Cabo: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Cabo.png|right]]'''Cabo s.r.o.''' – słowackie studio [[dubbing]]owe i zleceniodawca. Zajmuje się udźwiękowieniem seriali oraz filmów animowanych i fabularnych. Firma została założona w 2000 roku przez Igora Cabana, a jej siedziba znajduje się w Koszycach w Słowacji. Firma opracowuje tłumaczenia w różnych środkowoeuropejskich językach, w tym w języku polskim (częściowo we współpracy z ostrawskim [[Studio Wind|Studio Wind]]. | [[Plik:Cabo.png|right]]'''Cabo s.r.o.''' – słowackie studio [[dubbing]]owe i zleceniodawca. Zajmuje się udźwiękowieniem seriali oraz filmów animowanych i fabularnych. Firma została założona w 2000 roku przez Igora Cabana, a jej siedziba znajduje się w Koszycach w Słowacji. Firma opracowuje tłumaczenia w różnych środkowoeuropejskich językach, w tym w języku polskim (częściowo we współpracy z ostrawskim [[Studio Wind|Studio Wind]]). | ||
== Klienci == | == Klienci == | ||
| Linia 40: | Linia 40: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[Brum]]'' | | ''[[Brum]]'' | ||
| 2009 | | 2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''[[Teleopowieści]]'' | | ''[[Teleopowieści]]'' | ||
| 2009 | | 2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[Kwizerr]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | | ''[[Kwizerr]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | ||
| 05.10.2009 | | 05.10.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[Pokaż mi, pokaż]]'' <small>(seria I)</small> | | ''[[Pokaż mi, pokaż]]'' <small>(seria I)</small> | ||
| 05.10.2009 | | 05.10.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[Kieszonkowy dziadek]]'' <small>(seria I)</small> | | ''[[Kieszonkowy dziadek]]'' <small>(seria I)</small> | ||
| 16.12.2009 | | 16.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[Nosal i Skrob]]'' | | ''[[Nosal i Skrob]]'' | ||
| 14.03.2010 | | 14.03.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[Dłoń do rysowania]]'' | | ''[[Dłoń do rysowania]]'' | ||
| 2012 | | 13.11.2012 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[Czas na zwierzęta]]'' | | ''[[Czas na zwierzęta]]'' | ||
| 26.01.2014 | | 26.01.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Dafna i Dudidu]]'' | | ''[[Dafna i Dudidu]]'' | ||
| 22.05.2014 | | 22.05.2014 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''[[Ćwirki]]'' | |||
| 03.04.2017 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 88: | Linia 88: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[Miś Tomi i przyjaciele|Miś Pysiaczek i przyjaciele]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu)</small> | | ''[[Miś Tomi i przyjaciele|Miś Pysiaczek i przyjaciele]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu)</small> | ||
| 01.12.2008 | | 01.12.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''[[Trzecia, róg Ptasiej]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | | ''[[Trzecia, róg Ptasiej]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | ||
| 01.06.2009 | | 01.06.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[Duży i Mały]]'' <small>(serie I-II)</small> | | ''[[Duży i Mały]]'' <small>(serie I-II)</small> | ||
| 01.06.2009 | | 01.06.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[Harry i Toto]]'' | | ''[[Harry i Toto]]'' | ||
| 06.07.2009 | | 06.07.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[Księżycowy Jim]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | | ''[[Księżycowy Jim]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | ||
| 20.07.2009 | | 20.07.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[Humf]]'' | | ''[[Humf]]'' | ||
| 06.09.2009 | | 06.09.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[Waybuloo]]'' <small>(serie I-II)</small> | | ''[[Waybuloo]]'' <small>(serie I-II)</small> | ||
| 07.11.2009 | | 07.11.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[Supercyfry]]'' <small>(seria II - pierwsza wersja dubbingu, odc. S1)</small> | | ''[[Supercyfry]]'' <small>(seria II - pierwsza wersja dubbingu, odc. S1)</small> | ||
| 16.12.2009 | | 16.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Puchaty ogród]]'' | | ''[[Puchaty ogród]]'' | ||
| 01.02.2010 | | 01.02.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''[[Zebek]]'' | | ''[[Zebek]]'' | ||
| 13.04.2010 | | 13.04.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''[[Andy Pandy]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu – seria I)</small> | | ''[[Andy Pandy]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu – seria I)</small> | ||
| 07.06.2010 | | 07.06.2010 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''[[Kolorowa tęcza]]'' | |||
| 13.11.2012 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''[[Księga kształtów]]'' | |||
| 13.11.2012 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''[[Umiem liczyć]]'' | |||
| 13.11.2012 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| Linia 148: | Linia 148: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| ''[[ | | ''[[Kuntzonim]]'' | ||
| | | 09.06.2015 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Działające studia dubbingowe]] | [[Kategoria:Działające studia dubbingowe]] | ||
[[Kategoria: Zleceniodawcy]] | [[Kategoria:Zleceniodawcy]] | ||
Aktualna wersja na dzień 01:16, 31 gru 2025

Cabo s.r.o. – słowackie studio dubbingowe i zleceniodawca. Zajmuje się udźwiękowieniem seriali oraz filmów animowanych i fabularnych. Firma została założona w 2000 roku przez Igora Cabana, a jej siedziba znajduje się w Koszycach w Słowacji. Firma opracowuje tłumaczenia w różnych środkowoeuropejskich językach, w tym w języku polskim (częściowo we współpracy z ostrawskim Studio Wind).
Klienci
- BBC CBeebies
- JimJam
- Luli TV
- MediaShop / WS Teleshop
Kadra
Tłumacze
Dubbing
Filmy animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Opowiadania Erica Carle | 25.12.2008 |
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Brum | 2009 |
| 02 | Teleopowieści | 2009 |
| 03 | Kwizerr (pierwsza wersja dubbingu) | 05.10.2009 |
| 04 | Pokaż mi, pokaż (seria I) | 05.10.2009 |
| 05 | Kieszonkowy dziadek (seria I) | 16.12.2009 |
| 06 | Nosal i Skrob | 14.03.2010 |
| 07 | Dłoń do rysowania | 13.11.2012 |
| 08 | Czas na zwierzęta | 26.01.2014 |
| 09 | Dafna i Dudidu | 22.05.2014 |
| 10 | Ćwirki | 03.04.2017 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Miś Pysiaczek i przyjaciele (trzecia wersja dubbingu) | 01.12.2008 |
| 02 | Trzecia, róg Ptasiej (pierwsza wersja dubbingu) | 01.06.2009 |
| 03 | Duży i Mały (serie I-II) | 01.06.2009 |
| 04 | Harry i Toto | 06.07.2009 |
| 05 | Księżycowy Jim (pierwsza wersja dubbingu) | 20.07.2009 |
| 06 | Humf | 06.09.2009 |
| 07 | Waybuloo (serie I-II) | 07.11.2009 |
| 08 | Supercyfry (seria II - pierwsza wersja dubbingu, odc. S1) | 16.12.2009 |
| 09 | Puchaty ogród | 01.02.2010 |
| 10 | Zebek | 13.04.2010 |
| 11 | Andy Pandy (trzecia wersja dubbingu – seria I) | 07.06.2010 |
| 12 | Kolorowa tęcza | 13.11.2012 |
| 13 | Księga kształtów | 13.11.2012 |
| 14 | Umiem liczyć | 13.11.2012 |
| 15 | Zabawa w chowanego | 13.11.2012 |
| 16 | Kuntzonim | 09.06.2015 |
