VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 161: | Linia 161: | ||
| ''[[Pocałuj mnie po raz ostatni]]'' | | ''[[Pocałuj mnie po raz ostatni]]'' | ||
| 05.12.2025 | | 05.12.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[Siostra w zastępstwie, książę oszalał]]'' | |||
| 11.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 23:06, 11 gru 2025

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.
Kadra
ReżyserzyTłumacze i dialogiściAdiustatorzy |
Montażysci i realizatorzy
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
Dubbing
Seriale fabularne
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Przełęcz Michinoku | 13.04.2025 |
| 002 | Co słychać? | 19.08.2025 |
