New World

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

New World

New World.jpg
Gatunek MMORPG
Producent Amazon Games Orange County
Wydawca Amazon Games
Dystrybutor Amazon Games
Rok produkcji 2021
Premiera dubbingu 28 września 2021
Platformy z dubbingiem PC

New World – gra MMORPG stworzona przez studio Amazon Games Orange County.

Gra z polskim dubbingiem jest dostępna od 20 lipca 2021 roku w ramach zamkniętej bety. Oficjalna premiera gry odbyła się 28 września 2021.

Fabuła

Odkryj ekscytującą grę MMO z otwartym światem pełnym niebezpieczeństw i możliwości, w którym jako rozbitek i podróżnik wykujesz swój los, przemierzając fantastyczną wyspę Aeternum. Czekają na Ciebie niezliczone okazje do walki, zbieractwa i wykuwania własnych przedmiotów pośród dziczy i ruin wyspy. Władaj nadludzkimi siłami lub śmiertelnie groźną bronią w bezklasowym systemie walki rozgrywanej w czasie rzeczywistym, tocząc pojedynki samotnie lub w małej drużynie, bądź gromadź potężne armie do bitew w trybie PvE i PvP – wybór jest Twój.

Wyspa Aeternum jest od tysięcy lat źródłem fantastycznych legend – a teraz Tobie udało się ją znaleźć. Jako samotny rozbitek pozbawiony zapasów i sprzymierzeńców, musisz przetrwać w niebezpiecznym świecie, w którym nadnaturalne siły zmieniły wszystkie reguły. W takiej krainie musisz sam wykuwać swoje przeznaczenie.

Tajemnice wyspy Aeternum sięgają jej głębokiej i mrocznej historii. Zagłębiaj się w świat i odkrywaj ukrytą prawdę o wyspie oraz tysiącletniej historii jej dziwnych mieszkańców. Odkrywając coraz to nowe połacie Aeternum, na swej drodze napotkasz piękno, niebezpieczeństwo, jak i niezliczone możliwości. Musisz wykorzystać wszystkie umiejętności, aby zyskać to, co wyspa oferuje – i przetrwać ten koszmar.

Wyposaż się w brutalną broń białą, artylerię lub nadnaturalne moce, aby zanurzyć się w bezklasowym systemie walki w New World rozgrywanej w czasie rzeczywistym. Wraz z postępami możesz określić, kim chcesz być w grze – obrońcą czy napastnikiem na pierwszej linii walk? Czy Twoja proca będzie wspierała sprzymierzeńców z bezpiecznej odległości? Decyzja należy do Ciebie.

U podstaw funkcji społeczności New World leżą trzy frakcje, skupiające graczy o podobnych celach oraz postacie niegrywalne o określonych motywach działania i z własnymi planami dotyczącymi przyszłości wyspy. Jako jeden z członków tych frakcji będziesz wywoływać wojny, zdobywać, bronić i poszerzać swoje terytorium.

Opis wydawcy

Wersja polska

Aktorzy głosowi:

Lokalizacja: LIONBRIDGE
Udźwiękowienie: STUDIO PRL
Reżyseria:

Współpraca reżyserska: Maciej Jastrzębski
Kierownictwo produkcji:

Kierownik audio:

Dyrektor artystyczny: Maciej Jastrzębski
Tłumaczenie:

Korekta: Monika Stogowska – Biuro Tłumaczeń HEX
Koordynator językowy:

Kierownik produkcji: Katarzyna Druszcz
Menedżer ds. testów:

Testerzy: