Zakręceni gliniarze: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
DXton (dyskusja | edycje)
Małe uzupełnienie.
DXton (dyskusja | edycje)
mNie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 33: Linia 33:
* [[Wojciech Paszkowski]]
* [[Wojciech Paszkowski]]
* [[Elżbieta Kopocińska-Bednarek]]
* [[Elżbieta Kopocińska-Bednarek]]
* [[Piotr Makarski]]
i inni
i inni


Linia 38: Linia 39:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="12%"|Premiera odcinka
!width="8%"|N/o
!width="40%"|Polski tytuł
!width="40%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Wszystkie auta w San Francisco''
| ''Wszystkie auta w San Francisco''
| ''All the cars in San Francisco''
| ''All the cars in San Francisco''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Jill Roy''
| ''Jill Roy''
| ''Jill Roy was Here''
| ''Jill Roy was Here''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Zadanie specjalne''
| ''Zadanie specjalne''
| ''A fool's errand''
| ''A fool's errand''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Uwaga! W tym odcinku występuje goryl''
| ''Uwaga! W tym odcinku występuje goryl''
| ''Help! There's a Gorilla in this episode''
| ''Help! There's a Gorilla in this episode''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Niech żyje King''
| ''Niech żyje King''
| ''Long live the King''
| ''Long live the King''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Złoty Piosenkarz''
| ''Złoty Piosenkarz''
| ''Goldsinger''
| ''Goldsinger''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Budowa''
| ''Budowa''
| ''Under construction''
| ''Under construction''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Dyskotekowi bankierzy''
| ''Dyskotekowi bankierzy''
| ''Funky bankers''
| ''Funky bankers''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Koniec disco''
| ''Koniec disco''
| ''End of disco''
| ''End of disco''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Król ringu''
| ''Król ringu''
| ''Dynamite Dick''
| ''Dynamite Dick''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Powrót do przeszłości''
| ''Powrót do przeszłości''
| ''Blast from the past''
| ''Blast from the past''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Discomatic''
| ''Discomatic''
| ''Discomatic''
| ''Discomatic''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Wzgardzona miłość''
| ''Wzgardzona miłość''
| ''Woman scorned''
| ''Woman scorned''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Rejsem po przestępców''
| ''Rejsem po przestępców''
| ''Cruising for criminals''
| ''Cruising for criminals''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Decybel skład''
| ''Decybel skład''
| ''Amazones decibels''
| ''Amazones decibels''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Podwójne życie''
| ''Podwójne życie''
| ''Double life''
| ''Double life''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Świąteczny syndrom''
| ''Świąteczny syndrom''
| ''Christmas blues''
| ''Christmas blues''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Jasnowidzenie''
| ''Jasnowidzenie''
| ''Read my mind''
| ''Read my mind''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.04.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.04.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Ucieczka z Alcatraz''
| ''Ucieczka z Alcatraz''
| ''Jailbreak''
| ''Jailbreak''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Szalony reżyser''
| ''Szalony reżyser''
| ''Method madness''
| ''Method madness''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#DFEFFF"| 02.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''Francuski rozłącznik''
| ''Francuski rozłącznik''
| ''The french disconnection''
| ''The french disconnection''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|05.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''Czu czu kochanie''
| ''Czu czu kochanie''
| ''Choo choo Baby Love''
| ''Choo choo Baby Love''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''M jak Melodia''
| ''M jak Melodia''
| ''M for Melody''
| ''M for Melody''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''Powrót do szkoły''
| ''Powrót do szkoły''
| ''Back to school''
| ''Back to school''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| rowspan=2|''Aniołki Farleya''
| rowspan=2|''Aniołki Farleya''
| rowspan=2|''Farley Rangers''
| rowspan=2|''Farley Rangers''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.05.2007
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
|-
| colspan=4 |
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''Ognista rywalizacja''
| ''Ognista rywalizacja''
| ''Burn, baby burn''
| ''Burn, baby burn''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|12.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''Ali Baba i 40 rozbójniczek''
| ''Ali Baba i 40 rozbójniczek''
| ''Ali Baba & 40 showgirls''
| ''Ali Baba & 40 showgirls''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''DJ Freeze''
| ''DJ Freeze''
| ''Freezco''
| ''Freezco''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''Walka o sajgonki''
| ''Walka o sajgonki''
| ''No spring for the rolls''
| ''No spring for the rolls''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|31
| ''22 minuty''
| ''22 minuty''
| ''22 minutes''
| ''22 minutes''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|32
| ''Wudu''
| ''Wudu''
| ''Hoo do?... Voodoo!''
| ''Hoo do?... Voodoo!''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|33
| ''Zwierzenia gliniarzy''
| ''Zwierzenia gliniarzy''
| ''Cop Story''
| ''Cop Story''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|34
| ''Prawda leży z tyłu''
| ''Prawda leży z tyłu''
| ''Mr Light End''
| ''Mr Light End''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|35
| ''Bajerant''
| ''Bajerant''
| ''The Bamboozier who loved my''
| ''The Bamboozier who loved my''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|36
| ''Diamenty''
| ''Diamenty''
| ''Diamonds are for...''
| ''Diamonds are for...''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|37
| ''Płetwy z Zatoki Grzmotów''
| ''Płetwy z Zatoki Grzmotów''
| ''Fins at Thunder Bay''
| ''Fins at Thunder Bay''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|38
| ''Człowiek Foka''
| ''Człowiek Foka''
| ''The Mark of the Seal''
| ''The Mark of the Seal''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.05.2007
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.05.2007
| bgcolor="#DFEEEF"|39
| ''Miki Bingo''
| ''Miki Bingo''
| ''Mickey Jackspot''
| ''Mickey Jackspot''
|-
|-
| colspan=4 |
|}
|}


Linia 328: Linia 248:
* {{Wikipedia}}
* {{Wikipedia}}
* {{filmweb|film|269261}}
* {{filmweb|film|269261}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 17:21, 19 sie 2022

Zakręceni gliniarze (org. Funky Cops, 2003-2004) – francuski serial animowany opowiadający o perypetiach dwóch gliniarzy, którzy za dnia wykonują swój zawód, a nocą są gwiazdami Disco.

39-odcinkowy serial animowany emitowany w Polsce na kanale ZigZap od 5 kwietnia 2007 roku.

Fabuła

Ace i Dick znani są ze swojej niefrasobliwości i czasem zbyt dużego luzu. Ich wybryki często prowadzą do różnych zabawnych, czasem też kłopotliwych, sytuacji. Mimo wszystko są świetnymi gliniarzami. Kiedy zaś kończy się dzień, stają się najlepszymi tancerzami disco i wyruszają na podbój najlepszych nocnych klubów San Francisco.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-12005

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie ZigZapa – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria:

Dialogi polskie:

Dźwięk i montaż:

Kierownik produkcji: Anna Kuszewska
Udział wzięli:

i inni

Lektor: Marek Bocianiak

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
05.04.2007 01 Wszystkie auta w San Francisco All the cars in San Francisco
10.04.2007 02 Jill Roy Jill Roy was Here
11.04.2007 03 Zadanie specjalne A fool's errand
12.04.2007 04 Uwaga! W tym odcinku występuje goryl Help! There's a Gorilla in this episode
14.04.2007 05 Niech żyje King Long live the King
15.04.2007 06 Złoty Piosenkarz Goldsinger
16.04.2007 07 Budowa Under construction
17.04.2007 08 Dyskotekowi bankierzy Funky bankers
18.04.2007 09 Koniec disco End of disco
19.04.2007 10 Król ringu Dynamite Dick
21.04.2007 11 Powrót do przeszłości Blast from the past
22.04.2007 12 Discomatic Discomatic
23.04.2007 13 Wzgardzona miłość Woman scorned
24.04.2007 14 Rejsem po przestępców Cruising for criminals
25.04.2007 15 Decybel skład Amazones decibels
26.04.2007 16 Podwójne życie Double life
28.04.2007 17 Świąteczny syndrom Christmas blues
29.04.2007 18 Jasnowidzenie Read my mind
30.04.2007 19 Ucieczka z Alcatraz Jailbreak
01.05.2007 20 Szalony reżyser Method madness
02.05.2007 21 Francuski rozłącznik The french disconnection
05.05.2007 22 Czu czu kochanie Choo choo Baby Love
06.05.2007 23 M jak Melodia M for Melody
07.05.2007 24 Powrót do szkoły Back to school
08.05.2007 25 Aniołki Farleya Farley Rangers
09.05.2007 26
SERIA DRUGA
10.05.2007 27 Ognista rywalizacja Burn, baby burn
12.05.2007 28 Ali Baba i 40 rozbójniczek Ali Baba & 40 showgirls
13.05.2007 29 DJ Freeze Freezco
14.05.2007 30 Walka o sajgonki No spring for the rolls
15.05.2007 31 22 minuty 22 minutes
16.05.2007 32 Wudu Hoo do?... Voodoo!
17.05.2007 33 Zwierzenia gliniarzy Cop Story
19.05.2007 34 Prawda leży z tyłu Mr Light End
20.05.2007 35 Bajerant The Bamboozier who loved my
21.05.2007 36 Diamenty Diamonds are for...
22.05.2007 37 Płetwy z Zatoki Grzmotów Fins at Thunder Bay
23.05.2007 38 Człowiek Foka The Mark of the Seal
24.05.2007 39 Miki Bingo Mickey Jackspot

Linki zewnętrzne