Noddy (serial animowany 1992): Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
DXton (dyskusja | edycje)
Utworzył nową stronę „'''Noddy''' (org. ''Noddy's Toyland Adventures'', 1993) – brytyjski serial animowany. 52-odcinkowy serial emitowany w Polsce na kanałach TVP1 i...”
 
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 20 wersji utworzonych przez 6 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''Noddy''' (org. ''Noddy's Toyland Adventures'', 1993) – brytyjski serial animowany.
{{Serial2
|tytuł=Noddy
|tytuł oryginalny=Noddy’s Toyland Adventures
|plakat=
|gatunek=animowany
|kraj=Wielka Brytania
|język=angielski
|stacja=[[Telewizja Polska|TVP1]], [[Telewizja Polska|TVP Polonia]]
|lata produkcji=1992-1994, 2000
|data premiery=9 grudnia [[1995]] <small>(1. wersja)</small><br /> 27 grudnia [[2000]] <small>(2. wersja)</small>
|sezony=3 z 4
|odcinki=<small>główna seria</small>: 39 z 52<br /><small>odcinki specjalne</small>: 1 z 1
}}
'''Noddy''' (ang. ''Noddy’s Toyland Adventures'') – brytyjski serial animowany.


52-odcinkowy serial emitowany w Polsce na kanałach [[Telewizja Polska|TVP1]] i [[Telewizja Polska|TV Polonia]].  
Pierwsza wersja dubbingu emitowana od 9 grudnia [[1995]] roku na kanałach [[Telewizja Polska|TVP1]] oraz [[Telewizja Polska|TV Polonia]]. Druga wersja dubbingu nadawana była jako część programu ''[[Sklep Noddy'ego]]'' od 27 grudnia [[2000]] roku na kanale [[Telewizja Polska|TVP1]], a także na kanale [[Telewizja Polska|TV Polonia]] (od 14 marca 2001 roku). W drugiej wersji odcinki były pozbawione tytułów.


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
=== Pierwsza wersja dubbingu ===
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Studio Eurocom|EUROCOM]]<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Studio Eurocom|EUROCOM]]<br />
'''Reżyseria''': [[Ewa Złotowska]]<br />
'''Reżyseria''': [[Ewa Złotowska]]<br />
'''Dialogi''': [[Joanna Klimkiewicz]]<br />
'''Dialogi''': [[Joanna Klimkiewicz]]<br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Jacek Osławski]]<br />
'''Dźwięk i montaż''':
* [[Jacek Osławski]] <small>(odc. 5-6, 9-12)</small>,
* [[Maciej Kręciejewski]] <small>(odc. 21-22, 25-28, 33-34)</small>
'''Kierownik produkcji''': [[Marzena Omen-Wiśniewska|Marzena Wiśniewska]]<br />
'''Kierownik produkcji''': [[Marzena Omen-Wiśniewska|Marzena Wiśniewska]]<br />
'''Udział wzięli''':
'''Udział wzięli''':
* [[Aleksandra Rojewska|Ola Rojewska]]
* [[Aleksandra Rojewska|Ola Rojewska]] – '''Noddy'''
* [[Anna Apostolakis]]
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]
* [[Izabela Dziarska]]
** '''Pani Tubby'''<!-- <small>(odc. 5, 10-12, 17-18, 21, 25, 33-34, 38)</small>-->,
* [[Anna Gornostaj]]
** '''Pani Różowa Kotka'''<!-- <small>(odc. 9, 12, 16, 19, 30-31)</small>-->
* [[Dorota Lanton]]
* [[Izabella Dziarska]] – '''Chytrus'''<!-- <small>(odc. 9-11, 25, 27-28, 30, 34, 37)</small>-->
* [[Beata Kawka]]
* [[Anna Gornostaj]] – '''Misia Tessie'''<!-- <small>(odc. 6, 9-10, 15-19, 24, 29-30, 33-34, 37-38)</small>-->
* [[Ilona Kuśmierska]]
* [[Dorota Lanton]] – '''Małpka Marta'''<!-- <small>(odc. 5, 10, 12, 17, 21, 27, 29, 38)</small>-->
* [[Marek Frąckowiak]]
* [[Beata Kawka]] – '''Dina'''<!-- <small>(odc. 5-6, 9, 15-19, 28, 31, 33-34, 37-38)</small>-->
* [[Jerzy Mazur]]
* [[Ilona Kuśmierska]]
* [[Kazimierz Mazur]]
** '''Miś Tubby'''<!-- <small>(odc. 5, 11-12, 21, 25, 29, 33)</small>-->,
* [[Jerzy Molga]]
** '''Nakręcana Myszka'''<!-- <small>(odc. 11-12, 20, 25, 27, 29, 31)</small>-->
* i [[Włodzimierz Press]]
* [[Marek Frąckowiak]]
** '''Pan Tubby''' <small>(oprócz odc. 11<!-- odc. 6, 9, 15-17, 25, 28, 31, 34-->)</small>,
** '''Pan Straw'''<!-- <small>(odc. 20-21, 29, 31, 37)</small>-->
* [[Jerzy Mazur]]
** '''Pan Sparks'''<!-- <small>(odc. 5, 9-10, 12, 17, 19-20, 25, 28, 30-31, 33, 37-38)</small>-->,
** '''Pan Milko'''<!-- <small>(odc. 6, 9-10, 18, 27, 34)</small>-->,
** '''Pies Bumpy'''<!-- <small>(odc. 9, 16, 18-19, 21, 29, 33-34)</small>-->
* [[Kazimierz Mazur (ur. 1948)|Kazimierz Mazur]]
** '''Narrator''',
** '''Pan Policjant'''<!-- <small>(odc. 5-6, 9-12, 15-18, 20, 24-25, 27-31, 33-34, 37-38)</small>-->,
** '''Małpka Bert''' <small>(odc. 9)</small>
* [[Jerzy Molga]] – '''Wielkouchy'''
* [[Włodzimierz Press]]
** '''Pan Jumbo'''<!-- <small>(odc. 6, 11-12, 15, 17-18, 20, 24-25, 27, 29-31, 33, 38)</small>-->,
** '''Gobbo'''<!-- <small>(odc. 10, 25, 27-28, 30, 34)</small>-->,
** '''Pan Tubby''' <small>(odc. 11)</small>,
** '''Maszynista''' <small>(odc. 12, 17)</small>
* [[Józef Mika]] –
** '''Marynarz Sam'''<!-- <small>(odc. 27-29, 31, 33, 37)</small>-->,
** '''Małpka Bert''' <small>(odc. 16, 19)</small><!--
* '''Pan Bańka-Wstańka''' <small>(odc. 15, 17, 20, 29, 31, 33)</small>
* '''Koń''' <small>(odc. 20, 29)</small>
* '''Pani Straw''' <small>(odc. 20-21, 29, 31, 37)</small>
* '''Pani Noe''' <small>(odc. 24, 28)</small>
* '''Żyrafa #1''' <small>(odc. 28)</small>
* '''Żyrafa #2''' <small>(odc. 28)</small>
* '''Pani Sally''' <small>(odc. 34, 37-38)</small>
* '''Klaun''' <small>(odc. 37-38)</small>
* '''Shirley''' <small>(odc. 38)</small>
* '''Shilla''' <small>(odc. 38)</small>
* '''Tom''' <small>(odc. 38)</small>-->


'''Piosenki z tekstem''': [[Ryszard Skalski|Ryszarda Skalskiego]] '''śpiewali''': [[Olga Bończyk]] i [[Jacek Bończyk]]<br />
'''Piosenki z tekstem''': [[Ryszard Skalski|Ryszarda Skalskiego]] '''śpiewali''': [[Olga Bończyk|Olga]] i [[Jacek Bończyk|Jacek Bończykowie]]<br />
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Marek Klimczuk]]
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Marek Klimczuk]]


'''Lektor''': [[Włodzimierz Press]]
'''Lektor''': [[Włodzimierz Press]]
=== Druga wersja dubbingu ===
'''Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej''': [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]<br />
'''Reżyseria''': [[Izabella Dziarska]]<br />
'''Dialogi''': [[Dariusz Paprocki]]<br />
'''Dźwięk i montaż''': [[Anna Rutkowska]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''': [[Marzena Omen-Wiśniewska|Marzena Wiśniewska]]<br />
'''Udział wzięli''':
* [[Lucyna Malec]] – '''Noddy'''
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] –
** '''Pani Tubby''',
** '''Pani Różowa Kotka'''
* [[Janusz Bukowski]] – '''Pan Sparks'''
* [[Dorota Lanton]] – '''Małpka Marta'''
* [[Ilona Kuśmierska]] –
** '''Dina''',
** '''Nakręcana Myszka'''
* [[Krzysztof Zakrzewski]] –
** '''Pan Plod''',
** '''Pan Jumbo'''
* [[Jerzy Molga]] – '''Wielkouchy'''
i inni
'''Lektor''': [[Daniel Załuski]]


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="8%"|N/o
!width="46%"|Polski tytuł
!width="46%"|Angielski tytuł
|-
| colspan=3 |
|-
|-
| colspan="3" bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
!width="10%"|
!width="45%"|Tytuł polski
!width="45%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |01
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| ''Pechowy dzień Noddy'ego''
| ''Pechowy dzień Noddy’ego''
| ''Noddy Loses Sixpence''  
| ''Noddy Loses Sixpence''  
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |02
| ''Noddy i gobliny''
| ''Noddy i gobliny''
| ''Noddy and the Goblins''
| ''Noddy and the Goblins''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |03
| ''Niegrzeczny ogon''
| ''Niegrzeczny ogon''
| ''Noddy and the Naughty Tail''
| ''Noddy and the Naughty Tail''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |04
| ''Noddy i ulewa''
| ''Noddy i ulewa''
| ''Noddy and the Pouring Rain''
| ''Noddy and the Pouring Rain''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |05
| ''Noddy i Małpka Marta''
| ''Noddy i Małpka Marta''
| ''Noddy and Martha Monkey''
| ''Noddy and Martha Monkey''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |06
| ''Noddy i latawiec''
| ''Noddy i latawiec''
| ''Noddy and the Kite''
| ''Noddy and the Kite''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |07
| ''Nowy przyjaciel''
| ''Nowy przyjaciel''
| ''Noddy's New Friend''
| ''Noddy’s New Friend''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |08
| ''Noddy i dzwoneczek''
| ''Noddy i dzwoneczek''
| ''Noddy and His Bell''
| ''Noddy and His Bell''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |09
| ''Mleczarz Noddy''
| ''Mleczarz Noddy''
| ''Noddy and the Milkman''
| ''Noddy and the Milkman''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
|-
| ''Nowa praca Noddy’ego''
| bgcolor="#DFEEEF" |10
| ''Nowa praca Noddy'ego''
| ''Noddy Gets a New Job''
| ''Noddy Gets a New Job''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |11
| ''Historia z rowerem''
| ''Historia z rowerem''
| ''Noddy and the Broken Bicycle''
| ''Noddy and the Broken Bicycle''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |12
| ''Specjalny klucz''
| ''Specjalny klucz''
| ''Noddy and the Special Key''
| ''Noddy and the Special Key''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |13
| ''Noddy rozwozi paczki''
| ''Noddy rozwozi paczki''
| ''Noddy Delivers Some Parcels''
| ''Noddy Delivers Some Parcels''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| colspan="3" bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
|-
| colspan=3 |
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |14
| ''Noddy i zamienione czapeczki''
| ''Noddy i zamienione czapeczki''
| ''Noddy and the Missing Hats''
| ''Noddy and the Missing Hats''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |15
| ''Noddy i pożyteczna lina''
| ''Noddy i pożyteczna lina''
| ''Noddy and the Useful Rope''
| ''Noddy and the Useful Rope''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |16
| ''Noddy gubi dzwoneczek''
| ''Noddy gubi dzwoneczek''
| ''Noddy Loses His Bell''
| ''Noddy Loses His Bell''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |17
| ''Noddy rozwesela Wielkouchego''
| ''Noddy rozwesela Wielkouchego''
| ''Noddy Cheers up Big Ears''  
| ''Noddy Cheers up Big Ears''  
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |18
| ''Noddy robi zakupy''
| ''Noddy robi zakupy''
| ''Noddy Goes Shopping''
| ''Noddy Goes Shopping''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |19
| ''Noddy pożycza parasol''
| ''Noddy pożycza parasol''
| ''Noddy Borrows an Umbrella''
| ''Noddy Borrows an Umbrella''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |20
| ''Noddy i kury''
| ''Noddy i kury''
| ''Noddy Meets Some Silly Hens''
| ''Noddy Meets Some Silly Hens''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |21
| ''Noddy jako pomocnik''
| ''Noddy jako pomocnik''
| ''Noddy Lends a Hand''
| ''Noddy Lends a Hand''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |22
| ''Noddy znajduje ogon''
| ''Noddy znajduje ogon''
| ''Noddy Finds a Furry Tail''
| ''Noddy Finds a Furry Tail''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |23
| ''Noddy zastawia pułapkę''
| ''Noddy zastawia pułapkę''
| ''Noddy Sets a Trap''
| ''Noddy Sets a Trap''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
|-
| ''Czarodziejska noc Noddy’ego''
| bgcolor="#DFEEEF" |24
| ''Czarodziejska noc Noddy'ego''
| ''Noddy and the Magic Night''
| ''Noddy and the Magic Night''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |25
| ''Noddy rusza na ratunek''
| ''Noddy rusza na ratunek''
| ''Noddy to the Rescue''
| ''Noddy to the Rescue''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''
|-
| colspan="3" bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA'''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
|-
| ''Niepowodzenia Noddy’ego''
| bgcolor="#DFEEEF" |26
| ''Niepowodzenia Noddy'ego''
| ''Noddy Has a Bad Day''
| ''Noddy Has a Bad Day''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |27
| ''Noddy i wędka''
| ''Noddy i wędka''
| ''Noddy and the Fishing Rod''
| ''Noddy and the Fishing Rod''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |28
| ''Noddy i szalik''
| ''Noddy i szalik''
| ''Noddy and the Warm Scarf''
| ''Noddy and the Warm Scarf''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |29
| ''Noddy zostaje mistrzem''
| ''Noddy zostaje mistrzem''
| ''Noddy the Champion''
| ''Noddy the Champion''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |30
| ''Noddy i złote drzewo''
| ''Noddy i złote drzewo''
| ''Noddy and the Golden Tree''
| ''Noddy and the Golden Tree''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |31
| ''Noddy i jego nieszczęśliwe autko''
| ''Noddy i jego nieszczęśliwe autko''
| ''Noddy and His Unhappy Car''
| ''Noddy and His Unhappy Car''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |32
| ''Noddy ma wolne popołudnie''
| ''Noddy ma wolne popołudnie''
| ''Noddy Has an Afternoon Off''
| ''Noddy Has an Afternoon Off''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |33
| ''Noddy i czary''
| ''Noddy i czary''
| ''Noddy the Magician''
| ''Noddy the Magician''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |34
| ''Noddy i pieniądze''
| ''Noddy i pieniądze''
| ''Noddy and His Money''
| ''Noddy and His Money''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |35
| ''Noddy w pożyczonych spodniach''
| ''Noddy w pożyczonych spodniach''
| ''Noddy Borrows Some Trousers''
| ''Noddy Borrows Some Trousers''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |36
| ''Noddy i budzik''
| ''Noddy i budzik''
| ''Noddy and His Alarm Clock''
| ''Noddy and His Alarm Clock''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |37
| ''Noddy kupuje ogrodowy parasol''
| ''Noddy kupuje ogrodowy parasol''
| ''Noddy Buys a Parasol''
| ''Noddy Buys a Parasol''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |38
| ''Noddy i konkursowy tort''
| ''Noddy i konkursowy tort''
| ''Noddy Tastes Some Cake''
| ''Noddy Tastes Some Cake''
|-
|-
| colspan=3 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
|-
| bgcolor="#DFEEEF" |39
| ''Noddy tancerzem''
| ''Noddy tancerzem''
| ''Noddy the Dancer''
| ''Noddy the Dancer''
|-
|-
| colspan=3 |
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''ODCINEK SPECJALNY'''
|-
| colspan="3" bgcolor="#DFEFFF" | '''ODCINEK SPECJALNY'''
|-
| colspan=3 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEEEF"|S1
| style="background-color: #CCE2FF;"|S1
| ''Noddy i Święty Mikołaj''
| ''Noddy i Święty Mikołaj''
| ''Noddy and Father Christmas''
| ''Noddy and Father Christmas''
|-
|-
| colspan=3 |
|}
|}


{{Noddy}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 16:47, 12 lip 2025

Tytuł Noddy
Tytuł oryginalny Noddy’s Toyland Adventures
Gatunek animowany
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna TVP1, TVP Polonia
Lata produkcji 1992-1994, 2000
Data premiery dubbingu 9 grudnia 1995 (1. wersja)
27 grudnia 2000 (2. wersja)
Wyemitowane
serie
3 z 4
Wyemitowane odcinki główna seria: 39 z 52
odcinki specjalne: 1 z 1

Noddy (ang. Noddy’s Toyland Adventures) – brytyjski serial animowany.

Pierwsza wersja dubbingu emitowana od 9 grudnia 1995 roku na kanałach TVP1 oraz TV Polonia. Druga wersja dubbingu nadawana była jako część programu Sklep Noddy'ego od 27 grudnia 2000 roku na kanale TVP1, a także na kanale TV Polonia (od 14 marca 2001 roku). W drugiej wersji odcinki były pozbawione tytułów.

Wersja polska

Pierwsza wersja dubbingu

Opracowanie wersji polskiej: EUROCOM
Reżyseria: Ewa Złotowska
Dialogi: Joanna Klimkiewicz
Dźwięk i montaż:

Kierownik produkcji: Marzena Wiśniewska
Udział wzięli:

Piosenki z tekstem: Ryszarda Skalskiego śpiewali: Olga i Jacek Bończykowie
Kierownictwo muzyczne: Marek Klimczuk

Lektor: Włodzimierz Press

Druga wersja dubbingu

Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: STUDIO EUROCOM
Reżyseria: Izabella Dziarska
Dialogi: Dariusz Paprocki
Dźwięk i montaż: Anna Rutkowska
Kierownictwo produkcji: Marzena Wiśniewska
Udział wzięli:

i inni

Lektor: Daniel Załuski

Spis odcinków

Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01 Pechowy dzień Noddy’ego Noddy Loses Sixpence
02 Noddy i gobliny Noddy and the Goblins
03 Niegrzeczny ogon Noddy and the Naughty Tail
04 Noddy i ulewa Noddy and the Pouring Rain
05 Noddy i Małpka Marta Noddy and Martha Monkey
06 Noddy i latawiec Noddy and the Kite
07 Nowy przyjaciel Noddy’s New Friend
08 Noddy i dzwoneczek Noddy and His Bell
09 Mleczarz Noddy Noddy and the Milkman
10 Nowa praca Noddy’ego Noddy Gets a New Job
11 Historia z rowerem Noddy and the Broken Bicycle
12 Specjalny klucz Noddy and the Special Key
13 Noddy rozwozi paczki Noddy Delivers Some Parcels
SERIA DRUGA
14 Noddy i zamienione czapeczki Noddy and the Missing Hats
15 Noddy i pożyteczna lina Noddy and the Useful Rope
16 Noddy gubi dzwoneczek Noddy Loses His Bell
17 Noddy rozwesela Wielkouchego Noddy Cheers up Big Ears
18 Noddy robi zakupy Noddy Goes Shopping
19 Noddy pożycza parasol Noddy Borrows an Umbrella
20 Noddy i kury Noddy Meets Some Silly Hens
21 Noddy jako pomocnik Noddy Lends a Hand
22 Noddy znajduje ogon Noddy Finds a Furry Tail
23 Noddy zastawia pułapkę Noddy Sets a Trap
24 Czarodziejska noc Noddy’ego Noddy and the Magic Night
25 Noddy rusza na ratunek Noddy to the Rescue
SERIA TRZECIA
26 Niepowodzenia Noddy’ego Noddy Has a Bad Day
27 Noddy i wędka Noddy and the Fishing Rod
28 Noddy i szalik Noddy and the Warm Scarf
29 Noddy zostaje mistrzem Noddy the Champion
30 Noddy i złote drzewo Noddy and the Golden Tree
31 Noddy i jego nieszczęśliwe autko Noddy and His Unhappy Car
32 Noddy ma wolne popołudnie Noddy Has an Afternoon Off
33 Noddy i czary Noddy the Magician
34 Noddy i pieniądze Noddy and His Money
35 Noddy w pożyczonych spodniach Noddy Borrows Some Trousers
36 Noddy i budzik Noddy and His Alarm Clock
37 Noddy kupuje ogrodowy parasol Noddy Buys a Parasol
38 Noddy i konkursowy tort Noddy Tastes Some Cake
39 Noddy tancerzem Noddy the Dancer
ODCINEK SPECJALNY
S1 Noddy i Święty Mikołaj Noddy and Father Christmas


Noddy
Seriale Noddy (1992) • Sklep Noddy’egoNoddy (2001) • Powiedz to z NoddymNoddy w Krainie ZabawekNoddy: Detektyw w krainie zabawek
Filmy Noddy i Święty MikołajNoddy i przygoda na wyspieNoddy i gwiezdny pył
Gry Noddy: Szykujmy się do szkołyNoddy TaxiNadjeżdza Noddy: Festyn w krainie zabawekNadjeżdza Noddy: Magiczny zegar