Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 76 316 edycji. Konto utworzone 13 cze 2014.
1 sty 2016
- 16:5316:53, 1 sty 2016 różn. hist. +2 m Dorota Zięciowska Nie podano opisu zmian
- 11:3811:38, 1 sty 2016 różn. hist. +205 m Użytkownik:MinisterDubu →Osoby
- 11:3511:35, 1 sty 2016 różn. hist. +1264 Nm Kinga Suchan nowy artykuł
- 11:3311:33, 1 sty 2016 różn. hist. +1509 Nm Kamil Pudlik nowy artykuł ostatnia
- 11:3211:32, 1 sty 2016 różn. hist. +3038 Nm Janusz Paluszkiewicz nowy artykuł
- 11:2911:29, 1 sty 2016 różn. hist. +60 m 1968 →Wydarzenia
- 11:2911:29, 1 sty 2016 różn. hist. −60 m 1967 Nie podano opisu zmian
- 11:2911:29, 1 sty 2016 różn. hist. +1978 Nm Andrzej Zaorski nowy artykuł
- 11:2611:26, 1 sty 2016 różn. hist. +1194 Nm Zbigniew Kryński nowy artykuł
- 11:2511:25, 1 sty 2016 różn. hist. +696 Nm Olga Szlachcic nowy artykuł
- 11:2411:24, 1 sty 2016 różn. hist. +723 Nm Anna Izdebska nowy artykuł
- 11:2311:23, 1 sty 2016 różn. hist. +1048 Nm Dorota Ignatjew nowy artykuł
- 11:0711:07, 1 sty 2016 różn. hist. +66 m 1960 →Wydarzenia
- 11:0711:07, 1 sty 2016 różn. hist. +846 Nm Dorota Zięciowska nowy artykuł
31 gru 2015
- 13:0313:03, 31 gru 2015 różn. hist. +19 m Steven Universe →Odcinki 43-52
- 13:0313:03, 31 gru 2015 różn. hist. +1 m Steven Universe Nie podano opisu zmian
- 13:0213:02, 31 gru 2015 różn. hist. −28 m Steven Universe Nie podano opisu zmian
- 12:2912:29, 31 gru 2015 różn. hist. +149 m Użytkownik:MinisterDubu →Moje artykuły
- 12:2012:20, 31 gru 2015 różn. hist. +61 m 1967 →Wydarzenia
- 12:2012:20, 31 gru 2015 różn. hist. +1197 Nm Małgorzata Foremniak nowy artykuł
- 12:1812:18, 31 gru 2015 różn. hist. +1333 Nm Janusz Kłosiński nowy artykuł
- 12:1612:16, 31 gru 2015 różn. hist. +851 Nm Joanna Derengowska nowy artykuł
- 12:1512:15, 31 gru 2015 różn. hist. −40 m Szelmostwa Lisa Witalisa Nie podano opisu zmian
- 12:0712:07, 31 gru 2015 różn. hist. +55 m 1953 →Wydarzenia
- 12:0712:07, 31 gru 2015 różn. hist. +1033 Nm Joanna Szczepkowska nowy artykuł
- 12:0312:03, 31 gru 2015 różn. hist. +112 m Karina Kunkiewicz Nie podano opisu zmian
- 12:0212:02, 31 gru 2015 różn. hist. +1175 Nm Karina Kunkiewicz nowy artykuł
- 12:0012:00, 31 gru 2015 różn. hist. +2278 Nm Maria Homerska nowy artykuł
30 gru 2015
- 11:5511:55, 30 gru 2015 różn. hist. +85 m Wujcio Dobra Rada Małe uzupełnienie z krótkometrażówki po odc. 34, poprawka i przypuszczenie.
29 gru 2015
- 15:2615:26, 29 gru 2015 różn. hist. +337 m Użytkownik:MinisterDubu →Moje artykuły
- 15:2615:26, 29 gru 2015 różn. hist. +1047 Nm Nowe przygody i nieszczęścia Łazika z Tormesu nowy artykuł
- 15:2115:21, 29 gru 2015 różn. hist. +668 Nm Aleksandra Popławska nowy artykuł
- 15:1215:12, 29 gru 2015 różn. hist. +1238 Nm Mateusz Grydlik nowy artykuł
- 15:0915:09, 29 gru 2015 różn. hist. +862 Nm Szymon Bobrowski nowy artykuł
- 15:0815:08, 29 gru 2015 różn. hist. +1064 Nm Wojciech Pokora nowy artykuł
- 14:5514:55, 29 gru 2015 różn. hist. +1926 Nm Krystyna Kołodziejczyk nowy artykuł
- 14:2514:25, 29 gru 2015 różn. hist. +582 m Wakacje: żegnaj szkoło uzupełnienie
- 14:1314:13, 29 gru 2015 różn. hist. +1525 Nm Wojciech Zagórski nowy artykuł
28 gru 2015
- 22:2122:21, 28 gru 2015 różn. hist. +1 m Chata za wsią Nie podano opisu zmian ostatnia
- 22:0922:09, 28 gru 2015 różn. hist. +4 Jest jak jest Nie podano opisu zmian ostatnia
- 21:3621:36, 28 gru 2015 różn. hist. +57 m 1973 →Wydarzenia
- 21:3521:35, 28 gru 2015 różn. hist. +91 m Marcin Dorociński Nie podano opisu zmian
- 18:2918:29, 28 gru 2015 różn. hist. +2 m Ręczna robota Nie podano opisu zmian
- 18:1318:13, 28 gru 2015 różn. hist. +10 672 Nm Ręczna robota nowy artykuł
- 16:0116:01, 28 gru 2015 różn. hist. +822 Nm Polowanie na muchy nowy artykuł ostatnia
- 15:5115:51, 28 gru 2015 różn. hist. +1557 Nm Ryszard Barycz nowy artykuł
- 15:3815:38, 28 gru 2015 różn. hist. +1694 Nm Maria Ciesielska nowy artykuł
- 15:2215:22, 28 gru 2015 różn. hist. 0 m Myszka Miki (serial animowany 2013) →Spis odcinków
- 15:1815:18, 28 gru 2015 różn. hist. +1334 Nm Józef Kalita nowy artykuł
27 gru 2015
- 21:1621:16, 27 gru 2015 różn. hist. +70 m Zwyczajny serial Na mój słuch raczej nie on.
