Buzz! Polskie łamigłówki

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Buzz! Polskie łamigłówki

Buzz! Polish Puzzles

Buzz Polskie łamigłówki.jpg
Gatunek quizowa
Producent Relentless Software
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2009
Premiera dubbingu 15 marca 2009
Platformy z dubbingiem PS3, PS2, PSP

Buzz! Polskie łamigłówki (ang. Buzz! Polish Puzzles) – specjalna edycja towarzyskiej gry quizowej stworzona przez Relentless Software na konsolę PlayStation 3, PlayStation 2 i Playstation Portable.

Opis gry

Buzz!: Polskie łamigłówki to polska edycja świetnie znanej użytkownikom PlayStation serii wirtualnych quizów. Gra została wydana w 21 zlokalizowanych wersjach, po raz pierwszy w historii sagi na trzy platformy jednocześnie (PlayStation 2, PlayStation 3, PSP). Za stworzenie dzieła odpowiada studio Relentless Software, a wydawcą jest firma Sony Computer Entertainment Europe. Seria Buzz! to niezwykle prosty pomysł. Twórcy zdecydowali się przenieść ideę telewizyjnego quizu do postaci wirtualnej. W każdej odsłonie cyklu pojawia się charakterystyczny prowadzący, a zadaniem gracza jest odpowiadać poprawnie na zadawane pytania, oczywiście w ramach fikcyjnego, tytułowego teleturnieju. W grze musimy więc wykazać się bystrością umysły i sporą wiedzą. Rodzima wersja produktu została w pełni zlokalizowana i podejmuje oczywiście tematy związane z Polską. Twórcy przygotowali pokaźną liczbę zagadnień dotyczących kraju nad Wisłą, skupiając się na rzeczach, które sprawiają, że jest on wyjątkowy. Prowadzący quiz dysponuje więc tysiącami trudnych pytań z zakresu polskiego kina, muzyki, sportu, ciekawostek i kilku innych kategorii. Jeśli podstawowy zestaw okaże się jednak zbyt skromny możemy ściągnąć dodatkowe pakiety quizów z ulubionych dziedzin.

Źródło: GRY On-Line.pl

Wersja polska

Głosów użyczyli:

Buzz!
Główna seria Buzz! Mega QuizBuzz! Quiz TVBuzz! Brain BenderBuzz! Master QuizBuzz! Polskie łamigłówkiBuzz! Świat quizów
Buzz Junior Buzz! Junior: Zabawa w dżungliBuzz! Junior: Zabawa robotówBuzz! Junior: Zabawy potworówBuzz! Junior: Zabawy dinozaurów