Smakjam Studio: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
DXton (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
 
Linia 19: Linia 19:
* [[Grzegorz Drojewski]]
* [[Grzegorz Drojewski]]
* [[Kamila Klimas-Przybysz]]
* [[Kamila Klimas-Przybysz]]
* [[Marta Robaczewska]]
* [[Marcin Roszkowski]]
* [[Marcin Roszkowski]]
* [[Anna Wysocka]]
* [[Anna Wysocka]]
Linia 27: Linia 28:
* [[Anna Kufirska]]
* [[Anna Kufirska]]
* [[Mieszko Mahboob]]
* [[Mieszko Mahboob]]
* [[Mateusz Orkan-Łęcki]]
* [[Jerzy Pieniążek]]
* [[Jerzy Pieniążek]]
* [[Joanna Popowicz]]
* [[Joanna Popowicz]]
Linia 71: Linia 73:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Tom i Jerry Show]]''
| ''[[Tom i Jerry Show]]'' <small>(seria II)</small>
| 03.10.2016
| 03.10.2016
|-
|-
Linia 79: Linia 81:
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Cry Babies]]''
| ''[[Cry Babies]]'' <small>(odc. 13-38)</small>
| 30.11.2019
| 30.11.2019
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Legenda Isla Nublar]]''
| 16.04.2020
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 10:30, 23 wrz 2025

Smakjam Studio – istniejące od 2007 roku studio znajdujące się w Warszawie na ulicy Bukowińskiej 22, lok. B. Zajmuje się realizacją dubbingu, zwiastunów, wersji lektorskich, tworzeniem napisów, montażem i oprawą dźwiękowo-graficzną.

Klienci

  • Fokus TV
  • Turner Broadcasting System
  • FilmBox
  • National Geographic

Kadra

Reżyserzy

Tłumacze i dialogiści

Dźwiękowcy i montażyści

Kierownicy muzyczni

Kierownicy produkcji

Dubbing

Filmy fabularne

Tytuł Premiera
001 Histerie starożytne – przygody frywolnych Rzymian 05.03.2022

Seriale animowane

Tytuł Premiera
000 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (seria II)
000 Po przygody w świat przyrody 28.04.2014
000 Tom i Jerry Show (seria II) 03.10.2016
000 Kacperiada 10.12.2016
000 Cry Babies (odc. 13-38) 30.11.2019
000 Legenda Isla Nublar 16.04.2020

Linki zewnętrzne