Szczury laboratoryjne: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 20: | Linia 20: | ||
* [[Anna Sroka|Anna Sroka-Hryń]] – '''Tasha''' | * [[Anna Sroka|Anna Sroka-Hryń]] – '''Tasha''' | ||
* [[Paweł Szczesny]] – '''Edzio''' | * [[Paweł Szczesny]] – '''Edzio''' | ||
* [[Katarzyna Kozak]] – '''dyrektorka Perry''' <small>(odc. 3, 8, 19, 21-22, 24, 27-29, | * [[Katarzyna Kozak]] – '''dyrektorka Perry''' <small>(odc. 3, 8, 19, 21-22, 24, 27-29, 35-38, 40, 43)</small> | ||
* [[Paweł Ciołkosz]] – '''Owen''' <small>(odc. 25, 28-29)</small> | * [[Paweł Ciołkosz]] – '''Owen''' <small>(odc. 25, 28-29)</small> | ||
'''oraz''': | '''oraz''': | ||
| Linia 57: | Linia 57: | ||
** '''Griffin''' <small>(odc. 36)</small> | ** '''Griffin''' <small>(odc. 36)</small> | ||
* [[Justyna Bojczuk]] – '''Kerry Perry''' <small>(odc. 38)</small> | * [[Justyna Bojczuk]] – '''Kerry Perry''' <small>(odc. 38)</small> | ||
* [[Mateusz Rusin]] – '''Wowa''' <small>(odc. 35)</small> | |||
* [[Joanna Pach|Joanna Pach-Żbikowska]] – '''przedstawicielka Białego Domu''' <small>(odc. 39)</small> | * [[Joanna Pach|Joanna Pach-Żbikowska]] – '''przedstawicielka Białego Domu''' <small>(odc. 39)</small> | ||
* [[Krzysztof Szczerbiński|Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] – '''Joey Logano''' <small>(odc. 43)</small> | * [[Krzysztof Szczerbiński|Krzysztof Plewako-Szczerbiński]] – '''Joey Logano''' <small>(odc. 43)</small> | ||
| Linia 346: | Linia 347: | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.03.2014 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"|41 | ||
| '' | | <small>''brak tytułu''</small> | ||
| ''Perry 2.0'' | | ''Perry 2.0'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 398: | Linia 399: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | '' | ||
| '''' | | ''Twas the Mission Before Christmas'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 430: | Linia 431: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | '' | ||
| '''' | | ''Trent Gets Schooled'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 466: | Linia 467: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | '' | ||
| '''' | | ''The Jet-Wing'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 474: | Linia 475: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '' | | '' | ||
| '''' | | ''Mission: Mission Creek High'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 491: | Linia 492: | ||
| '' | | '' | ||
| ''Not So Smart Phone'' | | ''Not So Smart Phone'' | ||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| ''Which Father Knows Best'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| ''Alien Gladiators'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| ''Cyborg Shark Attack'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| ''Face Off'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
Wersja z 10:40, 8 mar 2014
Szczury laboratoryjne (ang. Lab Rats, 2012-??) – amerykański serial komediowy.
Premiera serialu odbyła się 26 maja 2012 roku na kanale Disney XD.
Fabuła
Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający "inteligentnym domem" komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-734752
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Disney Character Voices International – SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi: Róża Maczek
Wystąpili:
- Beniamin Lewandowski – Leo
- Grzegorz Kwiecień – Donald Davenport
- Maciej Musiał – Chase
- Kamil Kula – Adam
- Iga Kreft – Bree
- Anna Sroka-Hryń – Tasha
- Paweł Szczesny – Edzio
- Katarzyna Kozak – dyrektorka Perry (odc. 3, 8, 19, 21-22, 24, 27-29, 35-38, 40, 43)
- Paweł Ciołkosz – Owen (odc. 25, 28-29)
oraz:
- Robert Tondera –
- Brutal – alter ego Chase’a (odc. 3),
- agent specjalny Ryker (odc. 37),
- sprzedawca samochodów (odc. 40)
- Piotr Bajtlik –
- Trent (odc. 3, 29),
- Clayton Herrington (odc. 43)
- Joanna Borer – Edwarda (odc. 3)
- Dominika Sell – Caitlin (odc. 4, 8, 36)
- Maria Niklińska – Danielle (odc. 5)
- Adam Pluciński – Ethan (odc. 5, 10)
- Jan Piotrowski – Gordo (odc. 8)
- Artur Kaczmarski –
- nabywca pudełka na biżuterię (odc. 9),
- głos komputera laboratorium na kółkach (odc. 15)
- Julia Chatys – Janelle (odc. 11, 17, 34)
- Jakub Szydłowski –
- policjant (odc. 15),
- Leo z przyszłości (odc. 16)
- Przemysław Stippa – Trent (odc. 17)
- Józef Pawłowski – Marcus (odc. 18, 20, 23, 31-33)
- Agnieszka Kunikowska – głos nawigacji samochodu (odc. 23)
- Waldemar Barwiński –
- ochroniarz (odc. 25),
- Pierce Herrington (odc. 43)
- Jacek Król –
- Gordon (odc. 27),
- Brutal – alter ego Chase’a (odc. 28)
- Aleksandra Kowalicka – Caitlin (odc. 30)
- Mikołaj Klimek – komentator walk robotów (odc. 30)
- Krzysztof Cybiński –
- Douglas Davenport (odc. 31-34),
- Griffin (odc. 36)
- Justyna Bojczuk – Kerry Perry (odc. 38)
- Mateusz Rusin – Wowa (odc. 35)
- Joanna Pach-Żbikowska – przedstawicielka Białego Domu (odc. 39)
- Krzysztof Plewako-Szczerbiński – Joey Logano (odc. 43)
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 26.05.2012 | 01 | 01 | brak tytułu | Crush, Chop, & Burn |
| 16.06.2012 | 02 | 02 | ||
| 17.06.2012 | 03 | 03 | brak tytułu | Commando App |
| 31.10.2012 | 04 | 16 | Noc żywych wirusów | Night of the Living Virus |
| 23.06.2012 | 05 | 04 | Leo rządzi | Leo’s Jam |
| 14.07.2012 | 06 | 07 | Egzoszkieleton kontra babcia | Exoskeleton vs. Grandma |
| 30.06.2012 | 07 | 05 | Szczury w pociągu | Rats on a Train |
| 28.07.2012 | 08 | 09 | Śmiercionośna spirala | Death Spiral Smackdown |
| 22.09.2012 | 09 | 14 | Wojny porządkowe | Chore Wars |
| 07.07.2012 | 10 | 06 | Bystrzaki | Smart and Smarter |
| 21.07.2012 | 11 | 08 | Mega urodzinowa klapa | Bionic Birthday Fail |
| 01.09.2012 | 12 | 11 | Pożyczysz helikopter? | Can I Borrow the Helicopter? |
| 09.03.2013 | 13 | 18 | Niewidzialna misja | Mission Invisible |
| 15.09.2012 | 14 | 13 | Odlot | Drone Alone |
| 29.09.2012 | 15 | 15 | Gdzie jest laboratorium? | Dude, Where’s My Lab? |
| 25.08.2012 | 16 | 10 | Powrót z przyszłości | Back from the Future |
| 08.12.2012 | 17 | 17 | Misja Janelle | Air Leo |
| 20.03.2013 | 18 | 19 | Kapela | Concert in a Can |
| 08.09.2012 | 19 | 12 | Zamiana chipami | Chip Switch |
| 20.03.2013 | 20 | 20 | Kosmiczna misja | Mission: Space |
| SERIA DRUGA | ||||
| 07.06.2013 | 21 | 22 | Mucha-szpieg | Spy Fly |
| 14.06.2013 | 22 | 23 | Leo misja | Missin’ the Mission |
| 07.06.2013 | 23 | 21 | Goryl w pułapce | Speed Trapped |
| 05.07.2013 | 24 | 26 | Załamka | Bro Down |
| 21.06.2013 | 25 | 24 | Kwarantanna | Quarantined |
| 12.07.2013 | 26 | 27 | Strajk generalny | The Rats Strike Back |
| 19.07.2013 | 27 | 28 | Równoległy wszechświat | Parallel Universe |
| 05.11.2013 | 28 | 31 | Brutal ma talent | Spike’s Got Talent |
| 01.03.2014 | 29 | 40 | Nawiedzona szkoła | The Haunting of Mission Creek High |
| 28.06.2013 | 30 | 25 | Masakra robotów | Robot Fight Club |
| 26.07.2013 | 31 | 29 | Leoś kontra zło | Leo vs. Evil |
| 26.11.2013 | 32 | 34 | Super wielka bitwa na moce | Bionic Showdown |
| 26.11.2013 | 33 | 35 | ||
| 10.12.2013 | 34 | 37 | Lawina | Avalanche! |
| 08.03.2014 | 35 | 41 | brak tytułu | Perry 2.0 |
| 24.12.2013 | 36 | 39 | To ci lama | Llama Drama |
| 12.11.2013 | 37 | 32 | Ot dziura | Hole in One |
| 17.12.2013 | 38 | 38 | Adamowo | Adam Up |
| 03.12.2013 | 39 | 36 | Bez pamięci | Memory Wipe |
| 22.10.2013 | 40 | 30 | Wielkie rzeczy | Trucked Out |
| 41 | Twas the Mission Before Christmas | |||
| 42 | Prank You Very Much | |||
| 19.11.2013 | 43 | 33 | Zachowujmy się jak dorośli | The Bionic 500 |
| 44 | My Little Brother | |||
| 45 | Trent Gets Schooled | |||
| 46 | No Going Back | |||
| SERIA TRZECIA | ||||
| 47 | Sink or Swim | |||
| 48 | The Man Behind The Mask | |||
| 49 | The Jet-Wing | |||
| 50 | Mission: Mission Creek High | |||
| 51 | Zip It | |||
| 52 | Not So Smart Phone | |||
| 53 | ' | |||
| 54 | ' | |||
| 55 | ' | |||
| 56 | Which Father Knows Best | |||
| 57 | Alien Gladiators | |||
| 58 | ' | |||
| 59 | Cyborg Shark Attack | |||
| 60 | ' | |||
| 61 | ' | |||
| 62 | ' | |||
| 63 | Face Off | |||
| 64 | ' | |||
| 65 | ' | |||
| 66 | ' | |||
| 67 | ' | |||
| 68 | ' | |||
Linki zewnętrzne
- Szczury laboratoryjne w polskiej Wikipedii
