FIM Speedway Grand Prix 15

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

FIM Speedway Grand Prix 15

FIM Speedway Grand Prix 15.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Techland
Dystrybutor Techland
Rok produkcji 2015
Premiera dubbingu 20 października 2015
Platformy z dubbingiem PC

FIM Speedway Grand Prix 15 – wyścigowa gra komputerowa stworzona i wydana przez Techland. W Polsce gra miała premierę 20 października 2015 roku.

Opis

FIM Speedway Grand Prix 15 koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych rozgrywkach żużlowych, czyli cyklu Grand Prix, w ramach którego wyłoniony zostaje indywidualny mistrz świata. Autorzy nabyli oficjalną i pełną licencję BSI Speedway, dzięki czemu wirtualne zawody odbywają się na autentycznych torach, za pomocą prawdziwych modeli motocykli i biorą w nich udział takie sławy tego sportu jak Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Tai Woffinden, Krzysztof Kasprzak czy Greg Hancock.
Podczas rozgrywek w FIM Speedway Grand Prix 15 możemy rywalizować w takich lokacjach jak Malila w Szwecji, brytyjskie Cardiff, duńskie Horsens, polski Toruń czy Melbourne w Australii. Wszystkie te stadiony zostały drobiazgowo odwzorowane i oferują odmienne warunki jazdy. Dodatkową atrakcją jest komentarz audio, w sposób dynamiczny dostosowujący się do wydarzeń na ekranie.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29145

Wersja polska

Komentator: Piotr Olkowicz
Nagrania: START INTERNATIONAL POLSKA SP. Z O.O.
Dodatkowe nagrania: AMADEUSZ STUDIO
Tłumaczenie: Szymon Frąszczak