FIFA 21

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

FIFA 21

FIFA 21.jpg
Gatunek sportowa
Producent EA Sports
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2020
Premiera dubbingu 9 października 2020
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1, Switch

FIFA 21 – gra sportowa wyprodukowana przez studio EA Sports. Polska premiera gry odbyła 9 października 2020 roku, a jej wydawcą jest Electronic Arts Polska. Na platformie Nintendo Switch wydana została pod tytułem FIFA 21: Edycja legacy, będącym FIF-ą 20 ze zaktualizowanymi składami drużyn i komentarzem.

O grze

Gra FIFA 21 prezentuje VOLTA FOOTBALL, gdzie piłka wraca do korzeni. Poczuj ducha ulicy wspólnie ze znajomymi, stwórz własną postać, ubierz ją w najmodniejsze ubrania i popisz się swoim stylem na ponad dwudziestu rozsianych po całym świecie boiskach w różnych formatach meczów kilkuosobowych drużyn. W tym roku dodaliśmy SKŁADY VOLTA, aby piłka uliczna stała się bardziej społecznościowa. W tym trybie możesz połączyć siły z maksymalnie trójką znajomych lub innymi miłośnikami VOLTA FOOTBALL.

Dołącz do najpopularniejszego trybu gry w serii FIFA, w którym możesz zbudować zespół swoich marzeń z dawnych i współczesnych gwiazd. W tym roku po raz pierwszy można zagrać w FUT we współpracy ze znajomym i wspólnie walczyć online o nagrody. Możecie grać razem w Division Rivals i Squad Battles, aby zdobywać punkty do tygodniowych rankingów i wspólnie wykonywać nowe cele współpracy, dzięki którym wygrana na boisku nie pozostanie jedyną nagrodą. Wybierz dekoracje, kolor krzesełek i brzmienie swojego wymarzonego stadionu. Wypełnij trybuny, przebieraj w fantastycznych TIFO i rozwijaj swoją twierdzę w drodze na światową scenę.

Własne zasady wracają w FIFA 21. Zamysł jest prosty: możesz rozgrywać mecze na innych zasadach, a nawet bez żadnych reguł. To daje możliwość odprężenia się przy niezobowiązującej zabawie między ważniejszymi meczami. To również dobry sposób na wprowadzenie znajomych i nowych graczy do FIFA 21, ponieważ pozwala poznawać ten piękny sport w luźnej atmosferze. Dzięki dużemu wyborowi ciekawych trybów gry, takich jak przetrwanie czy brak zasad, każdy zawsze znajdzie coś dla siebie.

Opis producenta

Wersja polska

Lokalizacja: Paweł Baran, Krzysztof Cieślik, Magdalena Figiel, Grzegorz Krzymianowski, Rafał Lisowski, Andrzej Popowski, Dorota Radzimińska, Jakub Radzimiński, Michał Szymuś, Jerzy Wołk-Łaniewski
Konsultacja: Dariusz Szpakowski
Tłumaczenie: ROBOTO
Nagranie: ROBOTO SOUND, YANINA
Udział wzięli:

i inni

Linki zewnętrzne


FIFA
Główna seria FIFA 06FIFA 07FIFA 08FIFA 09FIFA 10FIFA 11FIFA 12FIFA 13FIFA 14FIFA 15FIFA 16FIFA 17FIFA 18FIFA 19FIFA 20FIFA 21FIFA 22FIFA 23
Seria FIFA Manager FIFA Manager 09FIFA Manager 10FIFA Manager 11
Odsłony poboczne FIFA World Cup 2006FIFA World