Buzz! Quiz TV

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Buzz! Quiz TV

Buzz Quiz TV.jpg
Gatunek quizowa
Producent Relentless Software
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2008
Premiera dubbingu 4 lipca 2008
Platformy z dubbingiem PS3

Buzz! Quiz TV – towarzyska gra quizowa stworzona przez Relentless Software na konsolę PlayStation 3.

Opis gry

Buzz! Quiz TV jest kolejną odsłoną cieszącej się ogromną popularnością serii produktów. Jest to zarazem pierwszy tytuł z tego cyklu, który zdecydowano się wydać na konsolę PlayStation 3. Poprzednie gry z serii Buzz! ukazywały się bowiem wyłącznie na PS2. Opisywany produkt do zaoferowania ma całą masę różnorakich nowości. Głównym usprawnieniem jest dodanie wielu istotnych opcji związanych z wykorzystaniem sieciowego aspektu rozgrywki. Z oczywistych względów licznych poprawek doczekała się także oprawa audiowizualna. Tyczy się to zarówno widocznych na ekranie postaci, jak i studia, wewnątrz którego toczone są zmagania. Podstawowe założenia pozostały jednak niezmienione. Bierzemy więc udział w teleturnieju, odpowiadając na stawiane przez prowadzącego (sympatycznego Buzza) pytania. Przeważnie wybieramy pomiędzy czterema możliwymi wariantami odpowiedzi.

W opisywanej produkcji zawarto około 5000 pytań, które podzielone zostały na pięć podstawowych kategorii – muzyka, film i telewizja, sport, wiedza ogólna oraz styl życia. Gracz może oczywiście ustalić, czy chce skupić się na pytaniach z konkretnej dziedziny, czy może życzy sobie żeby gra losowała zadania ze wszystkich dostępnych grup.

Źródło: GRY On-Line.pl

Wersja polska

Wersja polska: START INTERNATIONAL POLSKA
Dźwięk: Sławomir Czwórnóg
Głosów użyczyli:

Buzz!
Główna seria Buzz! Mega QuizBuzz! Quiz TVBuzz! Brain BenderBuzz! Master QuizBuzz! Polskie łamigłówkiBuzz! Świat quizów
Buzz Junior Buzz! Junior: Zabawa w dżungliBuzz! Junior: Zabawa robotówBuzz! Junior: Zabawy potworówBuzz! Junior: Zabawy dinozaurów