Łódka starego Jacka: Opowieści z wodnego oczka

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Łódka starego Jacka: Opowieści z wodnego oczka (oryg. Old Jack’s Boat: Rockpool Tales, 2016-??) – brytyjski serial dla dzieci, emitowany w Polsce na kanale BBC CBeebies. Spin-off serialu Łódka starego Jacka.

Fabuła

Bernard Cribbins powraca w roli uroczego, starego rybaka Jacka, mieszkającego w małej wiosce na wybrzeżu hrabstwa North Yorkshire wraz z wiernym psem o imieniu Salty. Tym razem Jack wspomina dzieciństwo i wspólne zabawy na plaży w towarzystwie dwojga przyjaciół.

W tej serii Jack opowiada o czasach, kiedy on i Mała Żeglarka Sue tańczyli na piasku z własnymi cieniami, a Mały Ernie przyniósł na plażę przygotowany w domu płyn do puszczania baniek. Jack wspomina także, jak znalazł klakson od starego samochodu i jak dźwięk tego klaksonu towarzyszył mu na plaży w czasie zabaw z Sue i Erniem.

W tej serii zobaczymy także różne kolorowe morskie stworzenia, takie jak Ślimak Sylwek, Rozgwiazda Salcia czy Krab Serwus. Opowieściom starego Jacka jak zwykle towarzyszą sceny z udziałem aktorów i animacje, dzięki którym postaci bohaterów stają się żywe i dynamiczne.

Opis pochodzi ze strony http://www.bbcpolska.com/programy/?programme=lodka-starego-jacka-opowiesci-z-wodnego-oczka

Wersja polska

W roli głównej wystąpił:

W pozostałych rolach:

i inni

Dialogi: Karolina Kinder (II seria)
Nagrania: Karolina Kinder (I seria)
Realizacja dźwięku:

Kierownictwo produkcji: Paweł Żwan
Opracowanie wersji polskiej: STUDIO TERCJA GDAŃSK dla HIPPEIS MEDIA INTERNATIONAL

Lektor tyłówki: