Angry Birds: Letnie szaleństwo: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
|tytuł=Angry Birds: Letnie szaleństwo | |tytuł=Angry Birds: Letnie szaleństwo | ||
|tytuł oryginalny=Angry Birds: Summer Madness | |tytuł oryginalny=Angry Birds: Summer Madness | ||
|plakat= | |plakat=Angry Birds. Letnie szaleństwo.jpg | ||
|gatunek=animowany | |gatunek=animowany | ||
|kraj=Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2022 | |lata produkcji=2022 | ||
|data premiery=28 stycznia [[2022]] | |data premiery=28 stycznia [[2022]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=36 z 36 | ||
}} | }} | ||
'''Angry Birds: Letnie szaleństwo''' (ang. ''Angry Birds: Summer Madness'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 28 stycznia [[2022]] roku. | '''Angry Birds: Letnie szaleństwo''' (ang. ''Angry Birds: Summer Madness'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 28 stycznia [[2022]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
Nastoletnie ptaki: Czerwony, Chuck, Bomba i Stella szaleją na Obozie Drzazga ze swoimi pierzastymi współobozowiczami podczas wakacji pełnych zabawy i wysokich lotów! | Nastoletnie ptaki: Czerwony, Chuck, Bomba i Stella szaleją na Obozie Drzazga ze swoimi pierzastymi współobozowiczami podczas wakacji pełnych zabawy i wysokich lotów! | ||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': [[ | '''Wersja polska''': [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Michał Podsiadło]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Michał Podsiadło]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Monika Malesza]]<br /> | '''Dialogi''': [[Monika Malesza]]<br /> | ||
'''Zgranie wersji polskiej''': | '''Zgranie wersji polskiej''': | ||
* [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 1-16)</small>, | * [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 1-16)</small>, | ||
* [[Piotr Wierciński]] <small>(odc. 17-32)</small> | * [[Piotr Wierciński]] <small>(odc. 17-32)</small>, | ||
* [[Janusz Tokarzewski]] <small>(odc. 33-36)</small> | |||
'''Reżyseria muzyki''': [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 1-16)</small><br /> | '''Reżyseria muzyki''': [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 1-16)</small><br /> | ||
'''Teksty piosenek''': [[Grzegorz Drojewski]]<br /> | '''Teksty piosenek''': [[Grzegorz Drojewski]]<br /> | ||
'''Koordynacja projektu''': [[Dorota Nyczek]]<br /> | '''Koordynacja projektu''': [[Dorota Kaźmierska-Nyczek|Dorota Nyczek]]<br /> | ||
'''Nadzór produkcji''': [[Zuzanna Brylska]]<br /> | '''Nadzór produkcji''': [[Zuzanna Brylska]]<br /> | ||
'''Obsada''': | '''Obsada''': | ||
| Linia 36: | Linia 37: | ||
* [[Monika Pikuła]] – '''Stella''' | * [[Monika Pikuła]] – '''Stella''' | ||
'''Obsada dodatkowa''': | '''Obsada dodatkowa''': | ||
* [[Kamil Pruban]] – | * [[Kamil Pruban]] – | ||
** '''Nederłopot''' <small>(odc. 1-3, 6-8, 10, 14, 17- | ** '''Nederłopot''' <small>(odc. 1-3, 6-8, 10, 14, 17-36)</small>, | ||
** '''Rouge''' <small>(odc. 11)</small> | ** '''Rouge''' <small>(odc. 11)</small> | ||
* [[Marta Dobecka]] – '''Matylda''' <small>(odc. 3-4, 6, 12, 15)</small> | * [[Marta Dobecka]] – '''Matylda''' <small>(odc. 3-4, 6, 12, 15)</small> | ||
* [[Anna Wodzyńska]] – | * [[Anna Wodzyńska]] – | ||
** '''Lynette''' <small>(odc. 3-5, 10-11, 15-16, 19, 21, 32)</small>, | ** '''Lynette''' <small>(odc. 3-5, 10-11, 15-16, 19, 21, 32-36)</small>, | ||
** '''Repecka''' <small>(odc. 9)</small> | ** '''Repecka''' <small>(odc. 9)</small> | ||
* [[Damian Kulec]] – '''Harold''' <small>(odc. 4-5, 16)</small> | * [[Damian Kulec]] – '''Harold''' <small>(odc. 4-5, 16)</small> | ||
* [[Szymon Roszak]] – | * [[Szymon Roszak]] – | ||
** '''Penley''' <small>(odc. 8)</small>, | ** '''Penley''' <small>(odc. 8)</small>, | ||
** '''Potężny Orzeł''' <small>(odc. 13, 17- | ** '''Potężny Orzeł''' <small>(odc. 13, 17-36)</small> | ||
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Robin''' <small>(odc. 9, 13)</small> | * [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Robin''' <small>(odc. 9, 13)</small> | ||
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] – '''Starling''' <small>(odc. 9)</small> | * [[Magdalena Herman-Urbańska]] – '''Starling''' <small>(odc. 9)</small> | ||
* [[Justyna Bojczuk]] | * [[Justyna Bojczuk]] | ||
* [[ | * [[Martin Fitch]] | ||
* [[Elżbieta Kopocińska]] | * [[Elżbieta Kopocińska]] | ||
* [[Mateusz Kwiecień]] | * [[Mateusz Kwiecień]] | ||
* [[Sebastian Machalski]] | * [[Sebastian Machalski]] | ||
* [[Bartosz Martyna]] | * [[Bartosz Martyna]] | ||
* [[Waldemar Barwiński]] | |||
* [[Michał Klawiter]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 64: | Linia 67: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Nalot!'' | | ''Nalot!'' | ||
| ''Cabin Raid!'' | | ''Cabin Raid!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Osłoda dla kontuzjowanych'' | | ''Osłoda dla kontuzjowanych'' | ||
| ''Hospital Sweet'' | | ''Hospital Sweet'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Mikrofonowy chaos!'' | | ''Mikrofonowy chaos!'' | ||
| ''Microphone Mayhem!'' | | ''Microphone Mayhem!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Ptaki zbijaki'' | | ''Ptaki zbijaki'' | ||
| ''Dodgebirds'' | | ''Dodgebirds'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''W czasie deszczu ptaki się nudzą'' | | ''W czasie deszczu ptaki się nudzą'' | ||
| ''It’s Raining, It’s Boring'' | | ''It’s Raining, It’s Boring'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Wielkie ptasie wypieki'' | | ''Wielkie ptasie wypieki'' | ||
| ''The Big Bird Bake Off'' | | ''The Big Bird Bake Off'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Wiele hałasu o budyń'' | | ''Wiele hałasu o budyń'' | ||
| ''Much Ado About Pudding'' | | ''Much Ado About Pudding'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Nowa świnka'' | | ''Nowa świnka'' | ||
| ''The New Pig'' | | ''The New Pig'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Kosmiczna przygoda'' | | ''Kosmiczna przygoda'' | ||
| ''Space Oddities'' | | ''Space Oddities'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Bomba!'' | | ''Bomba!'' | ||
| ''Bomb’s Away!'' | | ''Bomb’s Away!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Bryzgeddon!'' | | ''Bryzgeddon!'' | ||
| ''Splashageddon!'' | | ''Splashageddon!'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Nieznośne pisklaki'' | | ''Nieznośne pisklaki'' | ||
| ''Misadventures in Hatchling-sitting'' | | ''Misadventures in Hatchling-sitting'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Złoty Ananas'' | | ''Złoty Ananas'' | ||
| ''The Golden Pineapple'' | | ''The Golden Pineapple'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Hu hu!'' | | ''Hu hu!'' | ||
| ''A-Haw-Haw'' | | ''A-Haw-Haw'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Za niski na ślizg'' | | ''Za niski na ślizg'' | ||
| ''Stopped Short'' | | ''Stopped Short'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.01.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Parszywa pogoda'' | | ''Parszywa pogoda'' | ||
| ''Fowl Weather!'' | | ''Fowl Weather!'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Uważaj, czego sobie nałowisz'' | | ''Uważaj, czego sobie nałowisz'' | ||
| ''Be Careful What You Fish For'' | | ''Be Careful What You Fish For'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Rycerze pierzastego stołu'' | | ''Rycerze pierzastego stołu'' | ||
| ''A Knight’s Tailfeathers'' | | ''A Knight’s Tailfeathers'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''Pudeł-Chuck'' | | ''Pudeł-Chuck'' | ||
| ''Chuck-In-A-Box'' | | ''Chuck-In-A-Box'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''Od-Chuckowienie'' | | ''Od-Chuckowienie'' | ||
| ''The Un-Chuckening'' | | ''The Un-Chuckening'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''Detektyw Chuck'' | | ''Detektyw Chuck'' | ||
| ''Detective Chuck'' | | ''Detective Chuck'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''Skok przyjaźni'' | | ''Skok przyjaźni'' | ||
| ''Friendship Falls'' | | ''Friendship Falls'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''Bomba jest bombowy'' | | ''Bomba jest bombowy'' | ||
| ''Bomb’s the Bomb'' | | ''Bomb’s the Bomb'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''Stella wrzuca na luz'' | | ''Stella wrzuca na luz'' | ||
| ''Chill Hard'' | | ''Chill Hard'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''Klub walki na poduszki'' | | ''Klub walki na poduszki'' | ||
| ''Pillow Fight Club'' | | ''Pillow Fight Club'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Ptasie tańce'' | | ''Ptasie tańce'' | ||
| ''Let’s Bounce'' | | ''Let’s Bounce'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''Latać jak Potężny Orzeł'' | | ''Latać jak Potężny Orzeł'' | ||
| ''Fly Like a Mighty Eagle'' | | ''Fly Like a Mighty Eagle'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''Skrzydlaty sabotaż'' | | ''Skrzydlaty sabotaż'' | ||
| ''The Sabirdteur'' | | ''The Sabirdteur'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''Potężnie łysiejący orzeł'' | | ''Potężnie łysiejący orzeł'' | ||
| ''Prematurely Balding Eagle'' | | ''Prematurely Balding Eagle'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''Żartownisie'' | | ''Żartownisie'' | ||
| ''Pranks a Lot'' | | ''Pranks a Lot'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| ''Kołowrót'' | | ''Kołowrót'' | ||
| ''Crash Course'' | | ''Crash Course'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2022 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''Obozowe igrzyska'' | | ''Obozowe igrzyska'' | ||
| ''Splinter-Camp Games'' | | ''Splinter-Camp Games'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.08.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Światła, kamera, destrukcja!'' | |||
| ''Lights! Camera! Destruction!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.08.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Obóz Drzazga, ahoj!'' | |||
| ''Camp Splintarrrwood!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.08.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Wysysacz'' | |||
| ''Hollow-Weenie'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.08.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Świazdka'' | |||
| ''Pigmas'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 232: | Linia 257: | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{netflix|81161575}} | * {{netflix|81161575}} | ||
{{Angry Birds}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 21:27, 24 sty 2026
| Tytuł | Angry Birds: Letnie szaleństwo |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Angry Birds: Summer Madness |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2022 |
| Data premiery dubbingu | 28 stycznia 2022 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 36 z 36 |
Angry Birds: Letnie szaleństwo (ang. Angry Birds: Summer Madness) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 28 stycznia 2022 roku.
Fabuła
Nastoletnie ptaki: Czerwony, Chuck, Bomba i Stella szaleją na Obozie Drzazga ze swoimi pierzastymi współobozowiczami podczas wakacji pełnych zabawy i wysokich lotów!
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: HIVENTY POLAND
Reżyseria: Michał Podsiadło
Dialogi: Monika Malesza
Zgranie wersji polskiej:
- Łukasz Fober (odc. 1-16),
- Piotr Wierciński (odc. 17-32),
- Janusz Tokarzewski (odc. 33-36)
Reżyseria muzyki: Łukasz Fober (odc. 1-16)
Teksty piosenek: Grzegorz Drojewski
Koordynacja projektu: Dorota Nyczek
Nadzór produkcji: Zuzanna Brylska
Obsada:
- Jacek Bończyk – Czerwony
- Piotr Bąk – Bomba
- Janusz Zadura – Chuck
- Monika Pikuła – Stella
Obsada dodatkowa:
- Kamil Pruban –
- Nederłopot (odc. 1-3, 6-8, 10, 14, 17-36),
- Rouge (odc. 11)
- Marta Dobecka – Matylda (odc. 3-4, 6, 12, 15)
- Anna Wodzyńska –
- Lynette (odc. 3-5, 10-11, 15-16, 19, 21, 32-36),
- Repecka (odc. 9)
- Damian Kulec – Harold (odc. 4-5, 16)
- Szymon Roszak –
- Penley (odc. 8),
- Potężny Orzeł (odc. 13, 17-36)
- Julia Kołakowska-Bytner – Robin (odc. 9, 13)
- Magdalena Herman-Urbańska – Starling (odc. 9)
- Justyna Bojczuk
- Martin Fitch
- Elżbieta Kopocińska
- Mateusz Kwiecień
- Sebastian Machalski
- Bartosz Martyna
- Waldemar Barwiński
- Michał Klawiter
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 28.01.2022 | 01 | Nalot! | Cabin Raid! |
| 28.01.2022 | 02 | Osłoda dla kontuzjowanych | Hospital Sweet |
| 28.01.2022 | 03 | Mikrofonowy chaos! | Microphone Mayhem! |
| 28.01.2022 | 04 | Ptaki zbijaki | Dodgebirds |
| 28.01.2022 | 05 | W czasie deszczu ptaki się nudzą | It’s Raining, It’s Boring |
| 28.01.2022 | 06 | Wielkie ptasie wypieki | The Big Bird Bake Off |
| 28.01.2022 | 07 | Wiele hałasu o budyń | Much Ado About Pudding |
| 28.01.2022 | 08 | Nowa świnka | The New Pig |
| 28.01.2022 | 09 | Kosmiczna przygoda | Space Oddities |
| 28.01.2022 | 10 | Bomba! | Bomb’s Away! |
| 28.01.2022 | 11 | Bryzgeddon! | Splashageddon! |
| 28.01.2022 | 12 | Nieznośne pisklaki | Misadventures in Hatchling-sitting |
| 28.01.2022 | 13 | Złoty Ananas | The Golden Pineapple |
| 28.01.2022 | 14 | Hu hu! | A-Haw-Haw |
| 28.01.2022 | 15 | Za niski na ślizg | Stopped Short |
| 28.01.2022 | 16 | Parszywa pogoda | Fowl Weather! |
| SERIA DRUGA | |||
| 24.06.2022 | 17 | Uważaj, czego sobie nałowisz | Be Careful What You Fish For |
| 24.06.2022 | 18 | Rycerze pierzastego stołu | A Knight’s Tailfeathers |
| 24.06.2022 | 19 | Pudeł-Chuck | Chuck-In-A-Box |
| 24.06.2022 | 20 | Od-Chuckowienie | The Un-Chuckening |
| 24.06.2022 | 21 | Detektyw Chuck | Detective Chuck |
| 24.06.2022 | 22 | Skok przyjaźni | Friendship Falls |
| 24.06.2022 | 23 | Bomba jest bombowy | Bomb’s the Bomb |
| 24.06.2022 | 24 | Stella wrzuca na luz | Chill Hard |
| 24.06.2022 | 25 | Klub walki na poduszki | Pillow Fight Club |
| 24.06.2022 | 26 | Ptasie tańce | Let’s Bounce |
| 24.06.2022 | 27 | Latać jak Potężny Orzeł | Fly Like a Mighty Eagle |
| 24.06.2022 | 28 | Skrzydlaty sabotaż | The Sabirdteur |
| 24.06.2022 | 29 | Potężnie łysiejący orzeł | Prematurely Balding Eagle |
| 24.06.2022 | 30 | Żartownisie | Pranks a Lot |
| 24.06.2022 | 31 | Kołowrót | Crash Course |
| 24.06.2022 | 32 | Obozowe igrzyska | Splinter-Camp Games |
| SERIA TRZECIA | |||
| 25.08.2022 | 33 | Światła, kamera, destrukcja! | Lights! Camera! Destruction! |
| 25.08.2022 | 34 | Obóz Drzazga, ahoj! | Camp Splintarrrwood! |
| 25.08.2022 | 35 | Wysysacz | Hollow-Weenie |
| 25.08.2022 | 36 | Świazdka | Pigmas |
Linki zewnętrzne
| Filmy pełnometrażowe | Angry Birds Film • Angry Birds 2 Film |
| Serial | Angry Birds: Letnie szaleństwo |
