Sing 2

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sing 2

Sing 2.jpg
Gatunek animowany, familijny, musical
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Dystrybutor kinowy United International Pictures Polska
Rok produkcji 2021
Data premiery dubbingu 21 stycznia 2022

Sing 2 (2021) – amerykański film animowany, kontynuacja filmu Sing z 2016 roku.

Polska premiera kinowa: 21 stycznia 2022 roku; dystrybucja: United International Pictures Polska.

Fabuła

Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki-Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła.

Buster (zdobywca Oscara® Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore.

Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa-w tym świnka Rosita (głos zdobywczyni Oscara ® Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwykły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji – Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka-lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi.

Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Wersja polska: START INTERNATIONAL POLSKA
Tekst polski i reżyseria: Bartosz Wierzbięta
Dźwięk i montaż: Michał Skarżyński
Kierownictwo produkcji: Dorota Nyczek
Udział wzięli:

W pozostałych rolach:

oraz:

Zwiastuny

Wystąpili:

i inni

Lektor: Miłogost Reczek (zwiastun #1)

Linki zewnętrzne

  • Zwiastuny filmu: 1, 2, 3
  • Sing 2 w bazie filmweb.pl