Robozuna: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|lata produkcji=2018 | |lata produkcji=2018 | ||
|data premiery=25 października [[2018]] | |data premiery=25 października [[2018]] | ||
|sezony= | |sezony= 2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki= 20 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Robozuna''' – brytyjski serial animowany. Dostępy w serwisie [[Netflix]] od 25 października [[2018]] roku. | '''Robozuna''' – brytyjski serial animowany. Dostępy w serwisie [[Netflix]] od 25 października [[2018]] roku. | ||
| Linia 70: | Linia 70: | ||
!width="47%"|Tytuł angielski | !width="47%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | ''' | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' (premiera: 26.10.2018) | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''Nowe reguły | | rowspan=2|''Nowe reguły'' | ||
| ''Game Changer | | rowspan=2|''Game Changer'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| Linia 105: | Linia 103: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''Bez ograniczeń | | rowspan=2|''Bez ograniczeń'' | ||
| ''Free for All | | rowspan=2|''Free for All'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' (premiera: 15.03.2019) | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Dominatus'' | |||
| ''Dominatus'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Zhakowany'' | |||
| ''Hacked'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| rowspan=2|''Zbuntowani przyjaciele'' | |||
| rowspan=2|''Rebel Friends'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Dom'' | |||
| ''Home'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Tak właśnie trzeba'' | |||
| ''Right Thing to Do'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Spotkanie'' | |||
| ''Reunion'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Bez maski'' | |||
| ''Unmasked'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| rowspan=2|''Ostatni ruch'' | |||
| rowspan=2|''Endgame'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 09:44, 15 mar 2019
| Tytuł | Robozuna |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 25 października 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 20 z 20 |
Robozuna – brytyjski serial animowany. Dostępy w serwisie Netflix od 25 października 2018 roku.
Fabuła
Chłopiec i jego robot biorą udział w najtrudniejszym konkursie we wszechświecie, jednocześnie próbując wyrwać swój kraj z łap złego imperium.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: SDI Media Polska
Reżyseria: Katarzyna Ciecierska
Dialogi: Antonina Kasprzak
Wystąpili:
- Karol Jankiewicz – Ariston
- Kamil Pruban – Mangle
- Milena Suszyńska-Dziuba – Livia
- Maksymilian Bogumił – Chike
- Jakub Szydłowski – Lanista
- Magdalena Krylik – Feronia
- Michał Podsiadło –
- Spark,
- Spiker
- Jakub Wieczorek – Clunk
- Marta Dylewska – Danuvia
- Dominika Sell – Gizi
- Maksymilian Michasiów – Zeve
- Tomasz Borkowski – Vermis
W pozostałych rolach:
- Krzysztof Cybiński – Gregor
- Joanna Derengowska – Tesh
- Maciej Falana – Xela
- Agata Góral – Civette
- Robert Jarociński – Megabatabot
- Maciej Kowalik –
- Clubber,
- Lathe
- Martyna Kowalik – Chandra
- Katarzyna Kozak – Evete
- Sebastian Machalski – Naron
- Mateusz Narloch – Slick
- Wojciech Rotowski – Yorly
- Antoni Scardina – Dustin
- Mateusz Weber – Niven
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska – Meili
- Łukasz Węgrzynowski – Spanner
- Janusz Wituch –
- Rafie,
- Farrago
- Karol Wróblewski – Illex
- Agnieszka Fajlhauer
- Dariusz Odija
- Robert Tondera
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA (premiera: 26.10.2018) | ||
| 01 | Nowe reguły | Game Changer |
| 02 | ||
| 03 | Drużyna Natrix | Team Natrix |
| 04 | Koczownicy i błyskawice | Lightening Harvesters |
| 05 | Ucieczka | Breakout |
| 06 | Sen Aristona | Ariston’s Dream |
| 07 | Błyskawica w butelce | Lightning in a Bottle |
| 08 | Rewanż | Rematch |
| 09 | Bez ograniczeń | Free for All |
| 10 | ||
| SERIA DRUGA (premiera: 15.03.2019) | ||
| 11 | Dominatus | Dominatus |
| 12 | Zhakowany | Hacked |
| 13 | Zbuntowani przyjaciele | Rebel Friends |
| 14 | ||
| 15 | Dom | Home |
| 16 | Tak właśnie trzeba | Right Thing to Do |
| 17 | Spotkanie | Reunion |
| 18 | Bez maski | Unmasked |
| 19 | Ostatni ruch | Endgame |
| 20 | ||
