Hitman: Rozgrzeszenie

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Hitman: Rozgrzeszenie (oryg. Hitman: Abolution) – gra akcji (połączenie third-person shootera i skradanki) stworzona przez studio IO Interactive. Premiera polska: 20 listopada 2012; dystrybucja: Cenega Poland.

Rozgrzeszenie promowane było minigrą Hitman: Wyzwanie snajpera, która 1 sierpnia 2012 roku wydana została w pełnej wersji językowej.

Opis

Piąta część przygód słynnego zabójcy z charakterystycznym kodem kreskowym z tyłu głowy. W Hitman: Rozgrzeszenie Agent 47 zostaje zdradzony przez swoich dawnych pracodawców i wrzucony w samo centrum tajemniczego spisku. Najskuteczniejszy zabójca potężnej Agencji staje się teraz zaszczutą zwierzyną łowną i zmuszony jest wykorzystać swoje ponadprzeciętne umiejętności oraz doświadczenie, by przetrwać. Istotne role w nowej grze odgrywają znana z poprzednich części Diana Burnwood oraz dziewczynka o imieniu Victoria, którą Agencja z niewyjaśnionych przyczyn chce za wszelką cenę pojmać.

Tytuł, podobnie jak poprzednie części cyklu, łączy w sobie cechy gry akcji i skradanki. W dalszym ciągu bardzo dużo czasu spędzamy na pozostawaniu w ukryciu, czy to przenikając za plecami przeciwników czy zakradając się do niedostępnych obszarów w przebraniach. Gra skutecznie zachęca do starannej eksploracji okolicy oraz do eliminowania celów misji bez wszczynania alarmów, premiując jednocześnie bardziej efektowne morderstwa (np. w wyniku otrucia czy nieszczęśliwego wypadku). Agent 47 nie jest oczywiście całkowicie ograniczony do unikania walk z przeciwnikami. W sytuacji zagrożenia możemy między innymi skorzystać z zaawansowanego systemu osłon czy tzw. strzelania instynktownego, dzięki któremu jesteśmy w stanie oznaczyć cele do automatycznej likwidacji.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16596

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Tłumaczenie: QLOC
Udział wzięli:

i inni

Hitman: Wyzwanie snajpera

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:

Linki zewnętrzne