Widzę Głosy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
ThePinkFin (dyskusja | edycje) |
m uzupełnienie |
||
| Linia 118: | Linia 118: | ||
|- | |- | ||
| 24.04.2018 || 50 || [[Robert Rozmus]] || [https://www.facebook.com/1506149493026979/videos/1795377767437482/ Facebook]<br/>[https://www.youtube.com/watch?v=aQeUSdjvnfY YouTube] | | 24.04.2018 || 50 || [[Robert Rozmus]] || [https://www.facebook.com/1506149493026979/videos/1795377767437482/ Facebook]<br/>[https://www.youtube.com/watch?v=aQeUSdjvnfY YouTube] | ||
|- | |||
| 12.06.2018 || 51 || [[Grzegorz Drojewski]] || [https://www.facebook.com/1506149493026979/videos/1816299708678621/ Facebook]<br/>[https://www.youtube.com/watch?v=TpUnCPlAVlk YouTube] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 19:01, 12 cze 2018
Widzę Głosy (2016-??) – seria wywiadów z polskimi aktorami dubbingowymi. Jej twórczynią jest Natalia Litwin.
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października 2016 roku na fanpage'u Widzę Głosy w serwisie Facebook.
Obecnie nowe odcinki zamieszczane są równocześnie na Facebooku i YouTubie.
