VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 132: | Linia 132: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | | bgcolor="#CCE2FF"|022 | ||
| ''[[Osiem lat i jedna noc: Zakazany płomień]]'' | |||
| 13.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|023 | |||
| ''[[Z powrotem do miłości przez gotowanie]]'' | | ''[[Z powrotem do miłości przez gotowanie]]'' | ||
| 13.11.2025 | | 13.11.2025 | ||
Wersja z 13:56, 13 lis 2025

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.
Kadra
ReżyserzyTłumacze i dialogiściAdiustatorzy |
Montażysci i realizatorzy
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
Dubbing
Seriale fabularne
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Przełęcz Michinoku | 13.04.2025 |
| 002 | Co słychać? | 19.08.2025 |
