Buddy Błyskawica: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 46: | Linia 46: | ||
'''Lektor tytułu odcinka''': [[Tomasz Sandak]] <small>(odc. 7-9)</small> | '''Lektor tytułu odcinka''': [[Tomasz Sandak]] <small>(odc. 7-9)</small> | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="47%"|Tytuł polski | |||
!width="47%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Podwójny Buddy'' | |||
| ''Buddy Double'' | |||
|- | |||
| ''Pizza z Tamy Bobrów'' | |||
| ''Beaver Dam Fast Pizza'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Chronić i przeginać'' | |||
| ''To Protect and Swerve'' | |||
|- | |||
| ''Autobot z przyszłości'' | |||
| ''Robo-Truck of the Future'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Windykator'' | |||
| ''Get the Hock Out'' | |||
|- | |||
| ''Super Taxi Błyskawica'' | |||
| ''Thunderstruck Rad Cab'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Grzmot Fu'' | |||
| ''Thunder Fu'' | |||
|- | |||
| ''Śmieszna forsa'' | |||
| ''Funny Money'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Kasiasty i jego potwór'' | |||
| ''Moneybags and His Monster'' | |||
|- | |||
| ''Śmiertelne napady kichania'' | |||
| ''Sneezing Fits of Death'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Przygoda w lesie'' | |||
| ''Truck Cab in the Woods'' | |||
|- | |||
| ''Sprzedawcy'' | |||
| ''Truck Stop Clerks'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Hejterzy gier wideo'' | |||
| ''Haters of the Lost Arcade'' | |||
|- | |||
| ''Buddy kaskader'' | |||
| ''Stunt Fever'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Przemiana szeryfa | |||
| ''Cannonballistic'' | |||
|- | |||
| ''Wybory w Smarowie | |||
| ''Mayor or May Not'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Głupi i złodziej'' | |||
| ''Hit and Dumb'' | |||
|- | |||
| ''Joł, opiekunki!'' | |||
| ''Babysitters Yo!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Wirtuoz gitary'' | |||
| ''Buddy Shreds'' | |||
|- | |||
| ''Chłopak na opak'' | |||
| ''Opposite of Awesome'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Ziomek Łasiczaka'' | |||
| ''A Bro for Weaselbrat'' | |||
|- | |||
| ''Oszukani fani'' | |||
| ''Health Nuts'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Kasiasty zmienia wszystko'' | |||
| ''Moneybags Changes Everything'' | |||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''ODCINEK SPECJALNY''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|S01 | |||
| ''Sterta pomysłów'' | |||
| ''The Maybe Pile'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | |||
* {{filmweb|film|788461}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 18:41, 6 paź 2018
| Tytuł | Buddy Błyskawica |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Buddy Thunderstruck |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2017 |
| Data premiery dubbingu | 10 marca 2017 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 13 |
Buddy Błyskawica (ang. Buddy Thunderstruck) – amerykański serial animowany. Polska premiera odbyła się 10 marca 2017 roku w serwisie Netflix.
Fabuła
Elektryzujące i niewiarygodne przygody Buddy’ego Błyskawicy, psiego kierowcy ciężarówki, dzięki któremu w Smarowie nigdy nie jest nudno.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: Start International Polska
Reżyseria: Elżbieta Kopocińska
Tłumaczenie: Jakub Osiński
Wystąpili:
- Robert Kuraś – Buddy Błyskawica
- Michał Podsiadło – Darnell
- Bartosz Martyna – Pan Łasiczak
- Robert Tondera – Wielki Tex
- Jakub Szydłowski – Tex Jr.
- Marta Dobecka – Muncie
- Jacek Kopczyński –
- Deputy Hoisenberry,
- Robuś
- Elżbieta Kopocińska – Starsza pani
- Maciej Kowalik – Artichoke
- Maciej Kowalski –
- Jacko,
- Judge
- Joanna Pach-Żbikowska – Possum Baby
- Marek Robaczewski – Ciocia Wujo
- Przemysław Glapiński
- Kamil Pruban
- Jakub Wieczorek – Szeryf Cannonball
- Janusz Wituch – Nick Nówka
Lektor tytułu odcinka: Tomasz Sandak (odc. 7-9)
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Podwójny Buddy | Buddy Double |
| Pizza z Tamy Bobrów | Beaver Dam Fast Pizza | |
| 02 | Chronić i przeginać | To Protect and Swerve |
| Autobot z przyszłości | Robo-Truck of the Future | |
| 03 | Windykator | Get the Hock Out |
| Super Taxi Błyskawica | Thunderstruck Rad Cab | |
| 04 | Grzmot Fu | Thunder Fu |
| Śmieszna forsa | Funny Money | |
| 05 | Kasiasty i jego potwór | Moneybags and His Monster |
| Śmiertelne napady kichania | Sneezing Fits of Death | |
| 06 | Przygoda w lesie | Truck Cab in the Woods |
| Sprzedawcy | Truck Stop Clerks | |
| 07 | Hejterzy gier wideo | Haters of the Lost Arcade |
| Buddy kaskader | Stunt Fever | |
| 08 | Przemiana szeryfa | Cannonballistic |
| Wybory w Smarowie | Mayor or May Not | |
| 09 | Głupi i złodziej | Hit and Dumb |
| Joł, opiekunki! | Babysitters Yo! | |
| 10 | Wirtuoz gitary | Buddy Shreds |
| Chłopak na opak | Opposite of Awesome | |
| 11 | Ziomek Łasiczaka | A Bro for Weaselbrat |
| Oszukani fani | Health Nuts | |
| 12 | Kasiasty zmienia wszystko | Moneybags Changes Everything |
| ODCINEK SPECJALNY | ||
| S01 | Sterta pomysłów | The Maybe Pile |
Linki zewnętrzne
- Buddy Błyskawica w bazie filmweb.pl
