VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Tai16 (dyskusja | edycje)
Tai16 (dyskusja | edycje)
Linia 106: Linia 106:
| ''[[Jestem Królem Smoków i Arcymedykiem]]''
| ''[[Jestem Królem Smoków i Arcymedykiem]]''
| 23.09.2025
| 23.09.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|012
| ''[[Podarowałem żonie czerwoną włócznię]]''
| 24.09.2025
|-
|-
|}
|}

Wersja z 11:42, 24 wrz 2025

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.

Kadra

Reżyserzy

Tłumacze i dialogiści

Dźwiękowcy i montażyści

Kierownicy muzyczni

Kierownicy produkcji

Dubbing

Seriale fabularne

Tytuł Premiera
001 Lodowa tajemnica‎‎ 30.08.2025
002 Podwójne życie mojego miliardera męża‎‎ 30.08.2025
003 Świąteczny bezdomny milioner 30.08.2025
004 Turbulencje małżeńskie‎‎ 30.08.2025
005 Brzemienna, słodka żona rozpieszczana przez bogatego męża‎‎ 02.09.2025
006 Ratownictwo na odległość tysięcy kilometrów 02.09.2025
007 Pieniądze, broń i wesołych świąt 09.09.2025
008 The Alpha King and His Virgin Bride 11.09.2025
009 Naprawdę nie jestem nieśmiertelny 15.09.2025
010 Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali 17.09.2025
011 Jestem Królem Smoków i Arcymedykiem 23.09.2025
012 Podarowałem żonie czerwoną włócznię 24.09.2025

Seriale animowane

Tytuł Premiera
001 Na Biwaku Bez Laku: Sezon 1 22.07.2023
002 Na Biwaku Bez Laku: Aleja Gwiazd 01.06.2024
003 Przełęcz Michinoku 13.04.2025
004 Na Biwaku Bez Laku: Przygody personelu 20.04.2025
005 Na Biwaku Bez Laku: TomJake 29.06.2025
006 Co słychać? 19.08.2025

Linki zewnętrzne