Rastamysz: Różnice pomiędzy wersjami
m Informacja o reżyserze w odc. 27-52: http://media2.pl/media/113244-Ciekawski-George-2-Plastusiowy-pamietnik-Rastamysz-2-sierpien-w-MiniMiniplus.html |
m uzupełnienie |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej''': na zlecenie: kanału MiniMini <small>(odc. | '''Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej''': na zlecenie: kanału MiniMini <small>(odc. 1–52)</small>/platformy NC+ <small>(odc. 53–78)</small> – [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Leszek Zduń]] <small>(odc. 1-52)</small> <br /> | '''Reżyseria''': [[Leszek Zduń]] <small>(odc. 1-52)</small><br /> | ||
'''Dialogi polskie''': [[Jan Chojnacki]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small> <br /> | '''Dialogi polskie''': [[Jan Chojnacki]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small><br /> | ||
'''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Sapiński]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small> <br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Sapiński]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small><br /> | ||
'''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small> <br /> | '''Organizacja produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small><br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Marek Krejzler]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small> <br /> | '''Kierownictwo muzyczne''': [[Marek Krejzler]] <small>(odc. 1-26<!--27-52-->)</small><br /> | ||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Borys Szyc]] – '''Rastamysz''' | * [[Borys Szyc]] – '''Rastamysz''' | ||
| Linia 183: | Linia 183: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.12.2011 | | bgcolor="#DFEFFF"| 24.12.2011 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| '' | | ''Da Bag A Bling'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 189: | Linia 189: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.12.2011 | | bgcolor="#DFEFFF"| 25.12.2011 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| '' | | ''Sugacube'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
| Linia 195: | Linia 195: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.12.2011 | | bgcolor="#DFEFFF"| 26.12.2011 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| ''Da Rhymin Teef'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Missin’ Da Prez'' | | ''Missin’ Da Prez'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 15.03.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| ''Da Swingin’ Suspect'' | | ''Da Swingin’ Suspect'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 16.03.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| ''Swap Til Ya Drop'' | | ''Swap Til Ya Drop'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 17.03.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| ''Ready Red'' | | ''Ready Red'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 18.03.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| ''Da Rubbish Playground'' | | ''Da Rubbish Playground'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 19.03.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''Where da Hair?'' | | ''Where da Hair?'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 20.03.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| ''Da Rare Groove'' | | ''Da Rare Groove'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 21.03.2012 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''S’no flour'' | | ''S’no flour'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| ''Message in a Bottle'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| ''Hand Made Music'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| ''Natty Hill Carnival'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| ''Rappers Block'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| ''Kharma'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| ''Perfec’ Pizza'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| ''Stumped'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| ''Hot off Da Press'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| ''Mice Cool Musical'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.03.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| ''Zoomer Slows Down'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| ''MJ Meddles'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| ''No Fix Fats'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| ''Mouse Measles'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| ''Mouse Space Mystery'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| ''Sandy Bay Boyz'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| ''Black Whiskers'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| ''Da Great Spindiski'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.04.2012 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| ''Tinie Tinsel'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| ''Eyes Popp'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| ''Mouserobics'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.08.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| ''Grovetown'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| ''Show Band Style'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| ''Chatterbox'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| ''Boom Box Bust'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|59 | ||
| '' | | ''Wicked Wednesday'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|60 | ||
| '' | | ''Over Da Moon'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|61 | ||
| '''' | | ''Book Ah Records'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| ''Da Winner Is'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|63 | ||
| '''' | | ''Da Mashup Mystery'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|64 | ||
| '''' | | ''Rappin’ Da Spell'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|65 | ||
| '''' | | ''Dude Where’s Mi Bongos'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|66 | ||
| '''' | | ''Chococheese'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|67 | ||
| '''' | | ''Beyond Da Fringe'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|68 | ||
| '''' | | ''Bad Ting Song'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|69 | ||
| '''' | | ''Mouseland TV Cribs'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|70 | ||
| '''' | | ''Da King’s Speech'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|71 | ||
| '''' | | ''Da Lost Keys'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|72 | ||
| '''' | | ''Safe'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|73 | ||
| '''' | | ''Uptown Feelin’ Down'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|74 | ||
| '''' | | ''Sherlock Homie'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|75 | ||
| '''' | | ''Mousetamind'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|76 | ||
| '''' | | ''Didier du Rag'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|77 | ||
| '''' | | ''Abracada Bredda'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|78 | ||
| '''' | | ''Da Sugamice'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:43, 4 sie 2014
Rastamysz (ang. Rastamouse, 2011-??) – brytyjski serial animowany, który powstał na podstawie książek napisanych przez Genevieve Webster i Michaela De Souza.
Serial emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 1 grudnia 2011 roku.
Fabuła
Bohaterami są tworzące zespół muzyczny myszy, które uwielbiają muzykę reggae. Przygody, które je spotykają podkreślają znaczenie takich wartości jak zrozumienie, przyjaźń i szacunek dla innych. Serial skierowana jest do dzieci poniżej szóstego roku życia. Powstał na podstawie książek napisanych przez Genevieve Webster oraz Michaela De Souza.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-616040
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: na zlecenie: kanału MiniMini (odc. 1–52)/platformy NC+ (odc. 53–78) – STUDIO SONICA
Reżyseria: Leszek Zduń (odc. 1-52)
Dialogi polskie: Jan Chojnacki (odc. 1-26)
Dźwięk i montaż: Maciej Sapiński (odc. 1-26)
Organizacja produkcji: Agnieszka Kudelska (odc. 1-26)
Kierownictwo muzyczne: Marek Krejzler (odc. 1-26)
Wystąpili:
- Borys Szyc – Rastamysz
- Paweł Ciołkosz – Zygzak
- Julia Kołakowska-Bytner – Skrobcia
- Paweł Szczesny – Prezydent Wensley Dale
- Adam Krylik
- Karol Wróblewski – Bandulu
- Dariusz Odija
- Anna Gajewska
- Krzysztof Plewako-Szczerbiński
- Dorota Furtak
i inni
Lektor: Jerzy Dominik
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01.12.2011 | 01 | Da Crucial Plan |
| 02.12.2011 | 02 | Double Crossin’ Diva |
| 03.12.2011 | 03 | Bakin’ and Breakin’ |
| 04.12.2011 | 04 | Da Missin Masterpiece |
| 05.12.2011 | 05 | For Real FM |
| 06.12.2011 | 06 | Mice Camera Action |
| 07.12.2011 | 07 | Hot Hot Hot |
| 08.12.2011 | 08 | Da Presidents Pie |
| 09.12.2011 | 09 | Toots Re-routes |
| 10.12.2011 | 10 | Shorty Shapes Up |
| 11.12.2011 | 11 | Boom Bada Boom |
| 12.12.2011 | 12 | Rollin’ Ragga Twins |
| 13.12.2011 | 13 | Wicked Threads |
| 14.12.2011 | 14 | Da Marathon Mystery |
| 15.12.2011 | 15 | Da Coll Cruiser |
| 16.12.2011 | 16 | Da Monstrous Fib |
| 17.12.2011 | 17 | Cheesy Rumbles |
| 18.12.2011 | 18 | Pie Without Cheese? |
| 19.12.2011 | 19 | Da Ice Cold Criminal |
| 20.12.2011 | 20 | Master of Disguise |
| 21.12.2011 | 21 | Lady Uptown |
| 22.12.2011 | 22 | Sole Rebel |
| 23.12.2011 | 23 | Hot Sauce |
| 24.12.2011 | 24 | Da Bag A Bling |
| 25.12.2011 | 25 | Sugacube |
| 26.12.2011 | 26 | Da Rhymin Teef |
| 14.03.2012 | 27 | Missin’ Da Prez |
| 15.03.2012 | 28 | Da Swingin’ Suspect |
| 16.03.2012 | 29 | Swap Til Ya Drop |
| 17.03.2012 | 30 | Ready Red |
| 18.03.2012 | 31 | Da Rubbish Playground |
| 19.03.2012 | 32 | Where da Hair? |
| 20.03.2012 | 33 | Da Rare Groove |
| 21.03.2012 | 34 | S’no flour |
| 22.03.2012 | 35 | Message in a Bottle |
| 23.03.2012 | 36 | Hand Made Music |
| 24.03.2012 | 37 | Natty Hill Carnival |
| 25.03.2012 | 38 | Rappers Block |
| 26.03.2012 | 39 | Kharma |
| 27.03.2012 | 40 | Perfec’ Pizza |
| 28.03.2012 | 41 | Stumped |
| 29.03.2012 | 42 | Hot off Da Press |
| 30.03.2012 | 43 | Mice Cool Musical |
| 31.03.2012 | 44 | Zoomer Slows Down |
| 01.04.2012 | 45 | MJ Meddles |
| 02.04.2012 | 46 | No Fix Fats |
| 03.04.2012 | 47 | Mouse Measles |
| 04.04.2012 | 48 | Mouse Space Mystery |
| 05.04.2012 | 49 | Sandy Bay Boyz |
| 06.04.2012 | 50 | Black Whiskers |
| 07.04.2012 | 51 | Da Great Spindiski |
| 08.04.2012 | 52 | Tinie Tinsel |
| SERIA DRUGA | ||
| 04.08.2014 | 53 | Eyes Popp |
| 54 | Mouserobics | |
| 04.08.2014 | 55 | Grovetown |
| 56 | Show Band Style | |
| 57 | Chatterbox | |
| 58 | Boom Box Bust | |
| 59 | Wicked Wednesday | |
| 60 | Over Da Moon | |
| 61 | Book Ah Records | |
| 62 | Da Winner Is | |
| 63 | Da Mashup Mystery | |
| 64 | Rappin’ Da Spell | |
| 65 | Dude Where’s Mi Bongos | |
| 66 | Chococheese | |
| 67 | Beyond Da Fringe | |
| 68 | Bad Ting Song | |
| 69 | Mouseland TV Cribs | |
| 70 | Da King’s Speech | |
| 71 | Da Lost Keys | |
| 72 | Safe | |
| 73 | Uptown Feelin’ Down | |
| 74 | Sherlock Homie | |
| 75 | Mousetamind | |
| 76 | Didier du Rag | |
| 77 | Abracada Bredda | |
| 78 | Da Sugamice | |
Linki zewnętrzne
- Rastamysz w polskiej Wikipedii
