Lellobee: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
https://voxloft.com/ |
||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|kraj=Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|platforma=YouTube – Lellobee po polsku – Piosenki dla dzieci, [[Viaplay]] | |platforma=YouTube – Little Baby Bum, YouTube – Lellobee po polsku – Piosenki dla dzieci, [[Viaplay]], [[Disney+]] | ||
|lata produkcji=2018- | |lata produkcji=2018- | ||
|data premiery= | |data premiery=[[2020]] | ||
|sezony= | |sezony= | ||
|odcinki= | |odcinki= | ||
}}'''Lellobee''' | }} | ||
'''Lellobee''' – amerykański serial animowany dla dzieci. | |||
Odcinki serialu z polskim dubbingiem są dostępne na kanale | Odcinki serialu z polskim dubbingiem są dostępne od [[2020]] roku na kanale [https://www.youtube.com/@LittleBabyBumPoPolsku/videos Little Baby Bum], a od 18 marca [[2022]] roku także na kanale [https://www.youtube.com/@LellobeePoPolsku Lellobee po polsku – Piosenki dla dzieci] jako podseria '''Lellobee City Farm'''. Serial jest również dostępny na platformie streamingowej [[Viaplay]], a od 1 lutego 2023 roku także na [[Disney+]]. | ||
== Opis serialu == | == Opis serialu == | ||
| Linia 21: | Linia 22: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
=== Odcinki nagrane w 2020 roku === | |||
'''Wykonanie piosenek''': | |||
* [[Małgorzata Polit]] | |||
i inni | |||
=== Odcinki nagrane w 2022 roku === | |||
'''Wersja polska''': [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]]<br /> | '''Wersja polska''': [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]]<br /> | ||
'''Reżyseria i kierownictwo muzyczne''': [[Patrick Multan]] <br /> | '''Reżyseria i kierownictwo muzyczne''': [[Patrick Multan]] <br /> | ||
| Linia 27: | Linia 33: | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Aleksandra Nowosad]]<br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Aleksandra Nowosad]]<br /> | ||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Anna Wodzyńska]] | * [[Anna Wodzyńska]] – '''Kobieta''' | ||
* [[Mateusz Weber]] | * [[Mateusz Weber]] – '''Mężczyzna''' | ||
* [[Jakub Strach]] – | * [[Jakub Strach]] – | ||
** '''Pablo''', | ** '''Pablo''', | ||
** '''Koń''' <small>(odc. 10, 18)</small> | ** '''Koń''' <small>(odc. 10, 18)</small> | ||
* [[Alicja Warchocka]] | * [[Alicja Warchocka]] – '''Ela''' | ||
* [[Teresa Zdanowska]] – | * [[Teresa Zdanowska]] – | ||
** '''Izzy''', | ** '''Izzy''', | ||
** '''Krowa''' <small>(odc. 18)</small> | ** '''Krowa''' <small>(odc. 18)</small> | ||
* [[Urszula Zdanowska]] – | * [[Urszula Zdanowska]] – | ||
** '''Dziewczynka''', | ** '''Dziewczynka''', | ||
** '''Świnka''' <small>(odc. 18)</small> | ** '''Świnka''' <small>(odc. 18)</small> | ||
| Linia 44: | Linia 50: | ||
* [[Anna Wodzyńska]] | * [[Anna Wodzyńska]] | ||
* [[Mateusz Weber]] | * [[Mateusz Weber]] | ||
* [[Jakub Strach]] | * [[Jakub Strach]] | ||
* [[Alicja Warchocka]] | * [[Alicja Warchocka]] | ||
* [[Teresa Zdanowska]] | * [[Teresa Zdanowska]] | ||
| Linia 52: | Linia 58: | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="9%"|Premiera<br /><small>( | !width="9%"|Premiera<br /><small>(YouTube)</small> | ||
!width="9%"|Premiera<br /><small>([[Viaplay]])</small> | !width="9%"|Premiera<br /><small>([[Viaplay]])</small> | ||
!width="5%"|№ | !width="5%"|№ | ||
| Linia 69: | Linia 75: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.03.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.03.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''10 jajek wielkanocnych i piskląt'' | | ''10 jajek wielkanocnych i piskląt'' | ||
| Linia 90: | Linia 96: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''08.04.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''08.04.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''Czas kąpieli'' | | ''Czas kąpieli'' | ||
| Linia 98: | Linia 104: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''10.04.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''10.04.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''Koła Autobusu'' | | ''Koła Autobusu'' | ||
| ''Wheels On The Bus!'' | | ''Wheels On The Bus!'' | ||
| Linia 105: | Linia 111: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''10.04.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''10.04.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''Szkieleci Taniec'' | | ''Szkieleci Taniec'' | ||
| ''Do The Skeleton Dance!'' | | ''Do The Skeleton Dance!'' | ||
| Linia 126: | Linia 132: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.04.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.04.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''Wpadki się zdarzają Ku Ku'' | | ''Wpadki się zdarzają Ku Ku'' | ||
| ''Accidents Happen Boo Boo Song!'' | | ''Accidents Happen Boo Boo Song!'' | ||
| Linia 133: | Linia 139: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.04.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.04.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''Idź stąd deszczu'' | | ''Idź stąd deszczu'' | ||
| ''Rain Rain Go Away!'' | | ''Rain Rain Go Away!'' | ||
| Linia 140: | Linia 146: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.04.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''24.04.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| ''Piosenka o owieczce'' | | ''Piosenka o owieczce'' | ||
| ''Baa Baa Black Sheep'' | | ''Baa Baa Black Sheep'' | ||
| Linia 146: | Linia 152: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''29.04.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''29.04.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| ''Pora już spać'' | | ''Pora już spać'' | ||
| Linia 154: | Linia 160: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''06.05.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''06.05.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| ''Piosenka o segregowaniu śmieci'' | | ''Piosenka o segregowaniu śmieci'' | ||
| ''Recycle Stomp'' | | ''Recycle Stomp'' | ||
| Linia 223: | Linia 229: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.08.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|05.08.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|''14.05.2022'' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.05.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| ''Praca zespołowa!'' | | ''Praca zespołowa!'' | ||
| Linia 229: | Linia 235: | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=xOydR3T52qo&t YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=xOydR3T52qo&t YT] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.08.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|12.08.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.05.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.05.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| Linia 237: | Linia 243: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''02.09.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''02.09.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | | style="background-color: #CCE2FF;"|26 | ||
| ''Na rowerze po farmie!'' | | ''Na rowerze po farmie!'' | ||
| Linia 244: | Linia 250: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''16.09.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''16.09.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|27 | | style="background-color: #CCE2FF;"|27 | ||
| ''Zajęcia jogi'' | | ''Zajęcia jogi'' | ||
| Linia 258: | Linia 264: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''07.10.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''07.10.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | | style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| ''Sałatkowa Salsa'' | | ''Sałatkowa Salsa'' | ||
| Linia 265: | Linia 271: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.10.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.10.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| ''Malowanie stodoły'' | | ''Malowanie stodoły'' | ||
| Linia 272: | Linia 278: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''21.10.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''21.10.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | | style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| ''Głowa, ramiona, kolana, stopy'' | | ''Głowa, ramiona, kolana, stopy'' | ||
| Linia 279: | Linia 285: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''04.11.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''04.11.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | | style="background-color: #CCE2FF;"|32 | ||
| ''Pszczołą być'' | | ''Pszczołą być'' | ||
| Linia 286: | Linia 292: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''12.11.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''12.11.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | | style="background-color: #CCE2FF;"|33 | ||
| ''Piosenka o gąsienicy'' | | ''Piosenka o gąsienicy'' | ||
| Linia 293: | Linia 299: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''18.11.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''18.11.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | | style="background-color: #CCE2FF;"|34 | ||
| ''Lody Owocowe'' | | ''Lody Owocowe'' | ||
| Linia 314: | Linia 320: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''09.12.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''09.12.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | | style="background-color: #CCE2FF;"|37 | ||
| ''Zwariowana Piosenka'' | | ''Zwariowana Piosenka'' | ||
| Linia 321: | Linia 327: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''16.12.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''16.12.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | | style="background-color: #CCE2FF;"|38 | ||
| ''Przyjemność czytania'' | | ''Przyjemność czytania'' | ||
| ''Reading '' | | ''Reading'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=nomNazU0IKE YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=nomNazU0IKE YT] | ||
|- | |- | ||
| Linia 331: | Linia 337: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | | style="background-color: #CCE2FF;"|39 | ||
| ''Och Choineczko'' | | ''Och Choineczko'' | ||
| '' | | ''O’Little Tree'' | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=bQlub1KCiws YT] | |[https://www.youtube.com/watch?v=bQlub1KCiws YT] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|30.12.2022 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.05.2022''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.05.2022''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | | style="background-color: #CCE2FF;"|40 | ||
| ''Chiński Nowy Rok'' | |||
| ''Chinese New Year Song!'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=XMDzSzY8v88 YT] | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|'''14.05.2022''' | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| ''Piosenka o rośnięciu'' | | ''Piosenka o rośnięciu'' | ||
| ''Growing Up Song'' | | ''Growing Up Song'' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: # | | colspan=6 style="background-color: #70ACFF;" |'''ROK 2023''' | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|''' | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|'''06.01.2023''' | ||
| '' | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '' | | style="background-color: #CCE2FF;"|42 | ||
| | | ''Zdrowe nawyki'' | ||
| ''Healthy Habits'' | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=iM4wFQdqCds YT] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 10:50, 15 kwi 2025
| Tytuł | Lellobee |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Lellobee City Farm |
| Gatunek | animowany, muzyczny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | YouTube – Little Baby Bum, YouTube – Lellobee po polsku – Piosenki dla dzieci, Viaplay, Disney+ |
| Lata produkcji | 2018- |
| Data premiery dubbingu | 2020 |
Lellobee – amerykański serial animowany dla dzieci.
Odcinki serialu z polskim dubbingiem są dostępne od 2020 roku na kanale Little Baby Bum, a od 18 marca 2022 roku także na kanale Lellobee po polsku – Piosenki dla dzieci jako podseria Lellobee City Farm. Serial jest również dostępny na platformie streamingowej Viaplay, a od 1 lutego 2023 roku także na Disney+.
Opis serialu
Farma miejska Lellobee to przyjazna oaza w środku tętniącego życiem miasta. Opiekuje się nią babcia Mei, która bawi i uczy swoją wnuczkę, Elę. Najlepszym przyjacielem Eli, Rishi, jest nieśmiały, ale ciekawski chłopak, który mieszka naprzeciwko farm.
Wersja polska
Odcinki nagrane w 2020 roku
Wykonanie piosenek:
i inni
Odcinki nagrane w 2022 roku
Wersja polska: VSI WARSAW
Reżyseria i kierownictwo muzyczne: Patrick Multan
Dźwięk i montaż: Patrick Multan
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Nowosad
Wystąpili:
- Anna Wodzyńska – Kobieta
- Mateusz Weber – Mężczyzna
- Jakub Strach –
- Pablo,
- Koń (odc. 10, 18)
- Alicja Warchocka – Ela
- Teresa Zdanowska –
- Izzy,
- Krowa (odc. 18)
- Urszula Zdanowska –
- Dziewczynka,
- Świnka (odc. 18)
i inni
Wykonanie piosenek:
Spis odcinków
| Premiera (YouTube) |
Premiera (Viaplay) |
№ | Tytuł polski | Tytuł angielski | Online |
|---|---|---|---|---|---|
| ROK 2022 | |||||
| 18.03.2022 | 14.05.2022 | 01 | Pięć małych kaczek | Five Little Ducks! | YT |
| 24.03.2022 | 02 | 10 jajek wielkanocnych i piskląt | 10 Little Speckled Eggs! | YT | |
| 25.03.2022 | 14.05.2022 | 03 | Pan Macdonald | Old Macdonald! | YT |
| 01.04.2022 | 14.05.2022 | 04 | Wesołe Miejsce | Happy Place Song! | YT |
| 08.04.2022 | 05 | Czas kąpieli | Bath Song | YT | |
| 10.04.2022 | 14.05.2022 | 06 | Koła Autobusu | Wheels On The Bus! | YT |
| 10.04.2022 | 14.05.2022 | 07 | Szkieleci Taniec | Do The Skeleton Dance! | YT |
| 15.04.2022 | 14.05.2022 | 08 | Umyj Ręce | Wash Your Hands Song! | YT |
| 22.04.2022 | 14.05.2022 | 09 | Tak Tak Piosenka o Warzywach | Yes Yes Vegetables | YT |
| 24.04.2022 | 14.05.2022 | 10 | Wpadki się zdarzają Ku Ku | Accidents Happen Boo Boo Song! | YT |
| 24.04.2022 | 14.05.2022 | 11 | Idź stąd deszczu | Rain Rain Go Away! | YT |
| 24.04.2022 | 14.05.2022 | 12 | Piosenka o owieczce | Baa Baa Black Sheep | YT |
| 29.04.2022 | 13 | Pora już spać | Bedtime Song! | YT | |
| 06.05.2022 | 14.05.2022 | 14 | Piosenka o segregowaniu śmieci | Recycle Stomp | YT |
| 08.05.2022 | 14.05.2022 | 15 | Piosenka o wodzie | Water Song | YT |
| 08.05.2022 | 14.05.2022 | 16 | Ruch to zdrowie | A Move Is a Health | YT |
| 08.05.2022 | 14.05.2022 | 17 | Taniec pingwina | The Penguin Dance | YT |
| 08.05.2022 | 14.05.2022 | 18 | Piosenka o proszeniu i dziękowaniu | Please and Thank You Song | YT |
| 20.05.2022 | 14.05.2022 | 19 | Kołysanka Lellobee | Lellobee Lullaby! | YT |
| 29.05.2022 | 14.05.2022 | 20 | Piosenka na dobranoc | Good Night Song | YT |
| 01.07.2022 | 14.05.2022 | 21 | Piosenka o listonoszu | Ella Ella Yes Mailman | YT |
| 08.07.2022 | 14.05.2022 | 22 | 10 autobusów | 10 Little Buses | YT |
| 29.07.2022 | 14.05.2022 | 23 | Potwory nie boją się ciemności | No Monsters Scared Of The Dark! | YT |
| 05.08.2022 | 14.05.2022 | 24 | Praca zespołowa! | The Teamwork Song | YT |
| 12.08.2022 | 14.05.2022 | 25 | Trzęś jabłonką | Shake the Apple Tree | YT |
| 02.09.2022 | 26 | Na rowerze po farmie! | You Can Ride A Bike! | YT | |
| 16.09.2022 | 27 | Zajęcia jogi | Yoga | YT | |
| 23.09.2022 | 14.05.2022 | 28 | Cukierek albo psikus | Trick Or Treat For Halloween | YT |
| 07.10.2022 | 29 | Sałatkowa Salsa | Salad Salsa | YT | |
| 14.10.2022 | 30 | Malowanie stodoły | Painting the Barn Song | YT | |
| 21.10.2022 | 31 | Głowa, ramiona, kolana, stopy | Head, Shoulders, Knees, Feet | YT | |
| 04.11.2022 | 32 | Pszczołą być | Be a Bee Dance | YT | |
| 12.11.2022 | 33 | Piosenka o gąsienicy | Caterpillar Butterfly Song | YT | |
| 18.11.2022 | 34 | Lody Owocowe | Fruity Ice Cream Song | YT | |
| 25.11.2022 | 14.05.2022 | 35 | Piosenka świątecznej imprezy | Holiday Party | YT |
| 01.12.2022 | 14.05.2022 | 36 | Świąteczna parada | The Christmas Parade | YT |
| 09.12.2022 | 37 | Zwariowana Piosenka | The Silly Little Song | YT | |
| 16.12.2022 | 38 | Przyjemność czytania | Reading | YT | |
| 23.12.2022 | 14.05.2022 | 39 | Och Choineczko | O’Little Tree | YT |
| 30.12.2022 | 14.05.2022 | 40 | Chiński Nowy Rok | Chinese New Year Song! | YT |
| 14.05.2022 | 41 | Piosenka o rośnięciu | Growing Up Song | ||
| ROK 2023 | |||||
| 06.01.2023 | 42 | Zdrowe nawyki | Healthy Habits | YT | |
