Akademia tańca (serial 2010): Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
|tytuł=Akademia tańca | |tytuł=Akademia tańca | ||
|tytuł oryginalny=Dance Academy | |tytuł oryginalny=Dance Academy | ||
|plakat= | |plakat=Akademia tańca 2010.jpg | ||
|gatunek=familijny, obyczajowy | |gatunek=familijny, obyczajowy | ||
|kraj=Australia | |kraj=Australia | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|platforma=[[Amazon Prime Video]] | |platforma=[[Amazon Prime Video]], [[CDA Premium]] | ||
|lata produkcji=2010-2013 | |lata produkcji=2010-2013 | ||
|data premiery=25 stycznia [[2018]] | |data premiery=25 stycznia [[2018]] | ||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
Dostępny z polskim dubbingiem od 25 stycznia [[2018]] roku na platformie [[Amazon Prime Video]]. | Dostępny z polskim dubbingiem od 25 stycznia [[2018]] roku na platformie [[Amazon Prime Video]]. | ||
== Fabuła == | |||
Gdy Tara Webster opuszcza dom na wsi, aby podjąć naukę w prestiżowej Narodowej Akademii Tańca, jest pewna, że spełniają się jej marzenia. Czy Tarze wystarczy hartu ducha, aby przetrwać w wymagającej szkole? | |||
<small>Źródło: [https://www.primevideo.com/detail/0K66X4O45VY8E9KZM8RZT069GE Amazon Prime Video]</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
| Linia 182: | Linia 187: | ||
* [[Błażej Chorobiński]] – '''Jamie''' <small>(odc. 59-62, 64)</small> | * [[Błażej Chorobiński]] – '''Jamie''' <small>(odc. 59-62, 64)</small> | ||
* [[Piotr Maćkowski]] – '''Spiker radiowy''' <small>(odc. 64)</small> | * [[Piotr Maćkowski]] – '''Spiker radiowy''' <small>(odc. 64)</small> | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|№ | |||
!width="45%"|Tytuł polski | |||
!width="45%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| ''Nauka latania, cz. 1'' | |||
| ''Learning to Fly Pt. 1'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| ''Tydzień zerowy'' | |||
| ''Week Zero'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| ''Za barierką'' | |||
| ''Behind Barres'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''Pole minowe'' | |||
| ''Minefield'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| ''Prawdziwi mężczyźni nie tańczą'' | |||
| ''Real Men Don't Dance'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| ''Ideał'' | |||
| ''Perfection'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| ''Badanie na zakochanie'' | |||
| ''Crush Test Dummies'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Bóle dorastania'' | |||
| ''Growing Pains'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Bicie serca'' | |||
| ''Heartbeat'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Druga strona medalu'' | |||
| ''Through the Looking Glass'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Idealny dzień'' | |||
| ''One Perfect Day'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Napięcie'' | |||
| ''Pressure'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Rodzina'' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Punkty zwrotne'' | |||
| ''Turning Points'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Moje życie w pointach'' | |||
| ''My Life en Pointe'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Swobodne spadanie'' | |||
| ''Free Falling'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Sen nocy letniej'' | |||
| ''A Midsummer Night's Dream'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Tiary'' | |||
| ''Betty Bunheads'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Lepsi i najlepsi'' | |||
| ''Fairest & Best'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Gorączka baletowa'' | |||
| ''Ballet Fever'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Lęk przed utratą'' | |||
| ''FOMO: Fear of Missing out'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Instynkt walki i ucieczki'' | |||
| ''Flight or Fight Response'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Najlepsi przyjaciele'' | |||
| ''BFF: Best Friends Forever'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Fala upałów'' | |||
| ''Heatwave'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Głęboka woda'' | |||
| ''The Deep End'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Nauka latania, cz. 2'' | |||
| ''Learning to Fly Pt. 2'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Pośrodku, nieco wyżej'' | |||
| ''In The Middle, Somewhat Elevated'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Wyśnione życie'' | |||
| ''Dreamlife'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Faux Pas De Deux'' | |||
| ''Faux Pas De Deux'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Legendy'' | |||
| ''Legends'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Konkurs'' | |||
| ''Showcase'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Jakby nikt nie patrzył'' | |||
| ''Like No One's Watching'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Życie według choreografii'' | |||
| ''A Choreographed Life'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Łączność'' | |||
| ''Connectivity'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Przerwa'' | |||
| ''The Break'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Dobre życie'' | |||
| ''A Good Life'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Na własną szkodę'' | |||
| ''Self Sabotage'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Granice wytrzymałości'' | |||
| ''Breaking Pointe'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Nóż w plecy'' | |||
| ''Backstab'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Misja ratunkowa'' | |||
| ''Rescue Mission'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''Nowy rozdział'' | |||
| ''Moving On'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Korzenie'' | |||
| ''Origins'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| ''Miłość i wojna'' | |||
| ''Love And War'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|44 | |||
| ''Złap mnie, jeśli będę spadać'' | |||
| ''Catch Me If I Fall'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Wybitny talent'' | |||
| ''The Naturals'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Ptaszek, znak zapytania, krzyżyk'' | |||
| ''Tick, Question Mark, Cross'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Teoria drabiny'' | |||
| ''Ladder Theory'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Zwycięstwo lub klęska'' | |||
| ''Win Or Lose'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| ''Kochaj albo walcz'' | |||
| ''Love It Or Fight It'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| ''Prix De Fonteyn'' | |||
| ''The Prix De Fonteyn'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| ''Sekunda'' | |||
| ''The Second'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Czerwone trzewiki'' | |||
| ''The Red Shoes'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | |||
| ''Klej'' | |||
| ''Glue'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| ''Nowe zasady'' | |||
| ''New Rules'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | |||
| ''Druga szansa'' | |||
| ''Second Chances'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|56 | |||
| ''Droga na skróty'' | |||
| ''Short Cut Clause'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|57 | |||
| ''Negatywny wzór'' | |||
| ''Negative Patterns'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|58 | |||
| ''Udawaj, aż stanie się to prawdą'' | |||
| ''Fake It Until You Make It'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|59 | |||
| ''Przemiana Grace'' | |||
| ''Graceland'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|60 | |||
| ''Swobodne podróżowanie'' | |||
| ''Travelling Light'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|61 | |||
| ''Nie zawiedź mnie'' | |||
| ''Don't Let Me Down Gently'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|62 | |||
| ''N'Fektd'' | |||
| ''N'Fektd'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|63 | |||
| ''Początek nowej ery'' | |||
| ''Start Of An Era'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|64 | |||
| ''Wielka burza'' | |||
| ''The Perfect Storm'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|65 | |||
| ''Nie bez powodu'' | |||
| ''Not For Nothing'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
Wersja z 15:01, 10 paź 2025
- Ten artykuł jest o serialu fabularnym z 2010 roku. Możesz także szukać serialu fabularnego z 2013 roku.
| Tytuł | Akademia tańca |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Dance Academy |
| Gatunek | familijny, obyczajowy |
| Kraj produkcji | Australia |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Amazon Prime Video, CDA Premium |
| Lata produkcji | 2010-2013 |
| Data premiery dubbingu | 25 stycznia 2018 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 65 z 65 |
Akademia tańca (ang. Dance Academy) – australijski serial dla młodzieży.
Dostępny z polskim dubbingiem od 25 stycznia 2018 roku na platformie Amazon Prime Video.
Fabuła
Gdy Tara Webster opuszcza dom na wsi, aby podjąć naukę w prestiżowej Narodowej Akademii Tańca, jest pewna, że spełniają się jej marzenia. Czy Tarze wystarczy hartu ducha, aby przetrwać w wymagającej szkole?
Źródło: Amazon Prime Video
Wersja polska
Produkcja dubbingu: TERCJA STUDIOS
Reżyseria: Paweł Żwan
Tłumaczenie i dialogi: Magdalena Łutek
Kierownictwo produkcji: Paweł Żwan
Nagrania i realizacja dźwięku: Mikołaj Mikołajewski
Edycja nagrań:
- Mateusz Korzeniecki (odc. 1-26),
- Mikołaj Mikołajewski (odc. 27-65)
Obsada:
- Katarzyna Domalewska – Tara Webster
- Joanna Rybka – Katrina „Kat” Karamakov
- Mateusz Feliński – Christian Reed (odc. 1, 3-65)
- Piotr Witkowski – Ethan Karamakov (odc. 1-17, 19, 21-52, 62)
- Kacper Siedlecki – Samuel „Sammy” Lieberman (odc. 1-52, 62)
- Hanna Nowakowska – Abigail Armstrong (odc. 1-5, 7-65)
- Jacek Labijak –
- Pan Kennedy (odc. 1-5, 7-10, 15-17, 20, 22-23),
- Tancerz (odc. 42),
- Gav (odc. 48-49),
- Poczta głosowa (odc. 50),
- Marcus Kane (odc. 55, 57, 64-65)
- Rafał Ostrowski –
- Patrick (odc. 1-6, 8, 10, 16, 18-19, 22-25),
- Doktor David Lieberman (odc. 5, 32, 36, 47, 62),
- Steven (odc. 39, 50, 52)
- Małgorzata Brajner –
- Pani Raine (odc. 1-8, 10-16, 18-21, 23-30, 33-34, 36-37, 39-41, 45-55, 57-59, 61-65),
- Pani Lieberman (odc. 5, 13),
- Pani Histead (odc. 17)
- Laura Haras –
- Doktor Wicks (odc. 1, 8, 21-22, 34, 39, 56, 63-65),
- Jan Webster (odc. 2, 13, 40),
- Caroline (odc. 6),
- Julianna (odc. 10),
- Bubbeh Lieberman (odc. 14),
- Tikkinova (odc. 19, 28-29),
- Liderka grupy (odc. 27),
- Nauczycielka (odc. 34),
- Lady Charlton (odc. 55),
- Barb (odc. 59)
- Piotr Łukawski –
- Neil Webster (odc. 2, 13, 27, 39-40, 64-65),
- Joe (odc. 35)
- Katarzyna Kozieł –
- Bonnie (odc. 2, 8, 20, 24-25),
- Mia (odc. 6),
- Daisy (odc. 27),
- Elke (odc. 29),
- Maddy (odc. 40)
- Hanna Łubieńska –
- Isabelle (odc. 2-3, 7, 17, 54-57),
- Hayleug (odc. 8),
- VJ (odc. 9),
- Pip (odc 13),
- Shelley (odc. 20),
- Uczennica (odc. 43),
- Mistii (odc. 45-47),
- Tancerka (odc. 48),
- Gabrielle (odc. 58, 60-61)
- Bartosz Sołtysiak –
- Sean (odc. 2, 4, 13, 16-17, 19-20, 24, 26),
- Damien (odc. 8, 21),
- Aaron (odc. 10, 23, 62)
- Aleksandra Lis –
- Prawnik (odc. 3),
- Natasha Willis (odc. 6, 13, 20, 27, 29, 31),
- Tristanne (odc. 9)
- Mikołaj Mikołajewski –
- Tim (odc. 5, 8, 19, 23),
- Nauczyciel Hip-Hopu (odc. 7, 20),
- MC (odc. 31),
- Oliver „Ollie” Lloyd (odc. 37-39, 42-48, 53-65)
- Artur Blanik – Ari Lieberman (odc. 5, 13, 32, 36, 47)
- Joanna Niemczyk – Kaylah (odc. 7, 22-23, 31)
- Karol Szałapski –
- Tweak (odc. 7),
- Myles (odc. 9, 25-26)
- Małgorzata Musiała –
- Dana (odc. 9, 11),
- Saskia Duncan (odc. 28, 30, 32-38, 41, 54, 56-57, 63-64)
- Tomasz Przysiężny –
- Andrews (odc. 10),
- Joe (odc. 14-15),
- Lekarz (odc. 21),
- Sir Jeffrey (odc. 53, 55-57, 61, 63),
- David (odc. 64),
- Doktor Cameron (odc. 65)
- Patrycja Teterycz –
- Paige Armstrong (odc. 11, 24),
- Dziewczyna (odc. 54),
- Dziewczyna (odc. 60)
- Marek Głuszczak – Lucas (odc. 14-16)
- Tomasz Kobiela –
- Adam (odc. 14, 25),
- Jai (odc. 19),
- Prawnik od pomocy prawnej (odc. 22-23),
- Fotograf (odc. 35),
- Dave (odc. 38-39),
- Hugo (odc. 54, 56-57)
- Bartosz Lamparski – Boincer (odc. 14)
- Aleksandra Ludwikowska –
- Petra (odc. 15-18),
- Lily (odc. 27-28, 40, 43),
- Trilby (odc. 29)
- Paweł Mielewczyk – Gus (odc. 15)
- Antonina Formella – Scout (odc. 15, 18)
- Wojciech Stachura –
- Ollie (odc. 19),
- Brick (odc. 54),
- Nick (odc. 55)
- Bogdan Smagacki – Sebastian Karamakov (odc. 24-31)
- Mateusz Deskiewicz – Zach Andrews (odc. 27, 29, 32, 34, 42-50, 53, 55-63, 65)
- Magda Gorzelańczyk –
- Jess (odc. 27, 30, 34),
- Crystal (odc. 29),
- Jordana (odc. 32),
- Jade (odc. 37),
- Rebecca Braithwaite (odc. 53, 57, 63-65)
- Anna Leszczyńska – Lulu (odc. 27-28, 40, 43, 52-53, 59, 62-63)
- Joanna Pasternak – Grace Whitney (odc. 28-65)
- Szymon Wiraszka – Benjamin „Ben” Tickle (odc. 28-65)
- Monika Kijek –
- Lexie (odc. 28-29, 34),
- April (odc. 36-37),
- Charlie (odc. 44)
- Judyta Wenda –
- Pani Fawsie (odc. 29),
- Anne Black (odc. 31-32, 36),
- Enid (odc. 35),
- Pielęgniarka (odc. 40),
- Meeka (odc. 56, 58-59, 63),
- Summer (odc. 60)
- Tomek Pionk –
- George (odc. 34),
- Dzieciak z Maroubry (odc. 54),
- Jayden (odc. 60, 62)
- Anna Kociarz –
- Ciotka Sammy’ego (odc. 36),
- Anthea Armstrong (odc. 46-47, 51-52)
- Kacper Kubryński –
- Remi (odc. 40, 43),
- Fez (odc. 46),
- Michael Slade (odc. 47-50, 52),
- Wes Cooper (odc. 58-61, 63-64),
- Emcee (odc. 62)
- Maciej Konieczny – Finn (odc. 41, 45-47, 49)
- Krzysztof Grabowski –
- Raf Reed (odc. 42, 44, 51, 54, 62, 64),
- Bert (odc. 48-49)
- Małgorzata Hewitt –
- Akrobatka (odc. 44),
- Lekarka (odc. 46),
- Robyn (odc. 47),
- Lena (odc. 48-49),
- Hose Nanna (odc. 59),
- Margarett (odc. 64)
- Barbara Lamprecht –
- Lily (odc. 53, 62),
- Vesha (odc. 54, 56),
- Eloise (odc. 57),
- Jessica (odc. 63)
- Marcin Marzec – Rhys (odc. 58-59, 61, 64)
- Błażej Chorobiński – Jamie (odc. 59-62, 64)
- Piotr Maćkowski – Spiker radiowy (odc. 64)
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | Nauka latania, cz. 1 | Learning to Fly Pt. 1 | |
| 02 | Tydzień zerowy | Week Zero | |
| 03 | Za barierką | Behind Barres | |
| 04 | Pole minowe | Minefield | |
| 05 | Prawdziwi mężczyźni nie tańczą | Real Men Don't Dance | |
| 06 | Ideał | Perfection | |
| 07 | Badanie na zakochanie | Crush Test Dummies | |
| 08 | Bóle dorastania | Growing Pains | |
| 09 | Bicie serca | Heartbeat | |
| 10 | Druga strona medalu | Through the Looking Glass | |
| 11 | Idealny dzień | One Perfect Day | |
| 12 | Napięcie | Pressure | |
| 13 | Rodzina | ' | |
| 14 | Punkty zwrotne | Turning Points | |
| 15 | Moje życie w pointach | My Life en Pointe | |
| 16 | Swobodne spadanie | Free Falling | |
| 17 | Sen nocy letniej | A Midsummer Night's Dream | |
| 18 | Tiary | Betty Bunheads | |
| 19 | Lepsi i najlepsi | Fairest & Best | |
| 20 | Gorączka baletowa | Ballet Fever | |
| 21 | Lęk przed utratą | FOMO: Fear of Missing out | |
| 22 | Instynkt walki i ucieczki | Flight or Fight Response | |
| 23 | Najlepsi przyjaciele | BFF: Best Friends Forever | |
| 24 | Fala upałów | Heatwave | |
| 25 | Głęboka woda | The Deep End | |
| 26 | Nauka latania, cz. 2 | Learning to Fly Pt. 2 | |
| 'SERIA DRUGA | |||
| 27 | Pośrodku, nieco wyżej | In The Middle, Somewhat Elevated | |
| 28 | Wyśnione życie | Dreamlife | |
| 29 | Faux Pas De Deux | Faux Pas De Deux | |
| 30 | Legendy | Legends | |
| 31 | Konkurs | Showcase | |
| 32 | Jakby nikt nie patrzył | Like No One's Watching | |
| 33 | Życie według choreografii | A Choreographed Life | |
| 34 | Łączność | Connectivity | |
| 35 | Przerwa | The Break | |
| 36 | Dobre życie | A Good Life | |
| 37 | Na własną szkodę | Self Sabotage | |
| 38 | Granice wytrzymałości | Breaking Pointe | |
| 39 | Nóż w plecy | Backstab | |
| 40 | Misja ratunkowa | Rescue Mission | |
| 41 | Nowy rozdział | Moving On | |
| 42 | Korzenie | Origins | |
| 43 | Miłość i wojna | Love And War | |
| 44 | Złap mnie, jeśli będę spadać | Catch Me If I Fall | |
| 45 | Wybitny talent | The Naturals | |
| 46 | Ptaszek, znak zapytania, krzyżyk | Tick, Question Mark, Cross | |
| 47 | Teoria drabiny | Ladder Theory | |
| 48 | Zwycięstwo lub klęska | Win Or Lose | |
| 49 | Kochaj albo walcz | Love It Or Fight It | |
| 50 | Prix De Fonteyn | The Prix De Fonteyn | |
| 51 | Sekunda | The Second | |
| 52 | Czerwone trzewiki | The Red Shoes | |
| SERIA TRZECIA | |||
| 53 | Klej | Glue | |
| 54 | Nowe zasady | New Rules | |
| 55 | Druga szansa | Second Chances | |
| 56 | Droga na skróty | Short Cut Clause | |
| 57 | Negatywny wzór | Negative Patterns | |
| 58 | Udawaj, aż stanie się to prawdą | Fake It Until You Make It | |
| 59 | Przemiana Grace | Graceland | |
| 60 | Swobodne podróżowanie | Travelling Light | |
| 61 | Nie zawiedź mnie | Don't Let Me Down Gently | |
| 62 | N'Fektd | N'Fektd | |
| 63 | Początek nowej ery | Start Of An Era | |
| 64 | Wielka burza | The Perfect Storm | |
| 65 | Nie bez powodu | Not For Nothing | |
Linki zewnętrzne
- Akademia tańca (serial 2010) w bazie filmweb.pl
