Zabawne niedziele: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Cartoonito]] | |stacja=[[Cartoonito]] | ||
|platforma=[[Max]] | |platforma=[[HBO Max|Max / HBO Max]] | ||
|lata produkcji=2023 | |lata produkcji=2023 | ||
|data premiery=17 czerwca [[2024]] | |data premiery=17 czerwca [[2024]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=50 z 78 | ||
}} | }} | ||
'''Zabawne niedziele''' (ang. ''Silly Sundays'', 2023) – irlandzki serial animowany. | '''Zabawne niedziele''' (ang. ''Silly Sundays'', 2023) – irlandzki serial animowany. | ||
Serial dostępny w Polsce na platformie [[Max]] i emitowany na kanale [[Cartoonito]] od 17 czerwca [[2024]] roku. | Serial dostępny w Polsce na platformie [[HBO Max|Max]] i emitowany na kanale [[Cartoonito]] od 17 czerwca [[2024]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 49: | Linia 49: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 56: | Linia 56: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max i Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''Zepsuta kaczusia'' | | ''Zepsuta kaczusia'' | ||
| ''Broken Ducky'' | | ''Broken Ducky'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max i Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''Strażnicy arbuza'' | | ''Strażnicy arbuza'' | ||
| ''Watermelon Rescue'' | | ''Watermelon Rescue'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max i Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''Nowy ptasio'' | | ''Nowy ptasio'' | ||
| ''New Birdy'' | | ''New Birdy'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''Pomyśl życzenie'' | | ''Pomyśl życzenie'' | ||
| ''Make a Wish'' | | ''Make a Wish'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''Wieczny zamek'' | | ''Wieczny zamek'' | ||
| ''Forever Castle'' | | ''Forever Castle'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''Zupa warzywna'' | | ''Zupa warzywna'' | ||
| ''Stringy Soup'' | | ''Stringy Soup'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|007 | ||
| ''Kanapka mamy'' | | ''Kanapka mamy'' | ||
| ''Mom’s Sandwich'' | | ''Mom’s Sandwich'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''Piknikowe Wzgórze'' | | ''Piknikowe Wzgórze'' | ||
| ''Picnic Hill'' | | ''Picnic Hill'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''Siedź spokojnie, Soniu'' | | ''Siedź spokojnie, Soniu'' | ||
| ''Sit Still, Sonia'' | | ''Sit Still, Sonia'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.06.2024 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''Ostatnie ciastko'' | | ''Ostatnie ciastko'' | ||
| ''The Last Cookie'' | | ''The Last Cookie'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|011 | ||
| ''Domek krabów'' | | ''Domek krabów'' | ||
| ''Crab’s Home'' | | ''Crab’s Home'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''Magiczna sztuczka'' | | ''Magiczna sztuczka'' | ||
| ''Magic Trick'' | | ''Magic Trick'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|013 | ||
| ''Żółta skarpetka'' | | ''Żółta skarpetka'' | ||
| ''Yellow Sock'' | | ''Yellow Sock'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|014 | ||
| ''Papierowa owieczka'' | | ''Papierowa owieczka'' | ||
| ''Paper Sheep'' | | ''Paper Sheep'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|015 | ||
| ''Mali kucharze'' | | ''Mali kucharze'' | ||
| ''Snowballs and Doughballs'' | | ''Snowballs and Doughballs'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|016 | ||
| ''Zabawa w mrówki'' | | ''Zabawa w mrówki'' | ||
| ''Carried Away'' | | ''Carried Away'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|017 | ||
| ''Wycieczka tramwajem'' | | ''Wycieczka tramwajem'' | ||
| ''Tram Trip'' | | ''Tram Trip'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|018 | ||
| ''Przesyłka'' | | ''Przesyłka'' | ||
| ''The Package'' | | ''The Package'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|019 | ||
| ''Wietrzny dzień'' | | ''Wietrzny dzień'' | ||
| ''Windy Day'' | | ''Windy Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.06.2024 <small>(Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|020 | ||
| ''Używanki'' | | ''Używanki'' | ||
| ''Hand Me Downs'' | | ''Hand Me Downs'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max i Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|021 | ||
| '''' | | ''Ja i mój cień'' | ||
| ''Me and My Shadow'' | | ''Me and My Shadow'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max i Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|022 | ||
| '''' | | ''Chętnie pomogę'' | ||
| ''Happy to Help'' | | ''Happy to Help'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max i Cartoonito)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|023 | ||
| '''' | | ''Dzień z Jollym'' | ||
| ''A Jolly Day'' | | ''A Jolly Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|024 | ||
| '''' | | ''Zepsuty garnek'' | ||
| ''Broken Pot'' | | ''Broken Pot'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|025 | ||
| '''' | | ''Kamykowa rodzina'' | ||
| ''Meet the Rocks'' | | ''Meet the Rocks'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|026 | ||
| '''' | | ''Sałatka owocowa'' | ||
| ''A Fruity Mix Up'' | | ''A Fruity Mix Up'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|027 | ||
| '''' | | ''Kociastyczna przygoda'' | ||
| ''Kitty Adventure'' | | ''Kitty Adventure'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|028 | ||
| '''' | | ''Czesanko'' | ||
| ''Mel’s Hair'' | | ''Mel’s Hair'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|029 | ||
| '''' | | ''Idealny arbuz'' | ||
| ''Watermelon Picking'' | | ''Watermelon Picking'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|030 | ||
| '''' | | ''Rozgwieżdżone niebo'' | ||
| ''Star Light Star Bright'' | | ''Star Light Star Bright'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|031 | ||
| '''' | | ''Zakupy'' | ||
| ''Corner Shop'' | | ''Corner Shop'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|032 | ||
| '''' | | ''Dosięgnąć do nieba'' | ||
| ''Reach for the Sky'' | | ''Reach for the Sky'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|033 | ||
| '''' | | ''Wodny rowerek'' | ||
| ''Boat Trip'' | | ''Boat Trip'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|034 | ||
| '''' | | ''Kręć się, kręć!'' | ||
| ''Spin, Spin, Spin'' | | ''Spin, Spin, Spin'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|035 | ||
| '''' | | ''Poszukiwania skarbu'' | ||
| ''Digging Quest'' | | ''Digging Quest'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|036 | ||
| '''' | | ''Szczęśliwe zakończenia'' | ||
| ''Happy Never Ending'' | | ''Happy Never Ending'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|037 | ||
| '''' | | ''Malowanie'' | ||
| ''Wall Painting'' | | ''Wall Painting'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|038 | ||
| '''' | | ''Dziękczynna fontanna'' | ||
| ''Thanking Fountain'' | | ''Thanking Fountain'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|039 | ||
| '''' | | ''Burzowa niedziela'' | ||
| ''Stormy Sunday'' | | ''Stormy Sunday'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.05.2025 <small>(Max)</small> | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|040 | ||
| '''' | | ''Czas wypieków'' | ||
| ''Time to Bake'' | | ''Time to Bake'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max i Cartoonito)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|041 | |||
| ''Historyjka Dinka'' | |||
| ''Dino Story'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max i Cartoonito)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|042 | |||
| ''Bańkowy kłopot'' | |||
| ''Bubble Trouble'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max i Cartoonito)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|043 | |||
| ''Papugowanie!'' | |||
| ''Copy! Copy!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|044 | |||
| ''Wizyta u Nicky'' | |||
| ''Light Home'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|045 | |||
| ''Tajemnicza tkanina'' | |||
| ''Mystery Sheet'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|046 | |||
| ''Muzyczne niedziele'' | |||
| ''Musical Sundays'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|047 | |||
| ''Co tu wybrać?'' | |||
| ''Choices Choices'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|048 | |||
| ''Balonowa rakieta'' | |||
| ''Balloon Rocket'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|049 | |||
| ''Prezent dla taty'' | |||
| ''Dad’s Present'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.08.2025 <small>(Max)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|050 | |||
| ''Niedzielny mecz'' | |||
| ''Sunday Football'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | |||
| ''Pluskastyczny kłopot'' | |||
| ''Paddling Problem'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | |||
| ''Światła drogowe'' | |||
| ''Traffic Lights'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|053 | |||
| ''Kalafiorowy piknik'' | |||
| ''Cauliflower Picnic'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|054 | |||
| ''Budowanie robota'' | |||
| ''Building Bots'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | |||
| ''Niedzielni pomocnicy'' | |||
| ''Sunday Helpers'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|056 | |||
| ''Hops, hops, hopsa!'' | |||
| ''Skip Skip Skipping'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | |||
| ''Miejsce do malowania'' | |||
| ''A Place to Paint'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|058 | |||
| ''Robimy pranie'' | |||
| ''Laundry Life'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|059 | |||
| ''Ciekawostki z czterech stron świata'' | |||
| ''Everything About Everywhere'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|060 | |||
| ''Kalambury'' | |||
| ''Guess What?!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|061 | |||
| ''Pora iść'' | |||
| ''Got to Go'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|062 | |||
| ''Pa, pa, Niciu!'' | |||
| ''Bye-Bye Octi'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|063 | |||
| ''Rodzinne zdjęcie'' | |||
| ''Family Photo'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|064 | |||
| ''Jazda na wrotkach'' | |||
| ''The Roller Ride'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|065 | |||
| ''Tęczowy motylek'' | |||
| ''Butterfly-Flutterby'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|066 | |||
| ''Gra w klasy'' | |||
| ''Hopscotch'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|067 | |||
| ''Wyprawa na plażę'' | |||
| ''Beach Packing'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|068 | |||
| ''Pływanko'' | |||
| ''Swim Class'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|069 | |||
| ''Hej, nie śpimy'' | |||
| ''Wakey Wakey'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|070 | |||
| ''Muzyczny stołek'' | |||
| ''Musical Stool'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|071 | |||
| ''Bazgrołkowy dzień!'' | |||
| ''Doodle Day'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|072 | |||
| ''Coś na ochłodę'' | |||
| ''Keeping Cool'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|073 | |||
| ''Świerszczykowy band'' | |||
| ''Cricket Chorus'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|074 | |||
| ''Niedzielne puzzle'' | |||
| ''A Sunday Puzzle'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|075 | |||
| ''Nocowanko'' | |||
| ''Sleep Over'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|076 | |||
| ''Bobobudowlańcy'' | |||
| ''Babies on the Block'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|077 | |||
| ''Wanna na plaży'' | |||
| ''Beach Bath'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|078 | |||
| ''Mnóstwo radości'' | |||
| ''The Biggest Joy'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 08:23, 4 sie 2025
| Tytuł | Zabawne niedziele |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Silly Sundays |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Irlandia |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Cartoonito |
| Platforma streamingowa | Max / HBO Max |
| Lata produkcji | 2023 |
| Data premiery dubbingu | 17 czerwca 2024 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 50 z 78 |
Zabawne niedziele (ang. Silly Sundays, 2023) – irlandzki serial animowany.
Serial dostępny w Polsce na platformie Max i emitowany na kanale Cartoonito od 17 czerwca 2024 roku.
Fabuła
W tym zabawnym serialu Sonia, Hugo i Mel przeżywają urocze przygody i świetnie się bawią, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi.
Źródło: Turner
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Adam Łonicki
Dialogi polskie: Anita Ucińska
Nagranie dialogów: Adam Łonicki
Wystąpili:
- Paulina Holtz – Mama
- Jan Aleksandrowicz-Krasko – Tata
- Agnieszka Matysiak – Babcia
- Barbara Domagała – Sonia
- Ignacy Plewako-Szczerbiński – Hugo
W pozostałych rolach:
i inni
Wykonanie piosenek:
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 17.06.2024 (Max i Cartoonito) | 001 | Zepsuta kaczusia | Broken Ducky |
| 17.06.2024 (Max i Cartoonito) | 002 | Strażnicy arbuza | Watermelon Rescue |
| 17.06.2024 (Max i Cartoonito) | 003 | Nowy ptasio | New Birdy |
| 17.06.2024 (Max) | 004 | Pomyśl życzenie | Make a Wish |
| 17.06.2024 (Max) | 005 | Wieczny zamek | Forever Castle |
| 17.06.2024 (Max) | 006 | Zupa warzywna | Stringy Soup |
| 17.06.2024 (Max) | 007 | Kanapka mamy | Mom’s Sandwich |
| 17.06.2024 (Max) | 008 | Piknikowe Wzgórze | Picnic Hill |
| 17.06.2024 (Max) | 009 | Siedź spokojnie, Soniu | Sit Still, Sonia |
| 17.06.2024 (Max) | 010 | Ostatnie ciastko | The Last Cookie |
| 20.06.2024 (Cartoonito) | 011 | Domek krabów | Crab’s Home |
| 20.06.2024 (Cartoonito) | 012 | Magiczna sztuczka | Magic Trick |
| 21.06.2024 (Cartoonito) | 013 | Żółta skarpetka | Yellow Sock |
| 21.06.2024 (Cartoonito) | 014 | Papierowa owieczka | Paper Sheep |
| 21.06.2024 (Cartoonito) | 015 | Mali kucharze | Snowballs and Doughballs |
| 22.06.2024 (Cartoonito) | 016 | Zabawa w mrówki | Carried Away |
| 22.06.2024 (Cartoonito) | 017 | Wycieczka tramwajem | Tram Trip |
| 22.06.2024 (Cartoonito) | 018 | Przesyłka | The Package |
| 23.06.2024 (Cartoonito) | 019 | Wietrzny dzień | Windy Day |
| 23.06.2024 (Cartoonito) | 020 | Używanki | Hand Me Downs |
| 26.05.2025 (Max i Cartoonito) | 021 | Ja i mój cień | Me and My Shadow |
| 26.05.2025 (Max i Cartoonito) | 022 | Chętnie pomogę | Happy to Help |
| 26.05.2025 (Max i Cartoonito) | 023 | Dzień z Jollym | A Jolly Day |
| 26.05.2025 (Max) | 024 | Zepsuty garnek | Broken Pot |
| 26.05.2025 (Max) | 025 | Kamykowa rodzina | Meet the Rocks |
| 26.05.2025 (Max) | 026 | Sałatka owocowa | A Fruity Mix Up |
| 26.05.2025 (Max) | 027 | Kociastyczna przygoda | Kitty Adventure |
| 26.05.2025 (Max) | 028 | Czesanko | Mel’s Hair |
| 26.05.2025 (Max) | 029 | Idealny arbuz | Watermelon Picking |
| 26.05.2025 (Max) | 030 | Rozgwieżdżone niebo | Star Light Star Bright |
| 26.05.2025 (Max) | 031 | Zakupy | Corner Shop |
| 26.05.2025 (Max) | 032 | Dosięgnąć do nieba | Reach for the Sky |
| 26.05.2025 (Max) | 033 | Wodny rowerek | Boat Trip |
| 26.05.2025 (Max) | 034 | Kręć się, kręć! | Spin, Spin, Spin |
| 26.05.2025 (Max) | 035 | Poszukiwania skarbu | Digging Quest |
| 26.05.2025 (Max) | 036 | Szczęśliwe zakończenia | Happy Never Ending |
| 26.05.2025 (Max) | 037 | Malowanie | Wall Painting |
| 26.05.2025 (Max) | 038 | Dziękczynna fontanna | Thanking Fountain |
| 26.05.2025 (Max) | 039 | Burzowa niedziela | Stormy Sunday |
| 26.05.2025 (Max) | 040 | Czas wypieków | Time to Bake |
| 04.08.2025 (Max i Cartoonito) | 041 | Historyjka Dinka | Dino Story |
| 04.08.2025 (Max i Cartoonito) | 042 | Bańkowy kłopot | Bubble Trouble |
| 04.08.2025 (Max i Cartoonito) | 043 | Papugowanie! | Copy! Copy! |
| 04.08.2025 (Max) | 044 | Wizyta u Nicky | Light Home |
| 04.08.2025 (Max) | 045 | Tajemnicza tkanina | Mystery Sheet |
| 04.08.2025 (Max) | 046 | Muzyczne niedziele | Musical Sundays |
| 04.08.2025 (Max) | 047 | Co tu wybrać? | Choices Choices |
| 04.08.2025 (Max) | 048 | Balonowa rakieta | Balloon Rocket |
| 04.08.2025 (Max) | 049 | Prezent dla taty | Dad’s Present |
| 04.08.2025 (Max) | 050 | Niedzielny mecz | Sunday Football |
| 051 | Pluskastyczny kłopot | Paddling Problem | |
| 052 | Światła drogowe | Traffic Lights | |
| 053 | Kalafiorowy piknik | Cauliflower Picnic | |
| 054 | Budowanie robota | Building Bots | |
| 055 | Niedzielni pomocnicy | Sunday Helpers | |
| 056 | Hops, hops, hopsa! | Skip Skip Skipping | |
| 057 | Miejsce do malowania | A Place to Paint | |
| 058 | Robimy pranie | Laundry Life | |
| 059 | Ciekawostki z czterech stron świata | Everything About Everywhere | |
| 060 | Kalambury | Guess What?! | |
| 061 | Pora iść | Got to Go | |
| 062 | Pa, pa, Niciu! | Bye-Bye Octi | |
| 063 | Rodzinne zdjęcie | Family Photo | |
| 064 | Jazda na wrotkach | The Roller Ride | |
| 065 | Tęczowy motylek | Butterfly-Flutterby | |
| 066 | Gra w klasy | Hopscotch | |
| 067 | Wyprawa na plażę | Beach Packing | |
| 068 | Pływanko | Swim Class | |
| 069 | Hej, nie śpimy | Wakey Wakey | |
| 070 | Muzyczny stołek | Musical Stool | |
| 071 | Bazgrołkowy dzień! | Doodle Day | |
| 072 | Coś na ochłodę | Keeping Cool | |
| 073 | Świerszczykowy band | Cricket Chorus | |
| 074 | Niedzielne puzzle | A Sunday Puzzle | |
| 075 | Nocowanko | Sleep Over | |
| 076 | Bobobudowlańcy | Babies on the Block | |
| 077 | Wanna na plaży | Beach Bath | |
| 078 | Mnóstwo radości | The Biggest Joy | |
