Zabawy z Kubusiem: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2024 | |lata produkcji=2024 | ||
|data premiery=18 stycznia [[2024]] | |data premiery=18 stycznia [[2024]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=20 z 31 | ||
}} | }} | ||
'''Zabawy z Kubusiem''' lub '''Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem''' (ang. ''Playdate with Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | '''Zabawy z Kubusiem''' lub '''Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem''' (ang. ''Playdate with Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | ||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
* [[Kazimierz Dobrogowski]] – '''Prosiaczek''' | * [[Kazimierz Dobrogowski]] – '''Prosiaczek''' | ||
* [[Paweł Piotrowski]] – '''Kłapouchy''' | * [[Paweł Piotrowski]] – '''Kłapouchy''' | ||
* [[Oliwia Johnson]] – '''Kangurzyca''' | * [[Oliwia Johnson]] – '''Kangurzyca''' | ||
* [[]] – '''Królik''' | * [[Bruno Leszczyński]] – '''Królik''' | ||
* [[Zuzanna Wąsiewicz]] – '''Brusia''' | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 44: | Linia 44: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Prosiaczek i rowerek'' | | ''Prosiaczek i rowerek'' | ||
| ''Piglet and the Tricycle'' | | ''Piglet and the Tricycle'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Tajemnicza baryłka'' | | ''Tajemnicza baryłka'' | ||
| ''Piglet and the Surprise Jar'' | | ''Piglet and the Surprise Jar'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Tygrys i harmonijka'' | | ''Tygrys i harmonijka'' | ||
| ''Tigger and the Harmonica'' | | ''Tigger and the Harmonica'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Kartonowe pudło pomysłów'' | | ''Kartonowe pudło pomysłów'' | ||
| ''Piglet, Tigger and the Cardboard Box'' | | ''Piglet, Tigger and the Cardboard Box'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Zabawa w chowanego'' | | ''Zabawa w chowanego'' | ||
| ''Kanga and Hide-and-Seek'' | | ''Kanga and Hide-and-Seek'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Malowanie z Kłapouchym'' | | ''Malowanie z Kłapouchym'' | ||
| ''Eeyore and the Paint Set'' | | ''Eeyore and the Paint Set'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Prosiaczek i latawiec'' | | ''Prosiaczek i latawiec'' | ||
| ''Piglet and the Kite'' | | ''Piglet and the Kite'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Kłapouchy, Kangurzyca i szukanie skarbów'' | | ''Kłapouchy, Kangurzyca i szukanie skarbów'' | ||
| ''Eeyore, Kanga and the Treasure Hunt'' | | ''Eeyore, Kanga and the Treasure Hunt'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Tygrys i hula hop'' | | ''Tygrys i hula hop'' | ||
| ''Tigger and the Toy Hoop'' | | ''Tigger and the Toy Hoop'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Królik i kreda'' | | ''Królik i kreda'' | ||
| ''Rabbit and the Chalk'' | | ''Rabbit and the Chalk'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| '' | | '''' | ||
| ''Tigger and the Bouncy Ball'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Zabawa na śniegu'' | |||
| ''Piglet and the Snow Bear'' | | ''Piglet and the Snow Bear'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04.09.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Przyjacielski piknik'' | |||
| ''Piglet, Rabbit and the Picnic'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Poduszkowy Fort Kubusia i Brusi'' | |||
| ''Bea and the Pillow Fort'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| '''' | |||
| ''Bea, Kanga and the Blank Book'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Tygrys, Kangurzyca i odtwarzacz muzyki'' | |||
| ''Tigger, Kanga and the Music Player'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Prosiaczek i nocowanka'' | |||
| ''Piglet and the Sleepover'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Kłapouchy i pożegnanie'' | |||
| ''Eeyore and the Flying Disk'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Królik i stoisko z lemoniadą'' | |||
| ''Rabbit’s Lemonade Stand'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Tygrys i trampolina'' | |||
| ''Winnie the Pooh Bounces on a Trampoline'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| '''' | |||
| ''Kanga’s Toy Plane'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| '''' | |||
| ''Tigger and Bea Play With Bubbles'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| '''' | |||
| ''Eeyore and the Surprise Party'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Eeyore Plays Pirates'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbit, Bea Make a Jack-O’- Lantern'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Eeyore and Trick or Treat'' | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Piglet’s Christmas Tree'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Piglet’s Christmas Present'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Eeyore and Goodbye'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Kubuś Puchatek}} | {{Kubuś Puchatek}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 00:11, 27 sie 2025
| Tytuł | Zabawy z Kubusiem |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Playdate with Winnie the Pooh |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 18 stycznia 2024 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 20 z 31 |
Zabawy z Kubusiem lub Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (ang. Playdate with Winnie the Pooh) – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
Serial emitowany na kanale Disney Junior (premiera: 18 stycznia 2024 roku).
Fabuła
Kubuś i jego przyjaciele uwielbiają się wspólnie bawić przy domku na drzewie w Stuwiekowym Lesie. Puszczanie latawca z Prosiaczkiem czy zabawa w chowanego z Kangurzycą – Kubuś ma codziennie nowe, niesamowite pomysły! Tygrys poznaje sposób na opanowanie „fikanda” i uczy się grać na harmonijce. Kłapouchy odkrywa, że można samodzielnie tworzyć kolory, a Królik namawia Prosiaczka, żeby spróbował awokado.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Kierownik muzyczny: Agnieszka Tomicka
Tłumacz dialogów i piosenek: Elżbieta Pruśniewska
Nagranie dialogów: Magdalena Więsław
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Rusiłowicz
Producent polskiej wersji językowej: Jarek Wójcik – Disney Character Voices International, Inc.
W wersji polskiej udział wzięli:
- Wiktor Waglowski – Kubuś Puchatek
- Adam Pająk – Tygrys
- Kazimierz Dobrogowski – Prosiaczek
- Paweł Piotrowski – Kłapouchy
- Oliwia Johnson – Kangurzyca
- Bruno Leszczyński – Królik
- Zuzanna Wąsiewicz – Brusia
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 18.01.2024 | 01 | Prosiaczek i rowerek | Piglet and the Tricycle |
| 18.01.2024 | 02 | Tajemnicza baryłka | Piglet and the Surprise Jar |
| 18.01.2024 | 03 | Tygrys i harmonijka | Tigger and the Harmonica |
| 18.01.2024 | 04 | Kartonowe pudło pomysłów | Piglet, Tigger and the Cardboard Box |
| 18.01.2024 | 05 | Zabawa w chowanego | Kanga and Hide-and-Seek |
| 24.06.2024 | 06 | Malowanie z Kłapouchym | Eeyore and the Paint Set |
| 25.06.2024 | 07 | Prosiaczek i latawiec | Piglet and the Kite |
| 26.06.2024 | 08 | Kłapouchy, Kangurzyca i szukanie skarbów | Eeyore, Kanga and the Treasure Hunt |
| 27.06.2024 | 09 | Tygrys i hula hop | Tigger and the Toy Hoop |
| 28.06.2024 | 10 | Królik i kreda | Rabbit and the Chalk |
| 02.09.2024 | 11 | ' | Tigger and the Bouncy Ball |
| 03.09.2024 | 12 | Zabawa na śniegu | Piglet and the Snow Bear |
| 04.09.2024 | 13 | Przyjacielski piknik | Piglet, Rabbit and the Picnic |
| 05.09.2024 | 14 | Poduszkowy Fort Kubusia i Brusi | Bea and the Pillow Fort |
| 06.09.2024 | 15 | ' | Bea, Kanga and the Blank Book |
| SERIA DRUGA | |||
| 17.02.2025 | 16 | Tygrys, Kangurzyca i odtwarzacz muzyki | Tigger, Kanga and the Music Player |
| 18.02.2025 | 17 | Prosiaczek i nocowanka | Piglet and the Sleepover |
| 19.02.2025 | 18 | Kłapouchy i pożegnanie | Eeyore and the Flying Disk |
| 20.02.2025 | 19 | Królik i stoisko z lemoniadą | Rabbit’s Lemonade Stand |
| 20 | ' | ' | |
| 21.02.2025 | 21 | Tygrys i trampolina | Winnie the Pooh Bounces on a Trampoline |
| 22 | ' | Kanga’s Toy Plane | |
| 23 | ' | Tigger and Bea Play With Bubbles | |
| 24 | ' | Eeyore and the Surprise Party | |
| 25 | ' | ' | |
| 26 | ' | Eeyore Plays Pirates | |
| 27 | ' | Rabbit, Bea Make a Jack-O’- Lantern | |
| 28 | ' | Eeyore and Trick or Treat | |
| 29 | ' | Piglet’s Christmas Tree | |
| 30 | ' | Piglet’s Christmas Present | |
| 31 | ' | Eeyore and Goodbye | |
