Kung Fu Panda (gra)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Kung Fu Panda

Kung fu Panda gra.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Beenox Inc.
Wydawca Activision
Dystrybutor Licomp Empik Multimedia
Rok produkcji 2008
Premiera dubbingu 27 czerwca 2008
Platformy z dubbingiem PC

Kung Fu Panda – gra zręcznościowa na podstawie filmu o tym samym tytule autorstwa Beenox Inc. Gra w Polsce ukazała się 27 czerwca 2008 roku. Dystrybucja: Licomp Empik Multimedia.

Opis

Kung Fu Panda to gra zręcznościowa, stworzona na podstawie filmu animowanego pod tym samym tytułem. Powstał on w studiu DreamWorks, czyli tam gdzie Shrek i Madagaskar. Film opowiada o przygodach niezwykle leniwej pandy imieniem Po. W obliczu zagrożenia, jakie zawisło nad Doliną Pokoju, zwierzęta wybierają Po na swojego obrońcę. Od tej chwili leniuch musi jakimś sposobem stać się mistrzem kung fu i pokonać wrogów.

Gra składa się z trzynastu kolorowych i obfitujących w humor poziomów. W większości bazują one na lokacjach z filmu, ale niektóre narodziły się w głowach developerów. Zgłębiamy tajniki stylów Po, jego mistrza Shifu (głosu udziela mu sam Jackie Chan), a także Wściekłej Piątki. W skład tej ostatniej wchodzą: małpa, żuraw, modliszka, żmija i tygrysica. Każde z tych stworzeń potrafi co innego, a w miarę postępów w grze otrzymujemy kolejne ciosy specjalne. Jako tygrysica korzystamy z naszej szybkości i ponadprzeciętnej siły. Małpa, oprócz tego, że wariuje wokół wszystkiego, co jej się nawinie, jako broni używa swojego ogona. Żmija, jak przystało na węża, kąsa i praktykuje ataki znienacka. Żurawiem możemy pikować na przeciwników z powietrza, a modliszką traktujemy ich ciosami paraliżującymi.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11185/

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Dźwięk: Sławomir Czwórnóg
Udział wzięli:

i inni


Kung Fu Panda
Filmy Kung Fu PandaKung Fu Panda 2Kung Fu Panda 3Kung Fu Panda 4
Seriale Legenda o niezwykłościŁapy przeznaczeniaSmoczy rycerz
Spin-offy Sekrety MistrzówSekrety Potężnej PiątkiŚwięta, święta i PoTajemnice zwoju
Gry Kung Fu Panda