Sunset Overdrive

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sunset Overdrive

Sunset Overdrive.jpg
Gatunek akcji
Producent Insomniac Games
Wydawca Microsoft
Dystrybutor Microsoft, Steam
Rok produkcji 2014
Premiera dubbingu 31 października 2014
Platformy z dubbingiem X1, PC

Sunset Overdrive – trzecioosobowa gra akcji autorstwa Insomniac Games. Premiera gry z dubbingiem na XBOX ONE odbyła się 31 października 2014 roku dzięki polskiemu oddziałowi Microsoft. Gra doczekała się dwóch dodatków DLC: Mystery of the Mooil Rig (premiera: 24 grudnia 2014) i Dawn of the Rise of the Fallen (premiera: 1 kwietnia 2015).

16 listopada 2018 roku ukazała się wersja na platformę Microsoft Windows, dostępna na platformie cyfrowej Steam.

Opis

Sunset Overdrive to nowa marka wykreowana przez uznane studio Insomniac Games, mające na koncie między innymi popularne zręcznościówki z serii Ratchet & Clank oraz ekskluzywne dla konsol firmy Sony FPS-y z cyklu Resistance. Tym razem otrzymujemy humorystyczną trzecioosobową strzelankę.

Akcja gry toczy się w roku 2027 w tytułowym mieście Sunset. Kluczową rolę odgrywa w nim korporacja Fizzco i wyprodukowany przez nią napój energetyzujący OverCharge Delirium XT. Impreza inaugurująca wprowadzenie produktu na rynek zamienia się w apokalipsę, kiedy wszyscy, którzy kosztują złocistego trunku, zamieniają się w bezmyślne mutanty i w krótkim czasie opanowują miasto.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21395

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:

i inni

Wykonanie piosenek: Grzegorz Kwiecień, Katarzyna Owczarz

Plansza