólne muzykowanie z Kubusiem Winnie the Pooh Makes Music with You
04.02.2025 27 Kubuś, Prosiaczek i kosz piknikowy Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet!
05.02.2025 28 Cicha przerwa Prosiaczka Piglet Takes A Quiet Break In Nature
06.02.2025 29 Ogródek Królika Meet Rabbit
21.04.2025 30 Poznaj Brusię, nową przyjaciółkę Kubusia Meet Bea
07.02.2025 31 Królik i malowana dynia Rabbit Paints A Pumpkin
32 ' Piglet Saves His Kite
22.04.2025 33 Kubusiowy lot balonikiem Winnie the Pooh Floats On A Balloon
12.05.2025 34 Kangurzyca szykuje świąteczne ozdoby Kanga Makes Christmas Ornaments
13.05.2025 35 Z górki na pazurki z Kłapouchym Let’s Go Sledding with Eeyore
14.05.2025 36 Śnieżny dzień Kubusia Winnie the Pooh’s Snow Day
23.04.2025 37 Poranek Brusi Bea’s Morning Routine
24.04.2025 38 Raz i dwa, Kubuś i ja One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me
15.05.2025 39 Kubuś i kartki walentynkowe Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards
40 ' Tigger Takes a Nap
41 ' Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends
42 ' Puzzle Time with Kanga
43 ' The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea
44 ' Pooh Bear and Kanga Play Simon Says
45 ' Moon Rises with Eeyore
46 ' Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger
47 ' Tigger the Magician
Kubuś Puchatek
Seriale Nowe przygody Kubusia PuchatkaKubusiowe opowieściMoi przyjaciele – Tygrys i KubuśKubusiowe przygódkiKubusiowe opowieści o przyjaźniZabawy z KubusiemKubuś i ja
Filmy Przygody Kubusia PuchatkaNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaTygrys i przyjacielePuchatkowego Nowego RokuProsiaczek i przyjacieleMaleństwo i przyjacieleKubuś i HefalumpyKubuś i pogromcy goblunówKubuś i przyjacieleKrzysiu, gdzie jesteś?
Odcinki specjalne Kubuś odkrywa pory rokuPuchatkowa gwiazdkaBuu! Buu, PuchatkuKubuś Puchatek: Czas prezentówTajemnica zaginionej skarbonkiNajlepsze z najlepszych: Święta z DisneyemKubuś i przyjaciele odwołują Walentynki, Trzy małe świnkiKlinika dla pluszaków: Do Stuwiekowego Lasu
Gry Kubusiowe przedszkoleZabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe przyjęcieProsiaczek i przyjacieleUrodzinowe przygody KubusiaKubuś i przyjaciele
Słuchowiska Kubuś PuchatekChatka Puchatka