Bob budowniczy: Budujemy lunapark

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Bob budowniczy: Budujemy lunapark

Bob the Builder: Can-Do Carnival

Bob budowniczy Budujemy lunapark.jpg
Gatunek edukacyjna
Producent Compedia
Wydawca Brighter Minds Media
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2009
Premiera dubbingu 30 listopada 2010
Platformy z dubbingiem PC

Bob budowniczy: Budujemy lunapark (ang. Bob the Builder: Can-Do Carnival, 2009) – gra edukacyjna dla dzieci stworzona przez firmę Compedia w oparciu o serialu Bob budowniczy.

Premiera w Polsce: 30 listopada 2010 roku; dystrybucja: Cenega Poland.

O grze

Bob Budowniczy: Budujemy lunapark to gra przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat, której głównym bohaterem jest tytułowy majsterkowicz, znany między innymi z występów w popularnym serialu animowanym. Zabawa łączy w sobie rozrywkę z edukacją, gdyż pomagając Bobowi Budowniczemu w stawianiu różnorakich konstrukcji młody gracz doskonali umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość i zręczność, jak również zapoznaje się z różnymi kolorami i kształtami.

W opisywanej odsłonie serii tytułowy Bob postanawia zbudować mieszkańcom wirtualnego świata wielki park rozrywki, składający się z różnorakich karuzel oraz kolejek górskich. W trakcie zabawy dziecko może zajmować się między innymi doborem odpowiednich materiałów, planowaniem miejsc stawiania poszczególnych atrakcji lunaparku czy łączeniem ich kolejnych elementów. Wszystkie czynności są oczywiście przez grę dokładnie omawiane, a ogólny poziom trudności dopasowany do możliwości młodego gracza.

Zmagania głównego bohatera obserwowane są w bajkowym świecie, a w nawigacji pomagają duże i czytelne przyciski. Niewątpliwą atrakcją omawianej gry jest to, iż głosu Bobowi Budowniczemu użyczył Artur Kaczmarski, który w tej samej roli występuje również w serialu animowanym.

Opis pochodzi ze strony https://www.gry-online.pl/gry/bob-the-builder-can-do-carnival/zc2c6a

Wersja polska

Głosów użyczyli:


Bob budowniczy
Seriale Bob budowniczyBob budowniczy – mini historieBob na budowieBob budowniczy (2015)
Odcinki specjalne Wielki plan Boba budowniczegoJak Bob został budowniczymSkuter rusza na ratunek
Filmy Bob budowniczy i niezapomniane święta Bożego NarodzeniaBob budowniczy: Przygody na zamkuBob budowniczy: Zasypani śniegiemBob budowniczy na Dzikim ZachodzieBob budowniczy: Wyścig po złotoBob budowniczy: Legenda Złotego MłotaBob budowniczy: Wielkie wykopaliskaBob budowniczy: Mega pojazdy
Gry Bob budowniczy: Damy radę?Bob budowniczy: Bob buduje parkBob budowniczy: Przygody na zamkuBob budowniczy: Budujemy lunaparkBob budowniczy: Budujemy zoo