FIFA 22

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

FIFA 22

FIFA 22.jpg
Gatunek sportowa
Producent EA Sports
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2021
Premiera dubbingu 1 października 2021
Platformy z dubbingiem PC, PS4, PS5, X1, XSX, Switch

FIFA 22 – gra sportowa wyprodukowana przez studio EA Sports.

Polska premiera odbyła się 1 października 2021 roku, a jej wydawcą jest Electronic Arts Polska. Na platformie Nintendo Switch wydana pod tytułem FIFA 22: Edycja legacy, będącym FIF-ą 20 ze zaktualizowanymi składami drużyn i komentarzem.

O grze

EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach.

W grze FIFA 22 spełnisz swoje marzenia o zostaniu menedżerem lub piłkarzem. Stwórz własny klub w grze FIFA, zaprojektuj stroje i stadion, a potem zdecyduj, czy chcesz od razu rywalizować z elitą, czy też piąć się w górę po kolejnych szczeblach ligowych. Możesz też sprawdzić się jako piłkarz w bardziej immersyjnej karierze zawodnika, w której znajdziesz więcej sposobów na rozwój swojej wirtualnej gwiazdy i towarzyszenie jej przez całą karierę.

Wróć na ulice w VOLTA FOOTBALL. Stwórz swojego zawodnika, wybierz sprzęt i wyraź swój styl na ulicach i boiskach na całym świecie – samodzielnie lub razem z całą ekipą. Zdobywaj nagrody dopasowane do pokazanych umiejętności dzięki przeprojektowanej rozgrywce, rozgrywaj co sezon wyjątkowe turnieje w szczególnych miejscach i odblokowuj nowe rzeczy z wykorzystaniem nowego systemu postępów sezonowych, który przyznaje PD za grę we wszystkich trybach VOLTA FOOTBALL, co ułatwia zdobycie upatrzonych nagród.

Włącz się w najpopularniejszy tryb gry w FIFA: FIFA Ultimate Team. Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy z całego świata, spersonalizuj swój klub na boisku i poza nim dzięki specjalnym strojom, herbom i nowemu stadionowi FUT, i graj przeciwko SI lub innym członkom społeczności FUT. Dodatkowo w tym roku powitamy ponownie na boisku wybranych spośród najsłynniejszych piłkarzy w postaci Bohaterów FUT.

Graj najlepszymi piłkarzami świata w najważniejszych rozgrywkach, w tym w słynnej UEFA Champions League, UEFA Europa League, nowym turnieju UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundeslidze, LaLiga Santander i wielu innych!

Opis producenta

Wersja polska

Tłumaczenie: ROBOTO
Udźwiękowienie: YANINA
Koordynator lokalizacji: Marcin Grzelak
Lokalizacja: Błażej Bagiński, Paweł Baran, Krzysztof Cieślik, Daniel Drożdżał, Grzegorz Krzymianowski, Rafał Lisowski, Andrzej Popowski, Dorota Radzimińska, Jakub Radzimiński, Michał Sałatkiewicz, Paweł Skarżyński, Tomek Solarski, Jerzy Wołk-Łaniewski
Udział wzięli:

Linki zewnętrzne

FIFA
Główna seria FIFA 06FIFA 07FIFA 08FIFA 09FIFA 10FIFA 11FIFA 12FIFA 13FIFA 14FIFA 15FIFA 16FIFA 17FIFA 18FIFA 19FIFA 20FIFA 21FIFA 22FIFA 23
Seria FIFA Manager FIFA Manager 09FIFA Manager 10FIFA Manager 11
Odsłony poboczne FIFA World Cup 2006FIFA World