VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 107: | Linia 107: | ||
| ''[[Złapałam miliardera, żeby został moim mężem]]'' | | ''[[Złapałam miliardera, żeby został moim mężem]]'' | ||
| 28.09.2025 | | 28.09.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| ''[[Powrót zaginionej dziedziczki]]'' | |||
| 29.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:26, 29 wrz 2025

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.
Kadra
ReżyserzyTłumacze i dialogiściAdiustatorzy |
Montażysci i realizatorzyKierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
Dubbing
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Lodowa tajemnica | 30.08.2025 |
| 002 | Podwójne życie mojego miliardera męża | 30.08.2025 |
| 003 | Świąteczny bezdomny milioner | 30.08.2025 |
| 004 | Turbulencje małżeńskie | 30.08.2025 |
| 005 | Brzemienna, słodka żona rozpieszczana przez bogatego męża | 02.09.2025 |
| 006 | Ratownictwo na odległość tysięcy kilometrów | 02.09.2025 |
| 007 | Pieniądze, broń i wesołych świąt | 09.09.2025 |
| 008 | Król Alpha i jego ludzka narzeczona | 11.09.2025 |
| 009 | Naprawdę nie jestem nieśmiertelny | 15.09.2025 |
| 010 | Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali | 17.09.2025 |
| 011 | Jestem Królem Smoków i Arcymedykiem | 23.09.2025 |
| 012 | Podarowałem żonie czerwoną włócznię | 24.09.2025 |
| 013 | Powrót Alfy-Królowej | 28.09.2025 |
| 014 | Powrót przeklętego Alfy | 28.09.2025 |
| 015 | Tęsknię za tobą po pożegnaniu | 28.09.2025 |
| 016 | Złapałam miliardera, żeby został moim mężem | 28.09.2025 |
| 017 | Powrót zaginionej dziedziczki | 29.09.2025 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Przełęcz Michinoku | 13.04.2025 |
| 002 | Co słychać? | 19.08.2025 |
