Wskakuj!

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wskakuj! (ang. Jump In!) – amerykański film, należący do kategorii Disney Channel Original Movie. Światowa premiera odbyła się 12 stycznia 2007 roku na Disney Channel. W Polsce film pojawił się 4 maja 2007 roku także na antenie Disney Channel. Główną rolę gra Corbin Bleu, znany głównie z ról w serialu Zagubieni z lotu 29 i w filmie High School Musical, oraz Keke Palmer znana z głównej roli w filmie Akeelah i jej nauczyciel. Film był kręcony w Toronto w Kanadzie. 30 grudnia 2009 roku Disney XD wyemitował film do przerwy reklamowej z dubbingiem, po przerwie film został kontynuowany przez pomyłkę w wersji lektorskiej. W całości z dubbingiem film został wyemitowany 27 lutego 2010 roku na Disney Channel. 17 kwietnia 2010 roku Disney XD wyemitował po raz pierwszy w całości film z dubbingiem.

Fabuła

Film opowiada o najsławniejszym chłopaku w szkole – Izzym Danielsie (Corbin Bleu), który trenuje boks i dąży do zdobycia Golden Gloves. Kiedy jego przyjaciółka Mary (Keke Palmer) proponuje mu, aby przyłączył się do jej drużyny Joy Jumpers, jego życie zaczyna obierać inny kierunek. Zaczynają się nieporozumienia z jego ojcem i opuszczanie treningów. Izzy pokazuje dziewczynom z drużyny dzieci które świetnie skaczą Double Dutch. Mary ćwiczy nad nowymi układami wraz z Izzym z dziewczynami w sali treningowej do boksu. Rodney, który parę dni wcześniej został pogromiony przez Izzy’ego dowiaduje się o jego hobby mówi to wszystkim kolegom… Gdy w szkole dowiadują się o jego nowym hobby wyśmiewają go i rozwieszają w szkole jego zdjęcia jako baletnicy. Izzy załamuje się, znów na silę zaczyna trenować boks. Dopiero po rozmowie z Tami – Najlepszą dziewczyną bokserem w mieście, która mówi: „Czy myślisz, że zostałabym najlepszą dziewczyną bokserem w mieście, gdybym słuchała tych wszystkich waszych żartów i docinków na temat kobiety boksera?”. Po tych słowach Izzy przychodzi na zawody w Double dutch.

W tym czasie Mary i reszta dziewczyn z drużyny szukają kogoś w zastępstwie za Izzy’ego. Wybierają kuzynkę jednej z nich, cierpi ona jednak na krótkowzroczność, przez co dziewczyny są właściwie skazane na przegraną.

Hot Chilli Steppers wygrywa skoki podstawowe, drugą konkurencję, czyli skoki na czas wygrywa drużyna przeciwna Dutch Dragons. Freestyle wygrywa Mary, Izzy wraz z dziewczynami. Wygrywają całe zawody. Jadą na mistrzostwa stanów – „jednak nie wygrywają, aż do następnego roku”. Wszystko kończy się dobrze.

Wersja polska

Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: EUROCOM STUDIO
Reżyseria: Andrzej Chudy
Dialogi: Anna Wysocka
Dźwięk i montaż: Wojciech Kalinowski
Kierownictwo produkcji: Marzena Omen-Wiśniewska
Udział wzięli:

oraz:

i inni

Lektor: Andrzej Chudy

Linki zewnętrzne