FIFA 06

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

FIFA 06

FIFA 06.jpg
Gatunek sportowa
Producent EA Canada
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2005
Premiera dubbingu 30 września 2005
Platformy z dubbingiem PC, PS2

FIFA 06 – gra sportowa wyprodukowana przez studio EA Canada, będąca pierwszą z serii FIFA wydaną z polskim dubbingiem. Polska premiera gry miała miejsce 30 września 2005 roku, a jej wydawcą jest Electronic Arts Polska.

O grze

Jako Król Środka Pola zmierz się z rywalami, stosując nieustępliwą taktykę i wykorzystując niesamowite umiejętności prowadzenia piłki. Zupełnie nowe sposoby blokowania, dryblingu oraz osłaniania piłki dają Tobie całkowitą kontrolę nad przebiegiem wydarzeń na boisku.

Decyduj o losach Twojego klubu w trakcie piętnastoletniego trybu kariery. Kontroluj budżet, zarządzaj kadrą trenerską, podejmuj decyzje dotyczące formacji taktycznych i analizuj w pełni funkcjonalny rynek transferów w poszukiwaniu potencjalnych gwiazd.

Kompletna, oficjalnie licencjonowana gra piłkarska FIFA 06 to ponad 21 lig, 10,000 światowej klasy zawodników oraz aktualne statystyki z lat 05/06. Zobacz zupełnie nowe filmy multimedialne, dokumentujące najważniejsze momenty piłkarskiej historii.

Zagraj w trybie offline z maksymalnie ośmioma graczami jednocześnie w systemie ustawiania meczów FIFA IMPREZA. Umów się na rozgrywki, a następnie stań do rywalizacji ze znajomymi, by przekonać się kto jest prawdziwym mistrzem. Jeśli zajmiesz odpowiednio wysoką pozycję, otrzymasz nagrody specjalne, które możesz wykorzystać do zdobycia przewagi w trakcie kolejnych spotkań.

Dostosuj grę FIFA 06 do Twojej własnej wizji piłkarskiego świata. Dzięki zupełnie nowej opcji tworzenia zawodników możesz wykreować prawdziwą gwiazdę od podstaw, samodzielnie określając każdą cechę – od umiejętności wykonywania podań, do wyglądu oraz budowy ciała. Następnie, korzystając z opcji Moja FIFA i systemu zarządzania drużyną, ustawisz wszelkie aspekty rozgrywki, tak by pasowały do Twojego stylu gry i preferencji.

Graj za pośrednictwem sieci z maksymalnie dwoma graczami jednocześnie. Możesz nawet dołączyć do rozgrywek FIFA Interactive World Cup i stanąć do rywalizacji z fanami piłki nożnej z całego świata. Przekonaj się czy masz predyspozycje, by zostać najlepszym.

Po raz pierwszy w historii serii, FIFA 06 oferowana jest w profesjonalnej polskiej wersji językowej Należytą oprawę piłkarskich zmagań gwarantuje udział Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza w roli komentatorów. Ponadto, w grze dostępna jest polska liga IDEA EKSTRAKLASA, a w grupie legendarnych zawodników pojawia się sam Zbigniew Boniek .

Źródło: sklepgekon.pl

Wersja polska

Koordynacja lokalizacji: Katarzyna Gryglewska-Cebrat, Dominika Szot
Tłumaczenie: Łukasz Pietrucha, Rafał Zelman
Konsultacja: Dariusz Szpakowski, Włodzimierz Szaranowicz
Udział wzięli:

Linki zewnętrzne


FIFA
Główna seria FIFA 06FIFA 07FIFA 08FIFA 09FIFA 10FIFA 11FIFA 12FIFA 13FIFA 14FIFA 15FIFA 16FIFA 17FIFA 18FIFA 19FIFA 20FIFA 21FIFA 22FIFA 23
Seria FIFA Manager FIFA Manager 09FIFA Manager 10FIFA Manager 11
Odsłony poboczne FIFA World Cup 2006FIFA World