Sanjay i Craig: Różnice pomiędzy wersjami
I kolejne małe uzupełnienie z "Kłujobestii". |
|||
| Linia 251: | Linia 251: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | | bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''A Tail of Two Slithers'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Boatin’ Down the River'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Pretty in Punk'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| ''Hot Sauce Boss'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Ghost Pool'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Shirts Off'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Middle Shame'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''Dolled Up'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Space Race'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Barfy’s Babies'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Butts Up'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.10.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| ''Straszne historie Tufflipsa'' | |||
| ''Tufflips’ Tales of Terror'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '''' | |||
| ''Screamday'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Enter Sandman'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Alien Craig'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Googas'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Glory Hounds'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Glad To Be Sad'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''TuffCon'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Pet Parents'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Cuddle Buddy'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''2 Tuff 2 Watch'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''Ting'' | |||
|- | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Fartwerk'' | |||
|- | |- | ||
| '' | | colspan=4 | | ||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:19, 31 paź 2014
Sanjay i Craig (ang. Sanjay and Craig, 2013) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 15 września 2013 roku.
Fabuła
Perypetie 12-letniego Amerykanina, Sanjaya Patela. Pochodzący z Indii chłopiec przeżywa liczne przygody ze swoim najlepszym przyjacielem, wężem Craigiem. Niezwykłe zwierzę potrafi władać ludzką mową.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-992245
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Andrzej Chudy
Dialogi polskie: Marcin Bartkiewicz
Dźwięk i montaż: Hanna Makowska
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Kierownictwo produkcji: Anna Kuszewska
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Mateusz Narloch – Sanjay Patel
- Maciej Kowalik – Craig
oraz:
- Modest Ruciński – Vijay Patel
- Brygida Turowska – doktor Darlene Patel
- Joanna Pach-Żbikowska – Megan Sparkles
- Tomasz Steciuk – Leslie Noodman
- Jakub Szydłowski – Remington Tufflips
- Agnieszka Fajlhauer – Belle Pepper
- Piotr Bajtlik – Hector Flanagan
- Janusz Wituch
- Wojciech Chorąży
- Krzysztof Cybiński
- Katarzyna Łaska
- Elżbieta Kopocińska
- Artur Pontek
- Andrzej Chudy
- Bartosz Martyna
i inni
Piosenkę śpiewał: Adam Krylik
Lektor: Andrzej Chudy
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.09.2013 | 01 | Punkt siedzenia | Brett Venom MD |
| Beczka śmiechu | Laugh Quake | ||
| 22.09.2013 | 02 | Denis Maksymalny | Maximum Dennis |
| Pies ogrodnika | Dog Wave | ||
| 29.09.2013 | 03 | Koszmarna wysokość | Heightmare |
| Być jak Tufflips | Be Like Tufflips | ||
| 13.10.2013 | 04 | Śmierdziuch | Stinkboy |
| 06.10.2013 | O wilku mowa | Wolfie | |
| 20.10.2013 | 05 | Wyspa wśród spalin | Traffical Island |
| 03.11.2013 | Partybot | Partybot | |
| 10.11.2013 | 06 | Znikający Gienio | The Giving G |
| 17.11.2013 | Piękna Craiga | Release the Craigan | |
| 24.11.2013 | 07 | C.O.P.S. | Muscle C.O.P.S. |
| 01.12.2013 | Zamrożone finanse | Cold Hard Cash | |
| 07.04.2014 | 08 | Nierzygalni | Unbarfable |
| 08.04.2014 | Gra o taflipsa | Game On | |
| 09.04.2014 | 09 | Naga prawda | Laked Nake |
| 10.04.2014 | Dziecię zagłady | Doom Baby | |
| 11.04.2014 | 10 | Elektro-wpadka | Blackout |
| 14.04.2014 | Noodmania | Family Re-Noodman | |
| 15.04.2014 | 11 | Mały bączek | Fart Baby |
| 16.04.2014 | Katapulta kung fu | Kung Fu Catapult | |
| 17.04.2014 | 12 | Famizjada – podwójne wyzwanie | Trouble Dare |
| 18.04.2014 | Rozjechana pizza | Road Pizza | |
| 21.04.2014 | 13 | Kubuś wszechświata | Cup O’ Universe |
| 22.04.2014 | Zdradliwe moczary | You’re in Trouble | |
| 23.04.2014 | 14 | Rysio Glut | Booger Johnson |
| 24.04.2014 | Strażnicy snów | Dream Rangers | |
| 25.04.2014 | 15 | Dzień węża | Day of the Snake |
| 28.04.2014 | Kłujo-bestia | Pricker Beast | |
| 29.04.2014 | 16 | Wkręceni | Kerplunk’d |
| 30.04.2014 | Stare pryki | Old Farts | |
| 17 | Flip Flopas | ||
| Chill Bill | |||
| 18 | Curb Dawgz | ||
| I Love Loogie | |||
| 19 | A Tail of Two Slithers | ||
| 20 | Boatin’ Down the River | ||
| Pretty in Punk | |||
| SERIA DRUGA | |||
| 21 | ' | Hot Sauce Boss | |
| ' | Ghost Pool | ||
| 22 | ' | Shirts Off | |
| ' | Middle Shame | ||
| 23 | ' | Dolled Up | |
| ' | Space Race | ||
| 24 | ' | Barfy’s Babies | |
| ' | Butts Up | ||
| 31.10.2014 | 25 | Straszne historie Tufflipsa | Tufflips’ Tales of Terror |
| 26 | ' | Screamday | |
| ' | Enter Sandman | ||
| 27 | ' | Alien Craig | |
| ' | Googas | ||
| 28 | ' | Glory Hounds | |
| ' | Glad To Be Sad | ||
| 29 | ' | TuffCon | |
| ' | Pet Parents | ||
| 30 | ' | Cuddle Buddy | |
| ' | 2 Tuff 2 Watch | ||
| 31 | ' | Ting | |
| ' | Fartwerk | ||
| 32 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
Linki zewnętrzne
- Sanjay i Craig w polskiej Wikipedii
