Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu

Nelly Rapp – Dödens spegel

Gatunek familijny, przygodowy
Kraj produkcji Szwecja
Język oryginału szwedzki
Dystrybutor kinowy Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Rok produkcji 2023
Data premiery dubbingu 30 września 2023

Nelly Rapp i sekret Mrocznego Lasu (szw. Nelly Rapp – Dödens spegel, 2023) – szwedzki familijny film przygodowy, kontynuacja filmu Nelly Rapp – Upiorna agentka.

Film z polskim dubbingiem będzie miał premierę 30 września 2023 roku podczas 10. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty. Dystrybutor: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

Fabuła

Przed Nelly Rapp i jej psem Londynem ekscytująca przygoda! Ekspertka od potworów rusza tropem zaginionej mamy do Ciemnego Lasu, żeby odnaleźć tajemnicze Lustro Śmierci. Jak poradzi sobie z wilkołakami, trollami i innymi potworami?

Świąteczna przerwa nie zapowiadała się najlepiej. Tata Nelly zabrał na wyjazd do wujka Hannibala i Leny-Slevy nową partnerkę, a ona – przemądrzałego syna Vallego. Upiorna agentka ma inny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Gdy znajduje artykuł o zaginięciu robotników, którzy budowali okoliczną trasę kolejową, nie waha się długo. Wraz z przyszywanym bratem i bassetem Londynem spróbuje rozwikłać nierozwiązaną jeszcze zagadkę i zobaczyć zaginioną mamę w Lustrze Śmierci. Wizyta w Ciemnym Lesie, gdzie stanie twarzą w twarz z wilkołakami, zjawami i innymi mitycznymi potworami, pozwoli jej zmierzyć się z przeszłością i docenić teraźniejszość.

Opis pochodzi ze strony Festiwalu Młode Horyzonty

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Stowarzyszenia Nowe HoryzontySTUDIO PUBLISHING
Tłumaczenie i dialogi: Aleksandra Kowalicka
Reżyseria: Dobrosława Bałazy
Dźwięk i montaż: Jacek Kacperek
Kierownictwo produkcji: Aneta Staniszewska-Kozioł
Głosów użyczyli:

i inni

Piosenki z tekstem: Joachima Karafki śpiewali: Lilia Kowalska i Jakub Rutkowski

Lektor: Maciej Orłowski

Linki zewnętrzne