Bob Budowniczy: Mega pojazdy

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Bob Budowniczy: Mega pojazdy

Bob the Builder: Mega Machines

Bob Budowniczy - Mega pojazdy.jpg
Gatunek animacja, familijny
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna MiniMini+, TVP ABC
Dystrybutor kinowy sieć kin Helios
Rok produkcji 2016
Data premiery dubbingu 8 września 2017

Bob Budowniczy: Mega pojazdy (ang. Bob the Builder: Mega Machines, 2016) – brytyjski film animowany, który powstał na podstawie serialu Bob budowniczy.

Premiera filmu w sieci kin Helios – 8 września 2017 roku; premiera telewizyjna – 25 listopada 2017 roku na kanale MiniMini+.

Fabuła

Koparka, spychacz i dźwig nie mogą się doczekać, żeby pomóc w jego największym zadaniu – budową tamy i przebudową starego kamieniołomu w zbiornik, który dostarczy świeżą wodę mieszkańcom Spring City. Bob zaprosił do pomocy innego budowniczego, Konrada, żeby wraz z jego ogromnymi Mega Pojazdami, pomógł mu oczyścić kamieniołom. Konrad urażony utratą kontraktu na budowę tamy, potajemnie sabotuje jej budowę. Wkrótce Bob zauważa, że sprawy nie wyglądają tak, jak powinny i że tylko on i jego drużyna mogą uratować miasteczko Spring City!

Opis pochodzi ze strony www.helios.pl

Wersja polska

Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: STUDIO SONICA
Wystąpili:

i inni

Lektor tytułu: Jerzy Dominik

Linki zewnętrzneBob budowniczy
Seriale Bob budowniczyBob budowniczy – mini historieBob na budowieBob budowniczy (2015)
Odcinki specjalne Wielki plan Boba budowniczegoJak Bob został budowniczymSkuter rusza na ratunek
Filmy Bob budowniczy i niezapomniane święta Bożego NarodzeniaBob budowniczy: Przygody na zamkuBob budowniczy: Zasypani śniegiemBob budowniczy na Dzikim ZachodzieBob budowniczy: Wyścig po złotoBob budowniczy: Legenda Złotego MłotaBob budowniczy: Wielkie wykopaliskaBob budowniczy: Mega pojazdy
Gry Bob budowniczy: Damy radę?Bob budowniczy: Bob buduje parkBob budowniczy: Przygody na zamkuBob budowniczy: Budujemy lunaparkBob budowniczy: Budujemy zoo