Panda Tafla: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 9: Linia 9:
|lata produkcji=2020
|lata produkcji=2020
|data premiery=4 grudnia [[2020]]
|data premiery=4 grudnia [[2020]]
|sezony=3 z 3
|sezony=4 z 4
|odcinki=30 z 30
|odcinki=35 z 35
}}
}}
'''Panda Tafla''' (ang. ''Stillwater'', 2020) – amerykański serial animowany.
'''Panda Tafla''' (ang. ''Stillwater'', 2020) – amerykański serial animowany.
Linia 48: Linia 48:
** '''Ying''' <small>(odc. 2a)</small>,
** '''Ying''' <small>(odc. 2a)</small>,
** '''Kropka''' <small>(odc. 3b)</small>,
** '''Kropka''' <small>(odc. 3b)</small>,
** '''Asha''' <small>(odc. 18b)</small>
** '''Asha''' <small>(odc. 18b, 32a, 33b, 35a)</small>
* [[Marta Dylewska|Marta Dylewska-Kocięcka]] –
* [[Marta Dylewska|Marta Dylewska-Kocięcka]] –
** '''Odette''' <small>(odc. 1b)</small>,
** '''Odette''' <small>(odc. 1b)</small>,
Linia 86: Linia 86:
** '''Córka''' <small>(odc. 8b)</small>,
** '''Córka''' <small>(odc. 8b)</small>,
** '''Królowa''' <small>(odc. 10a)</small>,
** '''Królowa''' <small>(odc. 10a)</small>,
** '''Emma''' <small>(odc. 11a)</small>,
** '''Emma''' <small>(odc. 11a, 34b)</small>,
** '''Pani Mable''' <small>(odc. 12)</small>,
** '''Pani Mable''' <small>(odc. 12)</small>,
** '''Maya''' <small>(odc. 12, 15b, 16a, 18b)</small>,
** '''Maya''' <small>(odc. 12, 15b, 16a, 18b, 32a, 35a)</small>,
** '''Min''' <small>(odc. 13)</small>,
** '''Min''' <small>(odc. 13)</small>,
** '''Kropla deszczu 3''' <small>(odc. 20)</small>
** '''Kropla deszczu 3''' <small>(odc. 20)</small>,
** '''Dorosław gepardzica''' <small>(odc. 31a)</small>,
** '''Kazuko''' <small>(odc. 32a)</small>,
** '''Łuczniczka''' <small>(odc. 33b)</small>
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]] – '''Mama ptak''' <small>(odc. 15b)</small>
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska|Joanna Węgrzynowska]] – '''Mama ptak''' <small>(odc. 15b)</small>
* [[Maksymilian Bogumił]] –
* [[Maksymilian Bogumił]] –
Linia 102: Linia 105:
** '''Qui''' <small>(odc. 21<!--??-->)</small>,
** '''Qui''' <small>(odc. 21<!--??-->)</small>,
** '''Żółw 1''' <small>(odc. 22<!--??-->)</small>,
** '''Żółw 1''' <small>(odc. 22<!--??-->)</small>,
** '''Leo''' <small>(odc. 24-25, 27, 30<!--??-->)</small>
** '''Leo''' <small>(odc. 24-25, 27, 30<!--??-->, 34a, 35b)</small>
** '''Qui''' <small>(odc. 31b)</small>
* [[Borys Wiciński]] – '''Kel''' <small>(odc. 7b)</small><!--,
* [[Borys Wiciński]] – '''Kel''' <small>(odc. 7b)</small><!--,
** <small>(odc. 8)</small>-->
** <small>(odc. 8)</small>-->
Linia 130: Linia 134:
** '''Czapla''' <small>(odc. 19a)</small>,
** '''Czapla''' <small>(odc. 19a)</small>,
** '''Sąsiad Augusta''' <small>(odc. 20)</small>
** '''Sąsiad Augusta''' <small>(odc. 20)</small>
* [[Alicja Warchocka]] – '''Maya''' <small>(odc. 10b)</small>
* [[Alicja Warchocka]] –
* [[Julia Szydłowska]] – '''Heather''' <small>(odc. 11a)</small>
** '''Maya''' <small>(odc. 10b)</small>,
** '''Molly''' <small>(odc. 35b)</small>
* [[Julia Szydłowska]] – '''Heather''' <small>(odc. 11a, 34b)</small>
* [[Dariusz Błażejewski]] – '''Pan Whiskleson''' <small>(odc. 12)</small>
* [[Dariusz Błażejewski]] – '''Pan Whiskleson''' <small>(odc. 12)</small>
* [[Stanisław Biczysko]] – '''Pan Morgan''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Stanisław Biczysko]] –
** '''Pan Morgan''' <small>(odc. 13, 31b)</small>,
** '''Starszy mężczyzna''' <small>(odc. 33a)</small>
* [[Mateusz Kwiecień]] – '''Mieszkaniec wioski''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Mateusz Kwiecień]] – '''Mieszkaniec wioski''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Zofia Nowosielska]] – '''Koo''' <small>(odc. 14ab, 15a, 19a)</small>
* [[Zofia Nowosielska]] – '''Koo''' <small>(odc. 14ab, 15a, 19a, 31a, 33b, 34b)</small>
* [[Kosma Press]] –
* [[Kosma Press]] –
** '''Joey''' <small>(odc. 14a)</small>,
** '''Joey''' <small>(odc. 14a)</small>,
Linia 150: Linia 158:
* [[Bożena Furczyk]] – '''Nancy''' <small>(odc. 16b)</small>
* [[Bożena Furczyk]] – '''Nancy''' <small>(odc. 16b)</small>
* [[Antonina Domagała]] – '''Maria''' <small>(odc. 17b)</small>
* [[Antonina Domagała]] – '''Maria''' <small>(odc. 17b)</small>
* [[Hanna Chojnacka|Hanna Chojnacka-Gościniak]] – '''Obaachan''' <small>(odc. 18a)</small>
* [[Hanna Chojnacka|Hanna Chojnacka-Gościniak]] –
* [[Wojciech Melzer]] – '''Santiago''' <small>(odc. 18b)</small>
** '''Obaachan''' <small>(odc. 18a)</small>,
** '''Pani Wilson''' <small>(odc. 32a)</small>
* [[Wojciech Melzer]] –
** '''Santiago''' <small>(odc. 18b)</small>,
** '''Wózkarz''' <small>(odc. 33a)</small>,
** '''Robert''' <small>(odc. 34a)</small>
* [[Bartosz Czajkowski]] – '''Guziec''' <small>(odc. 19a)</small>
* [[Bartosz Czajkowski]] – '''Guziec''' <small>(odc. 19a)</small>
* [[Justyna Bojczuk]] –
** '''Młoda gepardzica''' <small>(odc. 31a)</small>,
** '''Lexi''' <small>(odc. 32a)</small>
* [[Antoni Jędrak]] – '''Młody lew''' <small>(odc. 31a)</small>
* [[Kamil Pruban]] –
** '''Dorosły lew''' <small>(odc. 31a)</small>,
** '''Ali''' <small>(odc. 33b)</small>
* [[Janusz Wituch]] –
** '''Farmer Zhu''' <small>(odc. 31b)</small>,
** '''Tom''' <small>(odc. 32a)</small>,
** '''Przywódca żółwii skórzastych''' <small>(odc. 32b)</small>
* [[Krzysztof Tymiński]] – '''Lucas''' <small>(odc. 32b)</small>
* [[Jakub Rutkowski]] –
** '''Darrell''' <small>(odc. 33b)</small>,
** '''Bryan''' <small>(odc. 34b)</small>
* [[Tomasz Zaród]] – '''Fryzjer''' <small>(odc. K10)</small>
* [[Tomasz Zaród]] – '''Fryzjer''' <small>(odc. K10)</small>
* [[Barbara Domagała]]
* [[Barbara Domagała]]
* [[Krzysztof Tymiński]]
* [[Kira O’Neil]]
* [[Martin Fitch]]
* [[Malwina Kajetańczyk]]
* [[Anna Stolarska]]
* [[Łukasz Talik]]
* [[Piotr Tołoczko]]
* [[Maciej Więckowski]]
i inni<!--
i inni<!--


'''Wykonanie piosenki końcowej''': [[Damian Kulec]], [[Sebastian Machalski]]-->
'''Wykonanie piosenki końcowej''': [[Damian Kulec]], [[Sebastian Machalski]]-->


'''Studio dźwiękowe''': [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND (START INTERNATIONAL POLSKA)]]<br />
'''Studio dźwiękowe''': [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND (START INTERNATIONAL POLSKA)]]<br />
'''Tłumaczenie i redakcja''':
'''Tłumaczenie i redakcja''':
* [[Piotr Radziwiłowicz]] <small>(odc. 1-8, 12-19, K02-K06, K08-K10)</small>,
* [[Piotr Radziwiłowicz]] <small>(odc. 1-8, 12-19, K02-K06, K08-K10)</small>,
* [[Dariusz Paprocki]] <small>(odc. 9-11, 20-30)</small>
* [[Dariusz Paprocki]] <small>(odc. 9-11, 20-35)</small>
'''Reżyser''':
'''Reżyser''':
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] <small>(odc. 1-13, 18-30, K02-K06, K08-K10)</small>,
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] <small>(odc. 1-13, 18-30, K02-K06, K08-K10)</small>,
* [[Andrzej Chudy]] <small>(odc. 14-17)</small>
* [[Andrzej Chudy]] <small>(odc. 14-17)</small>,
'''Reżyseria dźwięku i montaż''': [[Jerzy Wierciński]]<br />
* [[Elżbieta Kopocińska]] <small>(odc. 31-34)</small>,
'''Zgranie wersji polskiej''': [[Jerzy Wierciński]] <small>(odc. 14-19, 21-30)</small><br />
* [[Agata Skórska]] <small>(odc. 35)</small>
'''Reżyseria dźwięku i montaż''':
* [[Jerzy Wierciński]] <small>(odc. 1-30)</small>,
* [[Marta Lopukh]] <small>(odc. 31-34)</small>,
* [[Antoni Bednarek]] <small>(odc. 35)</small>
'''Zgranie wersji polskiej''':
* [[Jerzy Wierciński]] <small>(odc. 14-19, 21-30)</small>,
* [[Marta Lopukh]] <small>(odc. 31-34)</small>,
* [[Antoni Bednarek]] <small>(odc. 35)</small>
'''Kierownictwo produkcji''': [[Anna Kuszewska]]
'''Kierownictwo produkcji''': [[Anna Kuszewska]]


Linia 174: Linia 216:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="12%"|Premiera
Linia 181: Linia 223:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.12.2020
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2020
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Marzenie nie do spełnienia''
| ''Marzenie nie do spełnienia''
| ''The Impossible Dream''
| ''The Impossible Dream''
Linia 191: Linia 233:
| ''Stuck in the Rain''
| ''Stuck in the Rain''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.12.2020
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2020
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Dar współczucia''
| ''Dar współczucia''
| ''Gift of Compassion''
| ''Gift of Compassion''
Linia 199: Linia 241:
| ''Larger Than Life''
| ''Larger Than Life''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.12.2020
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2020
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Przemoczona''
| ''Przemoczona''
| ''Soaked''
| ''Soaked''
Linia 207: Linia 249:
| ''A Perfect Fit''
| ''A Perfect Fit''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.12.2020
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2020
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Psi przyjaciel''
| ''Psi przyjaciel''
| ''Downward Dog''
| ''Downward Dog''
Linia 215: Linia 257:
| ''The Sleeping Moon''
| ''The Sleeping Moon''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.12.2020
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2020
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Wyścig''
| ''Wyścig''
| ''The Race''
| ''The Race''
Linia 223: Linia 265:
| ''Dressed Up''
| ''Dressed Up''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.12.2020
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2020
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Strzyżenie''
| ''Strzyżenie''
| ''The Haircut''
| ''The Haircut''
Linia 231: Linia 273:
| ''Paper Wings''
| ''Paper Wings''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27.08.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27.08.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Głośne kolory''
| ''Głośne kolory''
| ''Loud Colors''
| ''Loud Colors''
Linia 239: Linia 281:
| ''Tied Up in Knots''
| ''Tied Up in Knots''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27.08.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27.08.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Przejście''
| ''Przejście''
| ''Crossing Over''
| ''Crossing Over''
Linia 247: Linia 289:
| ''Kind of Blue''
| ''Kind of Blue''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27.08.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27.08.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Na gałęzi''
| ''Na gałęzi''
| ''Out on a Limb''
| ''Out on a Limb''
Linia 255: Linia 297:
| ''Sandcastles''
| ''Sandcastles''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27.08.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27.08.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Nieoczekiwany prezent''
| ''Nieoczekiwany prezent''
| ''The Unexpected Gift''
| ''The Unexpected Gift''
Linia 263: Linia 305:
| ''Celebration Song''
| ''Celebration Song''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27.08.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27.08.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Wymiana''
| ''Wymiana''
| ''The Trade''
| ''The Trade''
Linia 271: Linia 313:
| ''Winter Wonder''
| ''Winter Wonder''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|01.10.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Opowieść o duchach''
| ''Opowieść o duchach''
| ''Ghost Story''
| ''Ghost Story''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.12.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Droga do domu''
| ''Droga do domu''
| ''The Way Home''
| ''The Way Home''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18.03.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Wizyta''
| ''Wizyta''
| ''The Visit''
| ''The Visit''
Linia 291: Linia 333:
| ''Showtime''
| ''Showtime''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18.03.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Muzeum Karla''
| ''Muzeum Karla''
| ''Karl’s Museum''
| ''Karl’s Museum''
Linia 299: Linia 341:
| ''The Helper''
| ''The Helper''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18.03.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Zespół''
| ''Zespół''
| ''Band Aid''
| ''Band Aid''
Linia 307: Linia 349:
| ''The Good Morning''
| ''The Good Morning''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18.03.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Wielka budowa''
| ''Wielka budowa''
| ''Building Big''
| ''Building Big''
Linia 315: Linia 357:
| ''Falling Leaves''
| ''Falling Leaves''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18.03.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Szwy''
| ''Szwy''
| ''Stitch Marks''
| ''Stitch Marks''
Linia 323: Linia 365:
| ''Friends Forever''
| ''Friends Forever''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.03.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18.03.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Zabawa w chowanego''
| ''Zabawa w chowanego''
| ''Hide and Seek''
| ''Hide and Seek''
Linia 331: Linia 373:
| ''The Trip''
| ''The Trip''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Kropla zmienia się w ocean''
| ''Kropla zmienia się w ocean''
| ''One Drop Makes an Ocean''
| ''One Drop Makes an Ocean''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA TRZECIA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA'''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Czekanie''
| ''Czekanie''
| ''Waiting''
| ''Waiting''
Linia 346: Linia 388:
| ''Bake Sell''
| ''Bake Sell''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Kapitan Koo''
| ''Kapitan Koo''
| ''Captain Koo''
| ''Captain Koo''
Linia 354: Linia 396:
| ''Digging Deeper''
| ''Digging Deeper''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Zabawa''
| ''Zabawa''
| ''Tons of Fun''
| ''Tons of Fun''
Linia 362: Linia 404:
| ''Apologies''
| ''Apologies''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''Brzmienie poezji''
| ''Brzmienie poezji''
| ''Sounds like Poetry''
| ''Sounds like Poetry''
Linia 370: Linia 412:
| ''Birdwatching''
| ''Birdwatching''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''Nowi sąsiedzi''
| ''Nowi sąsiedzi''
| ''New Neighbors''
| ''New Neighbors''
Linia 378: Linia 420:
| ''Koo’s Gift''
| ''Koo’s Gift''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''Przyjazne życzenia''
| ''Przyjazne życzenia''
| ''Friendly Wishes''
| ''Friendly Wishes''
Linia 386: Linia 428:
| ''Growing Together''
| ''Growing Together''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''Kotio''
| ''Kotio''
| ''The Catio''
| ''The Catio''
Linia 394: Linia 436:
| ''Campout''
| ''Campout''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''Klub książki''
| ''Klub książki''
| ''Book Club''
| ''Book Club''
Linia 402: Linia 444:
| ''Treasure Hunt''
| ''Treasure Hunt''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''Chwyt''
| ''Chwyt''
| ''The Catch''
| ''The Catch''
Linia 410: Linia 452:
| ''Missing Out''
| ''Missing Out''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2023
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''Nudzę się''
| ''Nudzę się''
| ''I’m Bored''
| ''I’m Bored''
Linia 418: Linia 460:
| ''Art Fair''
| ''Art Fair''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA CZWARTA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025
| style="background-color: #CCE2FF;"|K01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''Dobry, lepszy, najlepszy''
| ''Good, Better, Best''
|-
| ''Grabienie liści''
| ''Raking Leaves''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''Znalezione, nie kradzione''
| ''Finders Keepers''
|-
| ''Dobra rada''
| ''Good Advice''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''Czytanka''
| ''Story Time''
|-
| ''Dzwonek''
| ''Ring the Bell''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''Trema''
| ''Stage Fright''
|-
| ''Gips''
| ''The Cast''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''Nocowanka''
| ''The Sleepover''
|-
| ''Śnieg''
| ''Snow Day''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|K01
| ''Pozycje Pandy''
| ''Pozycje Pandy''
| ''Yoga Poses for Kids''
| ''Yoga Poses for Kids''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small>
| style="background-color: #CCE2FF;"|K02
| bgcolor="#CCE2FF"|K02
| ''Motyle''
| ''Motyle''
| ''Butterflies''
| ''Butterflies''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small>
| style="background-color: #CCE2FF;"|K03
| bgcolor="#CCE2FF"|K03
| ''Latawce''
| ''Latawce''
| ''Kites''
| ''Kites''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small>
| style="background-color: #CCE2FF;"|K04
| bgcolor="#CCE2FF"|K04
| ''Zachód''
| ''Zachód''
| ''Sunset''
| ''Sunset''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small>
| style="background-color: #CCE2FF;"|K05
| bgcolor="#CCE2FF"|K05
| ''Świadome kosztowanie''
| ''Świadome kosztowanie''
| ''Mindful Munching''
| ''Mindful Munching''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small>
| style="background-color: #CCE2FF;"|K06
| bgcolor="#CCE2FF"|K06
| ''Zimowy spacer''
| ''Zimowy spacer''
| ''Winter Walk''
| ''Winter Walk''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''brak danych''</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|<small>''brak danych''</small>
| style="background-color: #CCE2FF;"|K07
| bgcolor="#CCE2FF"|K07
| ''Martwa natura: Słuchaj''
| ''Martwa natura: Słuchaj''
| ''A Mindful Moment of Listening''
| ''A Mindful Moment of Listening''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|17.03.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|K08
| bgcolor="#CCE2FF"|K08
| ''Fale''
| ''Fale''
| ''Making Waves''
| ''Making Waves''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|17.03.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|K09
| bgcolor="#CCE2FF"|K09
| ''Oddychanie''
| ''Oddychanie''
| ''Breathing''
| ''Breathing''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.03.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|17.03.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|K10
| bgcolor="#CCE2FF"|K10
| ''Spacer Jaspera''
| ''Spacer Jaspera''
| ''Jasper’s Journey''
| ''Jasper’s Journey''

Wersja z 11:15, 8 sie 2025

Tytuł Panda Tafla
Tytuł oryginalny Stillwater
Gatunek animowany, familijny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Apple TV+
Lata produkcji 2020
Data premiery dubbingu 4 grudnia 2020
Wyemitowane
serie
4 z 4
Wyemitowane odcinki 35 z 35

Panda Tafla (ang. Stillwater, 2020) – amerykański serial animowany.

Serial z polskim dubbingiem dostępny na platformie Apple TV+ od 4 grudnia 2020 roku.

Fabuła

Karl, Addy i Michael mają niezwykłego sąsiada — mądrą pandę o imieniu Tafla. Przyjaźń z Taflą, i jego opowieści, sprawiają, że rodzeństwo patrzy na świat i siebie z innej perspektywy

Źródło: Apple TV+

Wersja polska

Głosu użyczyli:

Głosy dodatkowe:

i inni

Studio dźwiękowe: HIVENTY POLAND (START INTERNATIONAL POLSKA)
Tłumaczenie i redakcja:

Reżyser:

Reżyseria dźwięku i montaż:

Zgranie wersji polskiej:

Kierownictwo produkcji: Anna Kuszewska

Lektor: Damian Kulec

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
04.12.2020 01 Marzenie nie do spełnienia The Impossible Dream
W deszczu Stuck in the Rain
04.12.2020 02 Dar współczucia Gift of Compassion
Niesamowity Larger Than Life
04.12.2020 03 Przemoczona Soaked
W sam raz A Perfect Fit
04.12.2020 04 Psi przyjaciel Downward Dog
Dobranoc, księżycu The Sleeping Moon
04.12.2020 05 Wyścig The Race
Ubranie Dressed Up
04.12.2020 06 Strzyżenie The Haircut
Papierowe skrzydła Paper Wings
27.08.2021 07 Głośne kolory Loud Colors
Nauka wiązania Tied Up in Knots
27.08.2021 08 Przejście Crossing Over
Trochę smutno Kind of Blue
27.08.2021 09 Na gałęzi Out on a Limb
Zamki z piasku Sandcastles
27.08.2021 10 Nieoczekiwany prezent The Unexpected Gift
Pieśń radości Celebration Song
27.08.2021 11 Wymiana The Trade
Zimowy cud Winter Wonder
01.10.2021 12 Opowieść o duchach Ghost Story
03.12.2021 13 Droga do domu The Way Home
SERIA DRUGA
18.03.2022 14 Wizyta The Visit
Przedstawienie Showtime
18.03.2022 15 Muzeum Karla Karl’s Museum
Pomocnik The Helper
18.03.2022 16 Zespół Band Aid
Dzień dobry The Good Morning
18.03.2022 17 Wielka budowa Building Big
Spadające liście Falling Leaves
18.03.2022 18 Szwy Stitch Marks
Przyjaźń na zawsze Friends Forever
18.03.2022 19 Zabawa w chowanego Hide and Seek
Wyjazd The Trip
15.04.2022 20 Kropla zmienia się w ocean One Drop Makes an Ocean
SERIA TRZECIA
19.05.2023 21 Czekanie Waiting
Pieczenie Bake Sell
19.05.2023 22 Kapitan Koo Captain Koo
Sięgając głębiej Digging Deeper
19.05.2023 23 Zabawa Tons of Fun
Przeprosiny Apologies
19.05.2023 24 Brzmienie poezji Sounds like Poetry
Podglądanie ptaków Birdwatching
19.05.2023 25 Nowi sąsiedzi New Neighbors
Prezent od Koo Koo’s Gift
19.05.2023 26 Przyjazne życzenia Friendly Wishes
Dorastanie Growing Together
19.05.2023 27 Kotio The Catio
Obozowicze Campout
19.05.2023 28 Klub książki Book Club
Poszukiwacze skarbu Treasure Hunt
19.05.2023 29 Chwyt The Catch
Impreza Missing Out
19.05.2023 30 Nudzę się I’m Bored
Targi sztuki Art Fair
SERIA CZWARTA
01.08.2025 31 Dobry, lepszy, najlepszy Good, Better, Best
Grabienie liści Raking Leaves
01.08.2025 32 Znalezione, nie kradzione Finders Keepers
Dobra rada Good Advice
01.08.2025 33 Czytanka Story Time
Dzwonek Ring the Bell
01.08.2025 34 Trema Stage Fright
Gips The Cast
01.08.2025 35 Nocowanka The Sleepover
Śnieg Snow Day
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
brak danych K01 Pozycje Pandy Yoga Poses for Kids
brak danych K02 Motyle Butterflies
brak danych K03 Latawce Kites
brak danych K04 Zachód Sunset
brak danych K05 Świadome kosztowanie Mindful Munching
brak danych K06 Zimowy spacer Winter Walk
brak danych K07 Martwa natura: Słuchaj A Mindful Moment of Listening
17.03.2023 K08 Fale Making Waves
17.03.2023 K09 Oddychanie Breathing
17.03.2023 K10 Spacer Jaspera Jasper’s Journey