Medal of Honor: Warfighter

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Medal of Honor: Warfighter

Medal of Honor - Warfighter.jpg
Gatunek first-person shooter
Producent Danger Close Games
Wydawca Electronic Arts
Dystrybutor Electronic Arts Polska
Rok produkcji 2012
Premiera dubbingu 25 października 2012
Platformy z dubbingiem PC, PS3, X360

Medal of Honor: Warfighter – gra komputerowa typu first-person shooter, stworzona przez studio Danger Close Games. W Polsce wydana 25 października 2012 roku przez Electronic Arts Polska na komputery osobiste i konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Jest pierwszą częścią serii Medal of Honor wydaną z polskim dubbingiem.

Fabuła

Dołącz do oddziału najlepiej wyszkolonych i najbardziej profesjonalnych żołnierzy świata! Medal of Honor: Warfighter powstał w oparciu o przeżycia członków formacji specjalnych Tier 1 i wydarzenia mające miejsce podczas prawdziwych operacji antyterrorystycznych na całym świecie. Niedługo znajdziesz się w samym środku bezwzględnej i brutalnej wojny z globalnym terrorem, jak jeszcze nigdy dotąd!

W 2010 roku gra Medal of Honor wyszła poza ramy II wojny światowej, dając fanom serii możliwość wzięcia udziału we współczesnych operacjach elitarnych jednostek U.S. Army. Medal of Honor: Warfighter zamyka etap walki w Afganistanie, ale wciąż pozostaje na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie, rzucając gracza w autentyczne miejsca akcji oddziałów Tier 1 w różnych zakątkach globu. Amerykańskie operacje antyterrorystyczne to nie wszystko – w trybie wieloosobowym można zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywce z udziałem sił specjalnych z różnych krajów – w tym polską elitarną jednostką GROM.

Głównym wątkiem Medal of Honor: Warfighter jest historia żołnierza Tier 1 o pseudonimie Preacher. Wróciwszy do domu po zakończonej służbie w Afganistanie, odkrywa on, że po latach rozłąki jego życie rodzinne jest na krawędzi rozpadu. Teraz próbuje ratować swoją rodzinę, jednak jego dawny świat nie daje mu zapomnieć o sobie. Gdy na teren Stanów zaczynają przedostawać się ładunki wybuchowe PETN o ogromnej sile rażenia, Preacher wraz z towarzyszami broni zostaje ponownie wysłany w misję. Muszą zaatakować przeciwnika na jego terenie, zanim wojna dosięgnie ich bliskich.
Źródło: Opis dystrybutora

Wersja polska

Testerzy lokalizacji: Zbigniew Adam Kajak, Patrycja Larecka, Alicja Warowna, Eryk Zgłobicki
Koordynator lokalizacji: Justyna Kucharska
Tłumaczenie: Albion Localisations
Studio nagraniowe: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Maciej Kowalski
Aktorzy głosowi:

i inni

Linki zewnętrzne