Indiana Jones i Wielki Krąg

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Indiana Jones i Wielki Krąg

Indiana Jones and the Great Circle

Indiana Jones i Wielki Krąg.jpg
Gatunek przygodowa gra akcji
Producent MachineGames
Wydawca Bethesda Softworks
Dystrybutor Cenega
Rok produkcji 2024
Premiera dubbingu 2024
Platformy z dubbingiem XSX, PC

Indiana Jones i Wielki Krąg (ang. Indiana Jones and the Great Circle) – przygodowa gra akcji tworzona przez studio MachineGames na motywach cyklu filmowego o Indianie Jonesie. Jej premiera planowana jest na 2024 rok na konsole konsole Xbox Series X|S i komputery osobiste.

Opis

Odkryj jedną z największych tajemnic historii w grze Indiana Jones i Wielki Krąg – pierwszoosobowej przygodzie dla pojedynczego gracza, której akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Poszukiwacze zaginionej arki oraz Indiana Jones i ostatnia krucjata. Jest rok 1937. Złowrogie siły przemierzają świat w poszukiwaniu sekretu starożytnej mocy związanej z Wielkim Kręgiem i tylko jedna osoba może je powstrzymać – Indiana Jones.

Wciel się w Indy’ego i weź udział w ekscytującej opowieści pełnej eksploracji, wciągającej akcji i intrygujących zagadek. Jako genialny archeolog słynący z intelektu, sprytu, zaradności i charakterystycznego humoru wyruszysz w podróż po świecie w wyścigu z wrogimi siłami, aby rozwikłać jedną z największych tajemnic wszech czasów. Wyrusz z Marshall College do serca Watykanu, piramid w Egipcie, zatopionych świątyń Sukhothai i wielu innych ekscytujących miejsc.

Źródło: opis producenta

Wersja polska

Zwiastuny i materiały promocyjne

Aktorzy:

Linki zewnętrzne

Indiana Jones
Filmy Poszukiwacze zaginionej ArkiIndiana Jones i Świątynia ZagładyIndiana Jones i ostatnia krucjataIndiana Jones i Królestwo Kryształowej CzaszkiIndiana Jones i artefakt przeznaczenia
Seriale Kroniki młodego Indiany JonesaPrzygody młodego Indiany Jonesa
Gry Indiana Jones i Wielki Krąg