Wkład użytkownika MinisterDubu
Z Dubbingpedia
Dla użytkownika MinisterDubu dyskusja blokady przesłane pliki rejestry
Użytkownik wykonał 76 623 edycje. Konto utworzone 13 cze 2014.
16 mar 2025
- 14:5614:56, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Julia Kuczyńska.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:5614:56, 16 mar 2025 różn. hist. +24 Julia Kuczyńska Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:5514:55, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Elżbieta Barszczewska.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:5514:55, 16 mar 2025 różn. hist. +26 Elżbieta Barszczewska Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:5514:55, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Janina Jabłonowska.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:5414:54, 16 mar 2025 różn. hist. +23 Janina Jabłonowska Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:5114:51, 16 mar 2025 różn. hist. +241 N Plik:Joanna Jędrzejczyk.jpg == Opis == Joanna Jędrzejczyk (2023) Uznanie autorstwa: Oleszna1982. Plik umieszczony na licencji [https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe]. ostatnia
- 14:5014:50, 16 mar 2025 różn. hist. +174 Joanna Jędrzejczyk Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4914:49, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Agnieszka Maracewicz.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4914:49, 16 mar 2025 różn. hist. +24 Agnieszka Maracewicz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4814:48, 16 mar 2025 różn. hist. +19 Martyna Melosik Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4814:48, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Dagmara Melosik.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4814:48, 16 mar 2025 różn. hist. +19 Dagmara Melosik Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4714:47, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Marcin Kowalczyk.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4714:47, 16 mar 2025 różn. hist. +20 Marcin Kowalczyk Nie podano opisu zmian
- 14:4614:46, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Wojciech Sikora.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4614:46, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Czesław Wołłejko.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4514:45, 16 mar 2025 różn. hist. +19 Wojciech Sikora Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4514:45, 16 mar 2025 różn. hist. +204 Czesław Wołłejko Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4414:44, 16 mar 2025 różn. hist. +40 m 1997 Nie podano opisu zmian
- 14:4314:43, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Urszula Pietrzak.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4314:43, 16 mar 2025 różn. hist. +13 Urszula Pietrzak Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4214:42, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Katarzyna Stanisz.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4214:42, 16 mar 2025 różn. hist. +21 Katarzyna Stanisz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4114:41, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Aleksandra Prykowska.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4114:41, 16 mar 2025 różn. hist. +172 Aleksandra Prykowska Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:4014:40, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Katarzyna Błaszczyńska.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3914:39, 16 mar 2025 różn. hist. +28 Katarzyna Błaszczyńska Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3914:39, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Józef Osławski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3914:39, 16 mar 2025 różn. hist. +20 Józef Osławski Nie podano opisu zmian
- 14:3914:39, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Piotr Deszkiewicz.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3914:39, 16 mar 2025 różn. hist. +166 Piotr Deszkiewicz Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3614:36, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Sebastian Świąder.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3614:36, 16 mar 2025 różn. hist. +16 Sebastian Świąder Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3514:35, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Magdalena Dębicka.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3514:35, 16 mar 2025 różn. hist. +22 Magdalena Dębicka Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3214:32, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Cezary Nowak (ur. 1985).jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3214:32, 16 mar 2025 różn. hist. +27 Cezary Nowak (ur. 1985) Nie podano opisu zmian
- 14:3014:30, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Damian Łukawski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:3014:30, 16 mar 2025 różn. hist. +131 Damian Łukawski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2914:29, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Konrad Morawski.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2914:29, 16 mar 2025 różn. hist. +19 Konrad Morawski Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2814:28, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Marcin Gaweł.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2814:28, 16 mar 2025 różn. hist. +17 Marcin Gaweł Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2714:27, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Wanda Lothe-Stanisławska.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2714:27, 16 mar 2025 różn. hist. +29 Wanda Lothe-Stanisławska Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2714:27, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Dagmara Bąk.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2714:27, 16 mar 2025 różn. hist. +272 Dagmara Bąk Nie podano opisu zmian
- 14:2514:25, 16 mar 2025 różn. hist. 0 N Plik:Paulina Chapko.jpg Nie podano opisu zmian ostatnia
- 14:2514:25, 16 mar 2025 różn. hist. +11 Paulina Chapko Nie podano opisu zmian ostatnia
