Zwierzęta w bieliźnie: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
OkiDoki (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 16 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Zwierzęta w bieliźnie''' (ang. ''Almost Naked Animals'', 2011-??) – kanadyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale [[Disney XD]] od 6 grudnia [[2012]] roku.
{{Serial2
|tytuł= Zwierzęta w bieliźnie
|tytuł oryginalny= Almost Naked Animals
|plakat=
|gatunek= animowany
|kraj= Kanada
|język= angielski
|stacja= [[Disney XD]]
|lata produkcji= 2011-2013
|data premiery= 6 grudnia [[2012]]
|sezony= 1 z 3
|odcinki= 25,5 z 52
}}
'''Zwierzęta w bieliźnie''' (ang. ''Almost Naked Animals'', 2011-2013) – kanadyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale [[Disney XD]] od 6 grudnia [[2012]] roku.


== Fabuła ==
== Fabuła ==
Linia 8: Linia 21:
== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Polska wersja językowa''': na zlecenie Disney Character Voices International – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br />
'''Polska wersja językowa''': na zlecenie Disney Character Voices International – [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br />
'''Reżyseria''': [[Anna Apostolakis-Gluzińska]]<br />
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Piotr Gogol]]<br />
'''Tłumaczenie''': [[Witold Surowiak]]<br />
'''Tekst piosenki czołówkowej''': [[Marek Robaczewski]]<br />
'''Wystąpili''':
'''Wystąpili''':
* [[Monika Kwiatkowska-Dejczer|Monika Kwiatkowska]]
* [[Bartosz Obuchowicz]] – '''Howie'''
* [[Grzegorz Pawlak]]
* [[Miłogost Reczek]] – '''Octo'''
* [[Miłogost Reczek]]
* [[Jakub Szydłowski]] – '''Dzida'''
* [[Klaudiusz Kaufmann]]
* [[Marta Dylewska]] – '''Królik'''
* [[Jakub Szydłowski]]
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Kaczka'''
* [[Anna Sroka]]
* [[Grzegorz Pawlak]] – '''Prosiak'''
* [[Karol Wróblewski]]
* [[Monika Kwiatkowska|Monika Kwiatkowska-Dejczer]] – '''Wisia'''
* [[Joanna Pach|Joanna Pach-Żbikowska]]
* [[Anna Sroka-Hryń|Anna Sroka]] – '''Vampi'''
* [[Andrzej Hausner]]
* [[Jacek Król]] – '''Słoń'''
* [[Karol Wróblewski]]
** '''Mucha''',
** '''Żaba''',
** '''Mrówkojad'''
* [[Janusz Wituch]] –
** '''Crab''',
** '''Świerszcz'''
* [[Joanna Pach-Żbikowska]] – '''Gwiazdka'''
* [[Sławomir Pacek]] –
** '''Kozioł''',
** '''Żółw'''
* [[Andrzej Hausner]] – '''Mors'''
'''W pozostałych rolach''':
* [[Przemysław Stippa]]
* [[Przemysław Stippa]]
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]
* [[Janusz Wituch]]
* [[Agnieszka Mrozińska|Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk]]
* [[Agnieszka Mrozińska|Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk]]
* [[Jarosław Domin]]
i inni
i inni
'''Śpiewali''': [[Artur Bomert]], [[Piotr Gogol]], [[Adam Krylik]]


'''Lektor''': [[Marek Ciunel]]
'''Lektor''': [[Marek Ciunel]]


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="12%"|Premiera odcinka
!width="6%"|N/o
!width="41%"|Polski tytuł
!width="41%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 06.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Urodziny''
| ''Urodziny''
| ''It’s My Party''
| ''It’s My Party''
Linia 48: Linia 76:
| ''One Star Hotel''
| ''One Star Hotel''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 10.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Wielka rola''
| ''Wielka rola''
| ''There Are No Small Parts''
| ''There Are No Small Parts''
Linia 58: Linia 84:
| ''Keep on Monster Truckin’''
| ''Keep on Monster Truckin’''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 11.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Woskowinowy elf''
| ''Woskowinowy elf''
| ''The Ear Wax Elf''
| ''The Ear Wax Elf''
Linia 68: Linia 92:
| ''Stunter’s Block''
| ''Stunter’s Block''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 12.12.2012
| ''Co zrobiłby Vampi?''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Co zrobiłby Bumpy?''
| ''What Would Batty Do?''
| ''What Would Batty Do?''
|-
|-
Linia 78: Linia 100:
| ''The Duck Vinci Code''
| ''The Duck Vinci Code''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Pracownik miesiąca na zawsze''
| ''Pracownik miesiąca na zawsze''
| ''Employee of the Month For Life''
| ''Employee of the Month For Life''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| style="background-color: #CCE2FF;"|  
| ''
| ''
| ''The Saliva Drive''
| ''The Saliva Drive''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 14.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Zielony potwór''
| ''Zielony potwór''
| ''The Veggie Beast''
| ''The Veggie Beast''
Linia 99: Linia 117:
| ''Hurricane Seasoning''
| ''Hurricane Seasoning''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 17.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Gra o przyszłość''
| ''Gra o przyszłość''
| ''Act to the Future''
| ''Act to the Future''
Linia 109: Linia 125:
| ''Guess Who’s Coming to Lunch''
| ''Guess Who’s Coming to Lunch''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 18.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Pies i jego panowie''
| ''Pies i jego panowie''
| ''All Dog, No Danger''
| ''All Dog, No Danger''
Linia 119: Linia 133:
| ''Cowboy Cabana''
| ''Cowboy Cabana''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 19.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Kim jesteś, bracie?
| ''Kim jesteś, bracie?
| ''Oh Brother, Who Art Thou?''
| ''Oh Brother, Who Art Thou?''
Linia 129: Linia 141:
| ''Nothing But the Tooth''
| ''Nothing But the Tooth''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 20.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Przerośnięty bohater''
| ''Przerośnięty bohater''
| ''A Fish This Big''
| ''A Fish This Big''
Linia 139: Linia 149:
| ''Fizz Fuzz Bang''
| ''Fizz Fuzz Bang''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 21.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Lepiej nie dmuchać na zimne''
| ''Lepiej nie dmuchać na zimne''
| ''Better Safe and Sorry''
| ''Better Safe and Sorry''
Linia 149: Linia 157:
| ''Narwhal’s Contest''
| ''Narwhal’s Contest''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.12.2012
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 19.12.2012
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Pies stróżujący''
| ''Pies stróżujący''
| ''Cool Paw Howie''
| ''Cool Paw Howie''
Linia 159: Linia 165:
| ''S.S. Banana Cabana''
| ''S.S. Banana Cabana''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 08.01.2013
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Robo Howie''
| ''Robo Howie''
| ''Robo Howie''
| ''Robo Howie''
Linia 169: Linia 173:
| ''The Old Act''
| ''The Old Act''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 09.01.2013
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Meduza''
| ''Meduza''
| ''Jellyhead''
| ''Jellyhead''
Linia 179: Linia 181:
| ''Matter Over Mind''
| ''Matter Over Mind''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Wymarzone słońce Howiego''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''
| ''The Sun Howie Always Wanted''
| ''The Sun Howie Always Wanted''
|-
|-
| ''
| ''W głębi''
| ''In the Deep End''
| ''In the Deep End''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Dotkliwy brak banana''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''
| ''Gone Banana''
| ''Gone Banana''
|-
|-
| ''
| ''Maniak w mojej głowie''
| ''Imaginary Fiend''
| ''Imaginary Fiend''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Kto zapaćka łóżko?''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''
| ''Who Inked the Bed?''
| ''Who Inked the Bed?''
|-
|-
| ''
| ''Kopmi''
| ''Kikmee''
| ''Kikmee''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Jawni wielbiciele''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''
| ''Candid Camaraderie''
| ''Candid Camaraderie''
|-
|-
| ''
| ''Czy oferma może wygrać?''
| ''May the Best Loser Win''
| ''May the Best Loser Win''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Przyjęcie Prosiaka''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''
| ''Piggy Party''
| ''Piggy Party''
|-
|-
| ''
| ''Polubić ryzyko''
| ''Living Dangerously''
| ''Living Dangerously''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17.01.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Niebieska oranżada''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''
| ''The Orange Fizzy Blues''
| ''The Orange Fizzy Blues''
|-
|-
| ''
| ''Mistrz bez umiaru''
| ''Champion Gurgitator''
| ''Champion Gurgitator''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.02.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Sekret Prosiaka''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''
| ''Piggy’s Secret''
| ''Piggy’s Secret''
|-
|-
| ''
| ''Wisia nie wisi''
| ''Sloth Unleashed''
| ''Sloth Unleashed''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05.02.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Brudny jak pies''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''
| ''Stink Dog''
| ''Stink Dog''
|-
|-
| ''
| ''Chęć na ospę''
| ''Doll Pox''
| ''Doll Pox''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06.02.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Osiem żywotów kota''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''
| ''Cat’s Eight Lives''
| ''Cat’s Eight Lives''
|-
|-
| ''
| ''Przyczajony Dzida, ukryty Prosiak''
| ''Crouching Narwhal, Hidden Piggy''
| ''Crouching Narwhal, Hidden Piggy''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07.02.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''
| ''Howieween''
| ''Howieween''
| ''Howiewe’en''
|-
|-
| ''
| ''Hotel zgrozy''
| ''Hotel of Horrors''
| ''Hotel of Horrors''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08.02.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Doskonały prezent''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''
| ''The Perfect Gift''
| ''The Perfect Gift''
|-
|-
| ''
| ''Rodzinne święta''
| ''Home for the Howiedays''
| ''Home for the Howiedays''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11.02.2013
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| ''Cabana Manana''
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''
| ''The Cabana Manana''
| ''The Cabana Manana''
|-
|-
| ''
| ''Asystent Howiego''
| ''Howie’s Little Helper''
| ''Howie’s Little Helper''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27
| colspan=4 |
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''
| ''
| ''Horn Swoggled''
| ''Horn Swoggled''
Linia 313: Linia 287:
| ''The Night Shift''
| ''The Night Shift''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''
| ''
| ''Trash to the Past''
| ''Trash to the Past''
Linia 323: Linia 295:
| ''The Green Banana''
| ''The Green Banana''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''
| ''
| ''Dr. Howie & Dr. Howyena''
| ''Dr. Howie & Dr. Howyena''
Linia 333: Linia 303:
| ''Howie’s Pet Project''
| ''Howie’s Pet Project''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''
| ''
| ''Octo vs. Batty''
| ''Octo vs. Batty''
Linia 343: Linia 311:
| ''Needle Day''
| ''Needle Day''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31
| ''
| ''
| ''The Brother and Sister Games''
| ''The Brother and Sister Games''
Linia 353: Linia 319:
| ''Freebie Jeebies''
| ''Freebie Jeebies''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32
| ''
| ''
| ''Howie’s Staycation''
| ''Howie’s Staycation''
Linia 363: Linia 327:
| ''A Helping Hoof''
| ''A Helping Hoof''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|33
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33
| ''
| ''
| ''Octopi P.I.''
| ''Octopi P.I.''
Linia 373: Linia 335:
| ''The Lost Stunt''
| ''The Lost Stunt''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|34
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34
| ''
| ''
| ''Trance Romance''
| ''Trance Romance''
Linia 383: Linia 343:
| ''Wooing Warty''
| ''Wooing Warty''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|35
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35
| ''
| ''
| ''Octo Gets Tough''
| ''Octo Gets Tough''
Linia 393: Linia 351:
| ''Narwhal’s Birthday''
| ''Narwhal’s Birthday''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|36
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36
| ''
| ''
| ''All Night Long''
| ''All Night Long''
Linia 403: Linia 359:
| ''Camp Stinka-wah-way''
| ''Camp Stinka-wah-way''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|37
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37
| ''
| ''
| ''Ducking Duck''
| ''Ducking Duck''
Linia 413: Linia 367:
| ''Banana Split''
| ''Banana Split''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|38
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38
| ''
| ''
| ''Cap’n Fizzy Fizzles''
| ''Cap’n Fizzy Fizzles''
Linia 423: Linia 375:
| ''Banned!''
| ''Banned!''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|39
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39
| ''
| ''
| ''Bumbag Bummer''
| ''Bumbag Bummer''
Linia 433: Linia 383:
| ''Dirk Dubious''
| ''Dirk Dubious''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|40
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40
| ''
| ''
| ''Miss Surrounding Area''
| ''Miss Surrounding Area''
Linia 443: Linia 391:
| ''Wag the Dog Thing''
| ''Wag the Dog Thing''
|-
|-
| colspan=4 |<!--
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA'''
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|41
| colspan=4 |
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41
| ''
| ''
| ''''
| ''The Rotation Situation''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''The Tail of Howie''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|42
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42
| ''
| ''
| ''''
| ''The Big Burp Theory''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''Who’s Howie?''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|43
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43
| ''
| ''
| ''''
| ''Insane in the Brain''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''Laugh Piggy Laugh''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|44
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44
| ''
| ''
| ''''
| ''Part Timer''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''Picture Day''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|45
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45
| ''
| ''
| ''''
| ''Figure Fight''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''Howie’s Allergy''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|46
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46
| ''
| ''
| ''''
| ''Mini Howies''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''Dear Dirk''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|47
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47
| ''
| ''
| ''''
| ''The Best Friends Synchronized Dance, Ice Sculpting, Costume & Explosions Competition''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''These Sleeps Were Made for Walkin’''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|48
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48
| ''
| ''
| ''''
| ''Don’t Follow the Leader''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''The Banana Cabana Snow-tel''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|49
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49
| ''
| ''
| ''''
| ''Luck Be a Robot''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''Family Business''
|-
| colspan=4 |
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|50
| ''
| ''
| ''''
| ''Howie Day''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''No Howies Allowed''
|-
| colspan=4 |
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|51
| ''
| ''
| ''''
| ''Sun Scream''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''It’s a Duck’s Party''
|-
| colspan=4 |
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|52
| ''
| ''
| ''''
| ''Hambo 1: Galactic Super Swine of the Wild West''
|-
|-
| ''
| ''
| ''''
| ''Father’s Day''
|-
|-
| colspan=4 |!-->
|}
|}



Aktualna wersja na dzień 14:06, 12 gru 2019

Tytuł Zwierzęta w bieliźnie
Tytuł oryginalny Almost Naked Animals
Gatunek animowany
Kraj produkcji Kanada
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney XD
Lata produkcji 2011-2013
Data premiery dubbingu 6 grudnia 2012
Wyemitowane
serie
1 z 3
Wyemitowane odcinki 25,5 z 52

Zwierzęta w bieliźnie (ang. Almost Naked Animals, 2011-2013) – kanadyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 6 grudnia 2012 roku.

Fabuła

W tropikalnym kurorcie mieszkają zabawne zwierzęta, które ze względu na upał nie noszą swoich futer i chodzą w samej bieliźnie. Przywódcą przeżywającej niezwykłe przygody grupy jest żółty, bardzo ruchliwy i zawsze uśmiechnięty pies Howie.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-845176

Wersja polska

Polska wersja językowa: na zlecenie Disney Character Voices International – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Anna Apostolakis-Gluzińska
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Tłumaczenie: Witold Surowiak
Tekst piosenki czołówkowej: Marek Robaczewski
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

i inni

Śpiewali: Artur Bomert, Piotr Gogol, Adam Krylik

Lektor: Marek Ciunel

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
06.12.2012 01 Urodziny It’s My Party
Hotel jednogwiazdkowy One Star Hotel
10.12.2012 02 Wielka rola There Are No Small Parts
Rośnij wielki, okrąglutki Keep on Monster Truckin’
11.12.2012 03 Woskowinowy elf The Ear Wax Elf
Kaskader w niemocy Stunter’s Block
12.12.2012 04 Co zrobiłby Vampi? What Would Batty Do?
Dziwaczka The Duck Vinci Code
13.12.2012 05 Pracownik miesiąca na zawsze Employee of the Month For Life
The Saliva Drive
14.12.2012 06 Zielony potwór The Veggie Beast
Oswajanie huraganu Hurricane Seasoning
17.12.2012 07 Gra o przyszłość Act to the Future
Zgadnij, kto wpadnie na obiad Guess Who’s Coming to Lunch
18.12.2012 08 Pies i jego panowie All Dog, No Danger
Kowboj Cabana Cowboy Cabana
19.12.2012 09 Kim jesteś, bracie? Oh Brother, Who Art Thou?
Nagi ząb Nothing But the Tooth
20.12.2012 10 Przerośnięty bohater A Fish This Big
Bombi-belki-bum Fizz Fuzz Bang
21.12.2012 11 Lepiej nie dmuchać na zimne Better Safe and Sorry
Konkurs Dzidy Narwhal’s Contest
19.12.2012 12 Pies stróżujący Cool Paw Howie
S.S. Banana Cabana S.S. Banana Cabana
08.01.2013 13 Robo Howie Robo Howie
Dawne czasy The Old Act
09.01.2013 14 Meduza Jellyhead
Nadprzyrodzona moc Matter Over Mind
10.01.2013 15 Wymarzone słońce Howiego The Sun Howie Always Wanted
W głębi In the Deep End
11.01.2013 16 Dotkliwy brak banana Gone Banana
Maniak w mojej głowie Imaginary Fiend
14.01.2013 17 Kto zapaćka łóżko? Who Inked the Bed?
Kopmi Kikmee
15.01.2013 18 Jawni wielbiciele Candid Camaraderie
Czy oferma może wygrać? May the Best Loser Win
16.01.2013 19 Przyjęcie Prosiaka Piggy Party
Polubić ryzyko Living Dangerously
17.01.2013 20 Niebieska oranżada The Orange Fizzy Blues
Mistrz bez umiaru Champion Gurgitator
04.02.2013 21 Sekret Prosiaka Piggy’s Secret
Wisia nie wisi Sloth Unleashed
05.02.2013 22 Brudny jak pies Stink Dog
Chęć na ospę Doll Pox
06.02.2013 23 Osiem żywotów kota Cat’s Eight Lives
Przyczajony Dzida, ukryty Prosiak Crouching Narwhal, Hidden Piggy
07.02.2013 24 Howieween Howiewe’en
Hotel zgrozy Hotel of Horrors
08.02.2013 25 Doskonały prezent The Perfect Gift
Rodzinne święta Home for the Howiedays
11.02.2013 26 Cabana Manana The Cabana Manana
Asystent Howiego Howie’s Little Helper
SERIA DRUGA
27 Horn Swoggled
The Night Shift
28 Trash to the Past
The Green Banana
29 Dr. Howie & Dr. Howyena
Howie’s Pet Project
30 Octo vs. Batty
Needle Day
31 The Brother and Sister Games
Freebie Jeebies
32 Howie’s Staycation
A Helping Hoof
33 Octopi P.I.
The Lost Stunt
34 Trance Romance
Wooing Warty
35 Octo Gets Tough
Narwhal’s Birthday
36 All Night Long
Camp Stinka-wah-way
37 Ducking Duck
Banana Split
38 Cap’n Fizzy Fizzles
Banned!
39 Bumbag Bummer
Dirk Dubious
40 Miss Surrounding Area
Wag the Dog Thing
SERIA TRZECIA
41 The Rotation Situation
The Tail of Howie
42 The Big Burp Theory
Who’s Howie?
43 Insane in the Brain
Laugh Piggy Laugh
44 Part Timer
Picture Day
45 Figure Fight
Howie’s Allergy
46 Mini Howies
Dear Dirk
47 The Best Friends Synchronized Dance, Ice Sculpting, Costume & Explosions Competition
These Sleeps Were Made for Walkin’
48 Don’t Follow the Leader
The Banana Cabana Snow-tel
49 Luck Be a Robot
Family Business
50 Howie Day
No Howies Allowed
51 Sun Scream
It’s a Duck’s Party
52 Hambo 1: Galactic Super Swine of the Wild West
Father’s Day

Linki zewnętrzne